Jump to content
Dogomania

najlepszy wśród terierów - FOKS SZORSTKOWŁOSY (prosimy zakladac oddzielne tematy)


sabriel

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety, nic na temat wyników nie wiem. Może sie w końcu [b]Fuka[/b] odezwie i opowie. Foxów szorstkich było zgłoszonych 5 ogółem więc myślę, że Makaron nie mial sobie równych, choc przy tej sędzinie nic do końca nie wiadomo, albo wiadomo, w ciązy rózne się miewa nastroje i samopoczucie.

Link to comment
Share on other sites

Witam!!! fanów fosterierów szorstkich :D
mam pytanko a nawet dwa
1. podpowiedcie mi gdzie w warszawie można znaleść dobrego fryzjera dla foksów? bo moi rodzice mają takie pieski (bez papierka :cry: ) i zmienialiśmy już ze 3 razy osoby do strzyżenia/ trymowania i jakoś nie byliśmy zachwyceni efektem końcowym. Patrze na fotki waszych piesków i jestem pełna podziwu i zazdrości wręcz że mają takie śliczne fryzurki.
2.w czym najlepiej kąmpać te słodkie stworki (teraz jesień i niestety czasem się upaprają )

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Witam!!! fanów fosterierów szorstkich :D
mam pytanko a nawet dwa
1. podpowiedcie mi gdzie w warszawie można znaleść dobrego fryzjera dla foksów? bo moi rodzice mają takie pieski (bez papierka :cry: ) i zmienialiśmy już ze 3 razy osoby do strzyżenia/ trymowania i jakoś nie byliśmy zachwyceni efektem końcowym. Patrze na fotki waszych piesków i jestem pełna podziwu i zazdrości wręcz że mają takie śliczne fryzurki.
2.w czym najlepiej kąmpać te słodkie stworki (teraz jesień i niestety czasem się upaprają )
[/quote]
Makaroniasty śliczny, bo go Fuka nie dotyka nożyczkami, aai tym bardziej maszyną - tylka skubie co tydzień. Ot co!

Warszawiacy - proszę podać namiary na jakieś Mocne Palce.

Kąpać, jak potrzeba, TYLKO w szamponiku do szorstkiego włosa. Ja znam (i uzywałem) dwa: HERY Tonus Poils Durs i #1 ALL SYSTEM Crisp. Coat.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']......w czym najlepiej kąmpać te słodkie stworki (teraz jesień i niestety czasem się upaprają )
[/quote]

a na to.........

[quote name='foxydoxy']Kąpać, jak potrzeba, TYLKO w szamponiku do szorstkiego włosa. Ja znam (i uzywałem) dwa: HERY Tonus Poils Durs i #1 ALL SYSTEM Crisp[/quote]

[b]Vectra -[/b] jeszcze jedna uwaga : prać tylko na 30 stopni bez wyrzymania :lol: :lol: :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bos'][quote name='Vectra']......w czym najlepiej kąmpać te słodkie stworki (teraz jesień i niestety czasem się upaprają )
[/quote]

a na to.........

[quote name='foxydoxy']Kąpać, jak potrzeba, TYLKO w szamponiku do szorstkiego włosa. Ja znam (i uzywałem) dwa: HERY Tonus Poils Durs i #1 ALL SYSTEM Crisp[/quote]

[b]Vectra -[/b] jeszcze jedna uwaga : prać tylko na 30 stopni bez wyrzymania :lol: :lol: :lol: :wink:[/quote]

ale one za cholere sie w pralce nie mieszczą :evilbat: :evilbat:

hmmmm z tym skubaniem to Denis przeżyje ,ale Tomasz jest histeryk i będzie awantura - i tak spróbujemy poskubać jak kurczaki :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...