Jump to content
Dogomania

"Mini Baraczki" - Brzdąc i Bumel mają już dom.


Chandler

Recommended Posts

  • Replies 401
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak uda mi sie w sobotę szybko złapać sunie dziką tow sobotę , a jesli nie pojdzie łatwo to w poniedziałek. postaram sie jak najszybciej , może wezme 2 od razu niech obejrzy dwa maluchy , kurcze a jak będzie trzeba mu smarowac a oni tego nie beda robic to będzie gorzej . Co wtedy , bo co po maści jak pies nie bedzie smarowany ? Co w tej sytuacji mam zrobic ? Ja pierdzilę , biedne maluchy . zapowiadoło się ok , a teraz wyszło żle. Głupio mi , bo to moja znajoma i jest naprawde w porzadku w życiu bym nie pomyślala że tak bedzie .

Link to comment
Share on other sites

Dlatego Duduś wrócił bo był pewnietylko do pilnowania i nie wyobrażam sobie z ewychodze z domu i nie dostane od Korolki ogonem o nogach. Zadzwonie jak pogadam z Anka narazie to sie chyba pogniwewała bo jej na gg troche nawtykałam , i nie odpisuje na gg i nie odbiera telefonów. Jeszcze próbuje .

Link to comment
Share on other sites

marlenka, podaj swój nr konta chandler (przez pw), po co ona ma dawac kasę mi,a ja tobie? bezpośrednio przelejcie.
ja uważam, ze jeśli jest, jka mówiły dziewczyny, to zabierać. marlena, wyobrażasz sobie, ze corolka, corsa, barak, duduś -sa tylko po to, zeby były w obejściu, daje sie im jeść, ale nie bawi, nie głaszcze, nie podchodzi?? no jak to? to po co pies????

aha, mi przy okazji też wyslij nr konta, bo tez ci kaske chcę przelać.

i zadzwoń, jak pogadasz ze znajomą.

Link to comment
Share on other sites

Zapytaj więc, czy będzie to robiła. Tu chodzi o zdrowie psiaka, to jeszcze szczeniniak. Jeżeli nie może się zadeklarować jednoznacznie, to można poprosić weterynarza o zabezpieczenie psiaka antybiotykiem w formie zastrzyku (są takie, które dzialają 3 dni i trzeba powtórzyć, czy obejdzie się bez maści - nie wiem), ale to już wet zadecyduje. W każdym razie pogadaj i zobaczymy, co kobieta powie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Tylko, że szukanie domu może długo trwać, a maluchy są w bardzo złych warunkach. To nie jest pytanie w formie ataku, a mam wrażenie, że tak to odebrałaś.[/quote]

Nie nie odebrałam tak tego - po prostu napisałam krótko i lakonicznie, bo nie chcę więcej pisać. Wiem w jakich warunkach są psiaki. Trzeba im znaleźć choćby dt.

Znowu post przeskoczył. To odpowiedź to postu poniżej.

Link to comment
Share on other sites

Bliźniaki mają obiecane ogłoszenia.
[B]Isadora [/B]zrobi maluchom allegro, a [B]mgie[/B] inne ogłoszenia (sama napisze gdzie). Bardzo, bardzo dziękuję.
Dałam też znać osobie, która ewentualnie może pomóc w ogłoszeniu psiaków na nk, ale nie ma Jej teraz na dogo, trzeba poczekać...


[SIZE=3][B]Maluchy pilnie potrzebują domów. Choćby tymczasowych.[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenia [B][COLOR=Red]Brzdąca i Bumela [/COLOR][/B]

offer.pl
aukcjezwierzat.pl
cafeanimal.pl
alegratka.pl
kupsprzedaj.pl
eoferty.com.pl
przygarnijzwierzaka.pl
sprzedam-psa.pl
gielda-zwierzat.eu
polskiehodowle.pl
marketzwierzat.pl
bono-polska.pl

[URL="http://offer.pl/show.php?id=3502"]Brzd�c i Bumel 5 miesi�czne szczeniaki. PILNIE - Og�oszenia drobne w Internecie - darmowe ogloszenia praca motoryzacja zwierz�ta anonse[/URL]

[URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1886476_brzdac_i_bumel_5_miesieczne_szczeniaki.html"]Brzd�c i Bumel 5 miesi�czne szczeniaki. Dom PILNIE potrzebny[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Wklejam tekst do ogłoszeń - może się Wam przyda Kochane Dziewczyny, nic innego dzisiaj nie wymyślę.

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Brzdąc i Bumel – dwa czarne jak węgielki szczeniaki szukają domu.[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Bracia, mają tylko pięć miesięcy, a za sobą niestety, smutną, schroniskową przeszłość.[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]To krótkowłose, małe, bystre i wesołe pieski. Są ciekawe świata i nowych wrażeń, w końcu to jeszcze psie dzieci.[/B][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Przy pierwszym spotkaniu maluchy straszą trochę gości szczekając, tak dodają sobie odwagi, ale jak tylko przekonają się, że człowiek nie ma wobec nich wrogich zamiarów gotowe są zaprzyjaźnić się od zaraz, podchodzą, by je pogłaskać, przytulić.[/B][/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][FONT=Times New Roman][B]Bliźniaki poszukują nowych domów i odpowiedzialnych Opiekunów, którzy nauczą ich przyjaźni z Człowiekiem i poświęcą trochę czasu na wychowanie maluchów. [/B][/FONT][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][B]Psiaki ofiarują, to, co mają najcenniejszego – psią wierność i miłość do końca życia, a takie maleństwa potrafią kochać swojego Przewodnika, jak nikt inny na świecie, bo to psiaki o wielkich sercach, choć niewielkie wzrostem. [/B][/SIZE][/FONT]


Psiaki przebywają teraz w okolicach Warki (nie wiem, czy to pisać). telefon do ogłoszeń przekazałam Wam - mgie i Isadoro.


