Jump to content
Dogomania

Pozdrowionka :)


Rotti

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Beata ja sie moge zajac dzieciakami :), dzieci raczej mnie lubia :), a poza tym Kika mowila duzo milych rzeczy o tobie wiec chcialabym Cie poznac :)

:oops: :D :wink:

Dzięki za dobre chęci i miłe słowa, ale to nie do końca zależy ode mnie.

Się postaram.

To Ty jednak masz jakąś karę 8)

Link to comment
Share on other sites

To ja mam propozycje jak sie pozbyc dzieciakow 8)

Spoimy je piffkiem z sokiem malinowym i zamkniemy w namiocie na klodke 8) I wilk syty,i owca cala bo one beda wypoczete (nooo moze troche glowa bedzie bolala,ale nie ma wyjscia idealnego :wink: ) i Wy sie z Wojteckim o nie martwic nie bedziecie,bo mozemy wraz z nimi Malenstwo zamknac 8) Toz to tez dziecko,a dziecko z dzieckiem zawsze sie dogada 8)

:wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

No to pozdrowionka :angel: Dawno mnie tu nie było :P

Kochani: dzwoniła przemiła pani i odmówiła wizytę u moich :baby: bo mąż jej zrobił niespodziankę i kupił w prezencie: tego bidnego ogara z allegro, no i dobrze się skończyło, nie mamy czym się martwić, Opus trafił do dobrych ludzi (oni pochowali niedawno psa ogaropodobnego), piszę tutaj bo tamten temat gdzieś zniknął 8)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Serdeczni pozdrawiam Panią beatę właśnie kupiłem od niej ślicznego Ogara ma na imię blawatek...

Witam ogórkowo i cieplutko na forum i na grupie VI :D

Proponuję przenieść się na mój temat tutaj ,,dziewczynki gończe i matki" (poszerzam zaraz ten temat i dodaję: ...i ich dzieci... :D ). Tam możesz przesledzić poród Duni Ogórkowej oraz są też bardzo wczesne zdjęcia Bławata. I sporo info o nim :P od dnia narodzin.

Poprosimy o aktualne wieści o naszym pięknym chłopczyku (i może aktualne fotki? Wiem, że waży już prawie 9 kilosów= ZUCH 8) )

Bławat był od początku całuśną przytulanką i był najciemniejszy z całego miotu (prześliczny), tak bym chciała chociaż popatrzeć na aktualne fotki, Miroj=czekamy na temacie ,,dziewczynki...."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...