Jump to content
Dogomania

Czym Karmicie Swoje Yorki?


iWoNai

Którą z wymiennionych karm polecicie ?  

76 members have voted

  1. 1. Którą z wymiennionych karm polecicie ?



Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja od paru dni karmię Jessi royalem dla Yorków juniorów ale szczerze mówiąc nei zwracałam uwagi na kupki ostatnio .. :oops:
Na początku nie chciała jesc i korzystał na tym kot, który mógł jeść tą karmę miskami :p ale już się przyzwyczaiła i wcina tak samo jak poprzednią :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Moje koty też tylko czekają aż Majka zje i wpadają w jej miskę a Maja za to chętnie wyjada kocią Nutro i dla tego koty jedzą na pralce.Teraz kończy nam się Royal dla Yorka i myślę o kupieniu mini junior Royala ale nie wiem czy to dobry pomysł.Która z nich ma większe granulki?

Link to comment
Share on other sites

[quote=>.Niunia.<;9169189]Moje koty też tylko czekają aż Majka zje i wpadają w jej miskę a Maja za to chętnie wyjada kocią Nutro i dla tego koty jedzą na pralce.Teraz kończy nam się Royal dla Yorka i myślę o kupieniu mini junior Royala ale nie wiem czy to dobry pomysł.Która z nich ma większe granulki?[/quote]

Mini junior ma wieksze granulki. Jessi caly czas ja zajadala i bardzo jej smakowala :cool3: Teraz probujemy RC dla Yorkow juniorow

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Ja od paru dni karmię Jessi royalem dla Yorków juniorów ale szczerze mówiąc nei zwracałam uwagi na kupki ostatnio .. :oops:
Na początku nie chciała jesc i korzystał na tym kot, który mógł jeść tą karmę miskami :p ale już się przyzwyczaiła i wcina tak samo jak poprzednią :cool3:[/quote]
Tigrunia to Ty masz koty???:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Mini junior ma wieksze granulki. Jessi caly czas ja zajadala i bardzo jej smakowala :cool3: Teraz probujemy RC dla Yorkow juniorow[/quote]
RC dla junorów jest od ilu miesiecy??? Ja Tolkowi daje RC junior dla małych psów, wiem że dla yorków jest dopiero od 10 miesiaca no i teraz mini te....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Chyba do ilu .. ? Są Jofka nowe chrupki RC dla Yorków juniorów do 10 m-ca życia[/quote]
nie no RC Yorkshire Terrier to jest od 10 miesiąca mam książeczkę!!!
a o RC dla yorków nie slyszałam...
teraz weszła ta mini może mu kupię,bo tej dla psów ras małych to nie bardzo wcina,a już się opakowanie konczy...chociaz nie wiem czy mu zmieniac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jofka']nie no RC Yorkshire Terrier to jest od 10 miesiąca mam książeczkę!!!
a o RC dla yorków nie slyszałam...
teraz weszła ta mini może mu kupię,bo tej dla psów ras małych to nie bardzo wcina,a już się opakowanie konczy...chociaz nie wiem czy mu zmieniac[/quote]

Kurcze Jofka.. chyba się nie dogadamy!
Jest RC dla Yorków juniorów do 10 m-ca i RC dla Yorków od 10 m-ca

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jofka']no tak tak o to mi chodzi
a Ty Jessi dajesz ten do 10 i jak jest, to jest ta nowosc czy to juz dlugo jest??[/quote]
To jest nowosc.. od niedawna. Granulki sa mniejsze i w ogole sa inne w smaku (domyslam sie:p ) i zapachu (to wyczułam akurat). Jessi na początku nie chciała ich jeść, ale juz jej zasmakowało :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']To jest nowosc.. od niedawna. Granulki sa mniejsze i w ogole sa inne w smaku (domyslam sie:p ) i zapachu (to wyczułam akurat). Jessi na początku nie chciała ich jeść, ale juz jej zasmakowało :)[/quote]
Moze kupie,ale w sklepie internetowym w ktorym kupuje nie ma jej jeszcze:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bblue'][B]Vici i Jeannie[/B] - skoro już rozmawiamy z osobą, która jest w temacie, to spytam co myślisz o karmie [COLOR=black][B]Orijen[/B]?[/COLOR][/QUOTE]

myslę, ze jest dobra, ale... jak np. twoj pies ma juz 2 lata czy więcej i od urodzenia byl karmiony karmami gdzie jest więcej zboz ani mięsa, wtedy Orijen moze alergizowac, ale jezeli ktos kupil nowego pieska dla siebie, to naprawdę polecam, myslę, ze te jedzenie będzie pasawalo :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danani']Ja nabylam swego czasu tę karmę-dobrze, że nie za dużo...
U nas była istna tragedia. Dawalam ją przez parę dni, a przez ok. tydzień nie mogłam psa doprowadzić do równowagi. Brzuszek napięty, bardzo cierpiał, nie dał się dotknąć-nawet ogonek miał opuszczony, co normalnie mu się nie zdarza.
A skusiłam się, bo miała być taka dobra i pożywna-bez węglowodanów itd.
Także u nas się kompletnie nie sprawdziła. A daję mu nie tylko RC, bo po jakimś czasie przestaje ją jeść. Po żadnej karmie nie miał takich sensacji.
Ten skład, a jest zupełnie inny, niż pozostałych karm-jak dla mojego psiaka-odpada zdecydowanie.[/QUOTE]

o tym i mowilam wyzej... twoj pies juz ma zolądek jakby nie psa... jakby nie mięsojada...
ja tak sobie czasami myslę, co my robimy ze swoimi psiakami? :roll: oni przeciez są drapieznikami, a my ich "farszyrujemy" byle czym, krupami jakimis i jeszcze nienaturalnymi :shake: :-( ...

