Jump to content
Dogomania

Obwod klatki terrierow typu bull


Rocki

Recommended Posts

Moja pitka 29 kg (obecnie, przez zimę zostawimy taką wagę), klatka 72 cm, wys. w kłębie 57 cm (niestety).

a dlaczego niestety? zawsze mi sie wydawało ze pit ma byc taki smukły zwinny etc. i szczuplejszy niz ast.

we wzorcu pitbula jest okreslone ile ma miec w klatce piersiowej? hm nie kumam czemu to cie martwi? czy tez 57 to tak bardzo mało? pytam bo nie mam z czym porównac u sibei w domu :)

Link to comment
Share on other sites

właśnie - bullterierowcy podajcie ile przy danym obowdzie w klatce wasze psiaki mają w kłębie, no i kto nie podał to ile ważą ;D Prosieeeee, bardzo prosieee, bo mi ciągle gadają, ze Ronka to taka gruba. No może ona i szczuplutka nie jest ale strasznie gruba to chyba też nie :( .

Ronka przy obwodzie w klatce 74 cm, waży 26,5 kg (bo 1 kg już schudła :D). A w kłębie to ma tak około ... :-? (nie wiem, muszę zmierzyć, to podam)

Link to comment
Share on other sites

To ja proponuje podawac jeszcze wiek dla wszystkiego i moze by wpisywac wymiary wszystkich bullowatych moj Paco to niecalkiem bullowaty ale...

Amerykanski buldog

Wzrost: ok. 55cm

Waga: 32kg

obwod klatki: 76cm

wiek: 9 miesiecy :fadein:

Paco jest z tych mniejszych ,,pitowatych" buldogow jego ojciec wazy ok. 40kg mama pare kilo mniej ,,dziadkowie" sa wieksi a Paco niewiem jaki bedzie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Tylko niech Złośnica nie mierzy Lukra :evilbat:

boshe...a ja Cię miałam za ... koleżankę :fadein:

jak nie zapomnę to podczas odwiedzin u rodziców zmierzę tego sterydziarza, bo na nowym mieszkanku nie dysponuję centymetrem :roll:

Ot drobny i niewinny żarcik a tak serio to zmierz go, chętnie porownam. Atek w kłębie 46 cm.

Link to comment
Share on other sites

no dobra....to jedziemy z tym koksem :evilbat:

Luger vel. Lukier Cukier

wiek : za 2 tygodnie stuknie nam roczek :fadein:

waga : 32 kg

wysokość w kłębie : 52 ( 53 ) bo ciągle się wierci, ale nawt przy różnicy 1 cm to i tak jest w typie zdecydowanie wysokonożnego bullterriera

obwód klatki : 80 cm ( czyli raczej głęboka )

Myślę, że należy brać pod uwagę wszystkie elementy, żeby całość była proporcjonalna.

Czyli zasyłamy pozdrowienia ...my Sterydziarze dla naszych braci mniejszych ...hie hie hie :wink: 8)

Link to comment
Share on other sites

Moja pitka 29 kg (obecnie, przez zimę zostawimy taką wagę), klatka 72 cm, wys. w kłębie 57 cm (niestety).

a dlaczego niestety? zawsze mi sie wydawało ze pit ma byc taki smukły zwinny etc. i szczuplejszy niz ast.

we wzorcu pitbula jest okreslone ile ma miec w klatce piersiowej? hm nie kumam czemu to cie martwi? czy tez 57 to tak bardzo mało? pytam bo nie mam z czym porównac u sibei w domu :)

Źle mnie zrozumiałaś, to "niestety" dotyczy tylko i wyłącznie wys. w kłębie mojej suki. Jak na sukę jest ona dość wysoka, a jeśli chodzi o resztę wymiarów to oczywiście są proporcjonalne do wzrostu, zważywszy że suka moja ma sylwetkę lekkoatlety.

Link to comment
Share on other sites

Jak na roczniaka to Luger jest olbrzymi!

czy ja wiem... :roll: patrząc z perspektywy GP w Częstochowie i stawki psów w kl. młodzieży to psy prezentowały wyrówanany poziom pod wzgl. budowy ciała i wysokości.

Dulek ( Knight of katalonia Timar ) miał 9 miesiecy, Luger ( SCOOTER Buteo ) 10 miesięcy, Rune Holta Opaplast miał 12 miesięcy a cała reszta czyli bracia z DT i austryjacki pies w granicach 18 miesiecy.

Tak więc może faktycznie jak postawisz Lugera obok psa z DT to będą wyglądąć bardzo podobnie no ale jednak różnica 6 miesięcy jest :wink:

A nasz kofany ATHAMAS TK to po prostu inny typ bulka...a to ładne zdjęcie co Matisse ma w podpise ( to środkowe ) to JA robiłam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lilit wiek 5i pół roczku dokładnie :)

w kłębie 47 cm

waga 26 kg

obwód klatki 72 cm

Jest proporcjonalna i zwarta, ale raczej bardzo niska i drobna jak na suki, które chodza po toruńskich ulicach, szczególnie teraz po operacji musi się oszczędzać :(

pozdrawiamy tłuscioszki :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...