Jump to content
Dogomania

Dwuletni Bulterier Antek MA DOM :)


invictus hilaritas

Recommended Posts

[quote name='invictus hilaritas']Nikt do nas nie zagląda a my potrzebujemy pomocy :placz:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
zaglądam jak tylko jestem w domu ...linki są w mojej galerii ... posłałam też na GG :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B] zero odzewu :shake:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam kubrak dla Antka , opłata za kubrak podana na wątku kubrakowym + 5 zł za koszt wysyłki - płatne na konto fundacji AST
Jeśli aktualne , poproszę adres na PW , to cieplusi , milusi kubrak dla prosiaczka wysyłam.
Specjalnie na jego delikatną skórkę podszyłam bardzo delikatnym materiałem :)

Link to comment
Share on other sites

Kubraczek jest dość duży i dość uniwersalny , dla mojej Lali , a to krowa jest .... pasuje z luzem ....

w tytule przelewu wpisz swój nick i za kubraczek ;)

a ja tylko będe prosić nieśmiało o maleńką fotkę świnki w ubranku :loveu:

i oby świnka znalazła szybciorem domek .. to moja umiłowana rasa od dziecka .. ale to kiedyś kiedyś zrealizuje ;)

Link to comment
Share on other sites

dziękuję Vectra w imieniu Antka - Antek jest średniej wielkości, więc i uniwersalny kubraczek będzie pasował - jeśli nie, sznureczkiem przewiążę :evil_lol:

co prawda nie wiem, czy będzie mu potrzebny, bo: jak jest w swoim "domku" jest mu na bank ciepło - łóżeczko, kołderka w której może się zakopać - nie wspomną już o ogrzewaniu :cool3:
po drugie - jak jest na wybiegu, to pracuje z nim Żmija: piłeczka, komendy - więc chłopak nie ma czasu marznąć

a po trzecie - codziennie biega przy rowerku, więc też nie ma czasu marznąć

poza tym był dziś u niego weterynarz, a właściwie weterynarka :razz: i stwierdziała, że moja panika jest bezzasadna, ponieważ taki wygląd skóry jest efektem jej gojenia się po świerzbowcu. Według niej jest to już zaleczone. Nie ma żadnych ognisk zapalnych, natomiast sama skóra musi sobie zarosnąć

dodam, że był to drugi wet, który to samo powiedział, więc i moja panika jest bezzasadna :p choć ja się nie znam i dlatego właśnie panikuję

Antek ma się dobrze, jest bardzo kontaktowy i jak każdy pies który jest u Magdy mocno w nią zapatrzony i chętnie pracujący.

Antek pozdrawia Wszystkich odwiedzających i dziękuje za wsparcie
Będę u niego w weekend, to dam nowe fotki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ediiiii']Antek całuje Wszystkie zaglądające tu Dziewczynki - powiedział mi, że bardzo chętnie wejdzie pod kołderkę z tą, która zechce go przygarnąć i pokochać miłością wileką.

:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
oj żeby tylko już była TA jedna jedyna kołderka [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

no KURDE!!! dajcie mi spokój! jakieś Ciotki z Dogomanii zrobiły mi jakiś kubraczek i przesłać chcą (plotki do mnie doszły) - he he... co one myślą, że jakiś pinczerek jestem???!!!! owszem sierści troszku mi zabrakło, ale siem zarasta... Wyleczony w końcu po schronisku jestem. Poza tym dwóch wetów u mnie było potem - brrrrrrr - i to samo stwierdzili (szkoda, że ich nie capnąłem jak mnie tak obmacywali i obmacywali [IMG]http://www.forum.bulterier.pl/images/smiles/icon_twisted.gif[/IMG] )
Dobrze mi całkiem - jak siedzę w domku to mnie kaloryferek grzeje, a jak biegam na dworzu to albo mnie Żmija za piłeczką posyła i krzyczy przynieś - heh co ona myśli że głuchy jestem??? - albo wogóle mi jakieś guuupawki wymyśla, albo se z Marcinem albo z Kamilem, albo z Bartkiem na rowerku jeżdżę - i co ???!!!! zimno mi???!!!

a swoją drogą - nie ma to jak facet, a nie jakaś drąca się Baba [IMG]http://www.forum.bulterier.pl/images/smiles/icon_twisted.gif[/IMG]


Troszku minie zanim mi te przełysienia miną, ale i tak wierzę, że jest tam gdzieś już jakaś rodzinka, która dla mnie łóżeczko ciepłe szykuje [IMG]http://www.forum.bulterier.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG]
PS lubię dwie kołderki - jedna to za mało [IMG]http://www.forum.bulterier.pl/images/smiles/icon_smile.gif[/IMG]


No dooopsze :oops: przyda się ten kubraczek
ANTEK

Link to comment
Share on other sites

Jak Antoś stwierdzi , że znalazł kołderkę , to kubraczek przekaże kolejnemu bullkowi :)
a że ciotka Vectra , ma full pod kołdrą świniowatych :( kolejny się nie zmieści :(

Antosiu , pędź do domku

Kubrak jest w drodze :) gdyby był kiedyś jeszcze potrzebny , to walcie jak w dym :)

Link to comment
Share on other sites

No nie..... Cioteczki, ja rozumiem, że czekacie na foty mojego młodego ciała w nowych szatkach...ale może nie będziecie takie interesowne... może oczekując na te fotki zapytacie co u mnie słychać...jak się czuję???

a czuję sę całkiem, całkiem :) biegam sobie przy rowerku co dzień z Marcinem, albo z Kamilem albo z Bartkiem.... z tą heterą :) Madzią piłeczką się bawię - a swoją drogą czemu Ona mnie tak szkoli, przecież i tak jak już domek się dla mnie znajdzie, to Rodziców Adopcyjnych sobie po swojemu ustawię :loveu:
karmi mnie ta Magda za jakieś "siad", "waruj" "równaj" "do mnie" - zwariowała chyba...no gdyby nie to że ma w rękach te smakołyki to bym jej pokazał co myślę:evil_lol: udawałbym że nie słyszę :evil_lol:

a swoją drogą - to ja czekam na jakąś fajną Babeczkę, która mnie pod swoją kołderkę wpuści... Wtedy będę się słuchał. Obiecuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...