Link to comment
Share on other sites

U nas w sklepie są albo 0,5kg z puszką(fajna bo taką mamy) albo 0,5kg + drugie 0,5kg. gratis.Jest naprawde gratis bo w cenie takiej jak wszędzie 0,5kg. Ta sama karma jest też w opakowaniu 1,5kg.Wychodzi taniej.Ale skoro wy twierdzicie że te pół kilo za 17zł to drogo to po ile jest ta dla szczeniaków małych ras?I w jak dużych opakowaniach?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Megula']Czesc!
[B]Vici i Jeannie[/B] moze Ty slyszalas?[/QUOTE]

nie polecam... lepiej kup Acanę :p a tak w ogole, to jak mowilam, polecam tylko to, co mają 6, 5 gwiazdek. Canidae jest dobra, musi byc w Polsce, moze jeszcze ktos u was Nature's Variety sprzedaje?

Link to comment
Share on other sites

[quote=>.Niunia.<;9172602]U nas w sklepie są albo 0,5kg z puszką(fajna bo taką mamy) albo 0,5kg + drugie 0,5kg. gratis.Jest naprawde gratis bo w cenie takiej jak wszędzie 0,5kg. Ta sama karma jest też w opakowaniu 1,5kg.Wychodzi taniej.Ale skoro wy twierdzicie że te pół kilo za 17zł to drogo to po ile jest ta dla szczeniaków małych ras?I w jak dużych opakowaniach?[/quote]

Wiesz..chodzi o to , ze to niekorzystnie wychodzi. Ja kupowałam dla Jessi tą karmę dla juniorów wszystkich w 3,5 kg paczce po 65 zł wiec sama widzisz,ze kupic pół kilo za 20 zł to lekka przesada a nie widziałam w wiekszych opakowaniach tej dla Yorków juniorów. Kupiłam tą paczuszke na próbę i teraz jeżeli znajdę w wiekszej paczce to dalej będę jej kupować

Link to comment
Share on other sites

[quote=>.Niunia.<;9172602]U nas w sklepie są albo 0,5kg z puszką(fajna bo taką mamy) albo 0,5kg + drugie 0,5kg. gratis.Jest naprawde gratis bo w cenie takiej jak wszędzie 0,5kg. Ta sama karma jest też w opakowaniu 1,5kg.Wychodzi taniej.Ale skoro wy twierdzicie że te pół kilo za 17zł to drogo to po ile jest ta dla szczeniaków małych ras?I w jak dużych opakowaniach?[/quote]
drogo za kilo 17 zl bo gramatura mała widomo jak sie wiecej kilo kupi to taniej wychodzi!!! i to dlatego,a z tego co widziałam to te dla junioro tylko 0,5 kg sa
.Np. ostatnio moja mama kupila dla ON 18 kg RC za 170 zł w promocji także....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tigrunia']Wiesz..chodzi o to , ze to niekorzystnie wychodzi. Ja kupowałam dla Jessi tą karmę dla juniorów wszystkich w 3,5 kg paczce po 65 zł wiec sama widzisz,ze kupic pół kilo za 20 zł to lekka przesada a nie widziałam w wiekszych opakowaniach tej dla Yorków juniorów. Kupiłam tą paczuszke na próbę i teraz jeżeli znajdę w wiekszej paczce to dalej będę jej kupować[/quote]
ni właśnie o to mi chodziło
Beatko dzisiaj mama idzie z Rastkiem do weta i ma kupic cos dla Tolka bo mu sie konczy,ale pewnie on nie ma tego z puszka i kupi dla juniorow RC ale nie dla yorkow i pewnie bedzie to RC VEterinary
ale one chyba sie nie roznia od tych w sklepie...
zobacze co tam da pani wet!!!

Link to comment
Share on other sites

1,5kg Royala dla szczeniaka Yorka kosztuje około 43zł.Ja kupiłam dzisiaj tą dla szczeniaków małych ras i muszę przyznać że Majeczka pierwszy raz w takim tempie posprzątała miskę.Z tym dla Yorka było tak że troch skubneła a potem po jednym do pokoju przynosiła.Jak narazie zjadła 2 z 5 porcji przeznaczonych na cały dzień i pewnie jak bym dała więcej to też by znikneło.Karma jest naprawde niezła.Dużo lepiej pachnie(jak dla mnie)mała chętnie zjada.Zobaczymy jak dalej będzie jadła to przy tej karmie zostaniemy.Jak by nie patrzeć wychodzi taniej a że w domu poza psem są jeszcze koty które też byle jakiej karmy nie ruszą oszczędności nawet te najmniejsze są ważne.Dziękuje wszystkim za rade.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...