Jump to content
Dogomania

SILESIAŃSKIE Dzieci- Musimy pomóc w dorastaniu i w znalezieniu domków dla nich!


amikat

Recommended Posts

[quote name='Lady szczesliwa MAMUSIA'][B][SIZE=3][COLOR=red]Suczka własnie poszła do swojego domku.[/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=blue][B]Jednym słowem misja wykonana :) Cała piątka znalazła nowe domki :)[/B][/COLOR][/QUOTE]

No to moze teraz znajdzie się miejsce dla jakiegoś porzuconego bidaka jako DT? :diabloti:

GRATULUJE :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 261
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lady szczesliwa MAMUSIA'][B]Mnie wystarczy moja sunia i moj syn więcej mi do szczęścia nie potrzeba:)[/B][/QUOTE]

Ale szczęscia nigdy nie za dużo jest... :cool3:
A takimi jakiemuś bidakowi tak niewiele do szczęscia potrzeba :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lady szczesliwa MAMUSIA'][B][SIZE=3][COLOR=red]Suczka własnie poszła do swojego domku.[/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=blue][B]Jednym słowem misja wykonana :) Cała piątka znalazła nowe domki :)[/B][/COLOR][/quote]
Jesteście niesamowici!!!!:multi:

Dajcie kobicie spokój chyba ma dośc wrażen związanych z psami hehehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Glutofia']Jesteście niesamowici!!!!:multi:

Dajcie kobicie spokój chyba ma dośc wrażen związanych z psami hehehe[/QUOTE]

Ależ ja nic nie mówie... ale sukcesy trzeba powiększać :evil_lol:

Ale rzeczywiscie nie sądziłam, że sobie Pani poradzi z taką gromadką, a tutaj miłe zaskoczenie, moje wyrazy uznania :) :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lady szczesliwa MAMUSIA'][B][SIZE=3][COLOR=red]Suczka własnie poszła do swojego domku.[/COLOR][/SIZE][/B]
[COLOR=blue][B]Jednym słowem misja wykonana :) Cała piątka znalazła nowe domki :)[/B][/COLOR][/quote]

Dopiero teraz trafiłam na ten wątek. Ogromne gratulacje! Jak sobie Pani dawała radę z rocznym dzieciakiem raczkującym między 5 szczeniaczkami, trudno mi sobie wyobrazić. :crazyeye:
No ale jak na tak "twardą sztukę" trafiło, to się musiało udać! Życzę trochę odpoczynku na Święta. ;)

Link to comment
Share on other sites

witam wszystkich jestem z katowic i od wczoraj mam cudowna suczke "córke" Lady :)
jest cudowna , przesliczna, mądra i bardzo zabawna :)
jestem wdzieczna wlascicielom ze moge ją miec i napewno dam jej z mezem wszystko co najlepsze bedzie sie miala jak w niebie ;)

Pani Ewelino dziekuje :* i zycze powodzenia .
na bierzaco bede informowac jak sie ma Tina bo tak ja nazwalismy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TAJEMNICZA']witam wszystkich jestem z katowic i od wczoraj mam cudowna suczke "córke" Lady :)
jest cudowna , przesliczna, mądra i bardzo zabawna :)
jestem wdzieczna wlascicielom ze moge ją miec i napewno dam jej z mezem wszystko co najlepsze bedzie sie miala jak w niebie ;)

Pani Ewelino dziekuje :* i zycze powodzenia .
na bierzaco bede informowac jak sie ma Tina bo tak ja nazwalismy :)[/quote]

a moze by tak jakies foteczki malenstwa z nowego domciu :p

Link to comment
Share on other sites

HMMMMM ciekawe , wydaje mi sie ze ma teraz szok bo z tylu slodkich szczeniaków niema juz ani jednego i moze ma jakas depresje ?:(
sadze ze jej to minie ... ale nie znam sie na psiej psychice :(
Biedulka niewiadomo co w jej glowie siedzi :-(

pozdrowionka

ps. Tina ma sie super z dnia dzien jest coraz slodsza i łobuziaaara z niej ;) gryyzie klapki , papucie i wszystko co popadnie :):):eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Moj post wcięło.... dogomania szaleje, ale reczywiściejak to w swieta bywa ludzie oporządzają domki i zapominają o dogo... ;)
Poza tym tak to wygląda, ze jak jakiś psiak jest bezpieczny to po prostu wycofuje się z wątku i próbuje omóc innemu, który tego potrzebuje - norma... ;)

To moze być spowodowane niestabilną homeostazą hormonalną oraz brakiem wybiegania. Teraz sunia potrzebuje nieco wiecej spacerów (nie uwagi, bo jak da jej sie za dużo uwagi to bedzie niszczyć dalej! Po prostu wybiegania na spacerach)...

I trzeba obserwować - teraz okres jest cieczkowy, wiec do poprzedniego rozregulowania dochodzi pobudzenie kolejnych hormonów (które i tak są barziej aktywne po ciazy) i tak to wyglada...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']

I trzeba obserwować - teraz okres jest cieczkowy, wiec do poprzedniego rozregulowania dochodzi pobudzenie kolejnych hormonów (które i tak są barziej aktywne po ciazy) i tak to wyglada...[/quote]


[COLOR=orange][B]A ja chce ja po świętach wysterylizowac. Czy ona sie potem uspokoi czy dalej bedzie szaleć?[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lady szczesliwa MAMUSIA'][COLOR=orange][B]A ja chce ja po świętach wysterylizowac. Czy ona sie potem uspokoi czy dalej bedzie szaleć?[/B][/COLOR][/QUOTE]



Hmm.... jasnowidzem nie jestem, wiec trudno stwierdzić. Z medycznego punktu widzenia powinna, ale dopiero po pewnym czasie, wycięcie narządów rodnych wiąże się z zmienieniem o 360* gospodarki hormonalnej w organiźmie, czyli prowadzi do zaburzenia wewnętrznej róznowagi organizmu. Dopókihormony się nie ustatkują (u suk jakieś 1-3 m-ce), to napewno w tym czasie się nie uspokoi :) Jesli to sprawa hormonalna, to powinno pomóc, chyba, że podloże problemu jest inne...

Co do sterylizacji po świetach, to kiedy ona przestała kamić? Bo najlepiej sterylizowac dopiero . miesiac po skonczeniu karmienia...

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Sterylizacja i tak jest koniecznością..;)
Teoretycznie, możesz spróbować podając jej hormony w iniekcji.
Działają pół roku. Jeśli jej przejdzie do tego czasu - sterylka rozwiąże problem behawioralny, jeśli nie.. sama masz odpowiedź.
Ale czy jest sens sprawdzać i czekać tyle?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...