Jump to content
Dogomania

Pokazujemy światu Fabio - psa, który pragnie, by nie było go widać.


Chandler

Recommended Posts

  • Replies 294
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

.... i dalej nie wiadomo, czy to Fabia, czy Fabian...:cool1:

Mam obiecane, że w tę sobotę, to sprawdzą.
Idzie jak po grudzie...

Trzeba będzie robić Fabii/Fabianowi "normalne" ogłoszenia, jak tylko będziemy wiedzieli, czy to pies, czy suka, bo psiak emerytury tam doczeka :roll:. Jak się zdarzy dom tymczasowy, to dobrze, a jak nie, to znajdziemy fajny dom stały i już. Cuda się zdarzają... i jak pisze [B]mgie [/B]- doczeka się. Koniec kropka wykrzyknik. O!

Link to comment
Share on other sites

Po sobocie jak będzie wszystko wiadomo co i jak....trzeba będzie ostro wziąć się za reklamowanie Fabii/Fabiana gdzie się da. Może uda zrobić się jakieś zdjęcia bez innych psów...chociaż w OS to może być trudne.:roll:

Link to comment
Share on other sites

Tam jest tyle klonów,że mogło się wkraść jakieś nieporozumienie...

[SIZE=1]Mały off...pamiętacie o siostrze Cywilki(podobno również klonie)?. Ja osobiście nie mogłam jej dostrzec na tych zdjęciach z Boguszyc.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Dziwne te kloniki... Wiecie o czym to może świadczyć...

[SIZE=1]Pamiętam o Cywilce bis mgie ;).Po adopcji Dżinki podjęłam działania w kierunku obfocenia. Mam jej trzy zdjęcia, a w minioną sobotę były jeszcze dorabiane na zamówienie, czekam na nie. Zalożę Cywilce wątek, tak jak obiecałam. Czekam tylko na te obiecane fotki i w tym tygodniu ruszymy z Cywilką bis. Będzie też Bzibzia bis, bo też złożylam zamówienie i ponoć są fotki :cool3:.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1]Oo widzę,że tu działania daleko posunięte :lol:No to trochę nowych psiaczków nam [/SIZE][SIZE=1]przybędzie...ze 'starych' oczekujących to Fabia i Gwiazda (oby Pani z Wawy się zdecydowała oby!)[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mgie']5 dni nikogo tutaj nie było:mad:[/quote]

Sercem byłam...:cool3: Tylko wpisu nie zrobilam, bo co ja mam napisać...

Czekam na info. Dziewczyny miały w minioną sobotę młyn z wyjazdem psiaków i nic nowego nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Mam informację, że to[B] DZIEWCZYNKA :crazyeye:,[/B] ale nie dowierzam. Coś mi się wydaje, że są mylone jakieś dwa psiaki i muszę dojść prawdy, inaczej nie ma co ogłaszać, po wyjdziemy na..., nie powiem na kogo :roll:.

Na dwóch fotach widać chłopaka, no to jak to jest dziewczyna...:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Nie trzeba czekać do weekendu :multi:.

Dzisiaj w Boguszycach będą dziewczyny z fundacji i mają ostatecznie sparwdzić, obfocić dla porównania. Jutro napiszę w wątku co i jak.

Jest szansa, że zaczniemy wrezscie ogłaszać Fabię/Fabiana.

[SIZE=1]PS[/SIZE]
[SIZE=1]Mam jeszcze jednego pieska z Boguszyc do ogłaszania, mówię Wam Dziewczyny - cud miód i orzeszki. Wielkość kota, wygląd psa, bardzo "[/SIZE][SIZE=1]nakolankowy", miziasty. Nazywa się Nugacik i urodził się po to, żeby kochać człowieka. Jutro zrobię mu wątek, ale muszę porozmawiać z jedną osóbką o dt. [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...