[URL="http://img232.imageshack.us/my.php?image=img4393.jpg"][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5554/img4393.jpg[/IMG][/URL]



[URL="http://img216.imageshack.us/my.php?image=img4378r.jpg"][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/9708/img4378r.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Czy Ci ludzie podpisywali jakąs umowe adopcyjna? Czy oni sie do czegos zobowiązywali w tej umwie??
Zabierze im sie te pieski a oni sobie wezma inne i beda w takich samych warunkach trzymac. Chyba nie o to chodzi.
1. NAKAZAC im wlozenie slomy do budy psiakow i to NATYCHMIAST!
2. poniewaz podloze jest takie jak kazdy widzi..conajmniej dwie palety przy budzie polozyc aby mialy gdzie suchą lapa stanąc psy a jak nie to caly kojec slomą wylozyc!
ICH tez obowiazuje ustawa o ochronie zwierzat i zachowanie dobrostanu zwierzat. NIkt ich nie zmuszal do brania psiakow, zgodzili sie dobrowolnie. A skoro zgodzili sie dobrowolnie to mają [B]OKRESLONE OBOWIAZKI[/B] wzgledem psow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARKA']Czy Ci ludzie podpisywali jakąs umowe adopcyjna? Czy oni sie do czegos zobowiązywali w tej umwie??
Zabierze im sie te pieski a oni sobie wezma inne i beda w takich samych warunkach trzymac. Chyba nie o to chodzi.
1. NAKAZAC im wlozenie slomy do budy psiakow i to NATYCHMIAST!
2. poniewaz podloze jest takie jak kazdy widzi..conajmniej dwie palety przy budzie polozyc aby mialy gdzie suchą lapa stanąc psy a jak nie to caly kojec slomą wylozyc!
ICH tez obowiazuje ustawa o ochronie zwierzat i zachowanie dobrostanu zwierzat. NIkt ich nie zmuszal do brania psiakow, zgodzili sie dobrowolnie. A skoro zgodzili sie dobrowolnie to mają [B]OKRESLONE OBOWIAZKI[/B] wzgledem psow.[/quote]


Nie wiem czy została podpisana umowa. Osoby z fundacji, które pojechały do domu, w którym psiaki przebywają, między innymi, właśnie w tym celu wybrały się tam.

[B]@marlenka [/B]- bardzo Cię proszę, pomóż w wyegzekwowaniu tego, o czym napisała [B]Arka[/B]. Przekaż tej koleżance, co powinna zrobić i dlaczego powinna to zrobić. Czy możesz podjechać i sprawdzić to potem?
No i [U]WETERYNARZ. [/U]
[B]TO JEST NIEZBĘDNE MINIMUM. [/B]Tak, jak napisała [B]Arka [/B]- osoby, które podjęły się opieki nad psami mają względem nich [B]OKREŚLONE[/B] [B]OBOWIĄZKI. [/B]

Musimy znaleźć psom nowe domy, ale przez ten, krótki, mam nadzieję, czas, kiedy szczeniaki będą w tym miejscu, gdzie są, muszą mieć zapewnione MINIMUM, o którym było powyżej.

Link to comment
Share on other sites

To własnie bedzie tak jak napisała Arka. W momencie gdy zabierzeci im bliźniaki oni wezmą sobie inne szczeniaki i bedzie pewnie to samo. Wczoraj rozmawaiąłm z tą dziewczyną u której są psy i ona powiedziała że ocieplą budę psom i jadą do weta z nimi zaraz po niedzieli (ma mi dać znać co lekarz powiedział) jeżeli pójdzie do weta którego jej poleciłam to ja do niego zadzwonię i sie wypytam co i jak. Napewno do niej podjadę , ale nie wiem czy nie będzie to dopiero sobota. A co do błota to ja nie chcę jej absolutnie bronić , ale u mnie niestety też jest taka ziemia właściwie glina i w momencie kiedy popada deszcz niestety jest takie błoto że buty się w nim topią i nic nie da rady z tym zrobić ( chyba ze beton , lub kostka) Wczoraj Anka zapewniała mnie ze wszystko u maluchów ok i że ona się nimi zajmuje , łazi do nich i że wszystko w porządku .Nawet mi zdjęcia obiecała wysłać . Zobaczymy jak będzie

Link to comment
Share on other sites

Jakoś trudno mi w to uwieryć.
Jeśli ktoś wziął szczeniaki, zostawił na mrozie w marznącym błocie to co będzie gdy będą dorosłe? Do weterynarza powinni pojechać zaraz po Twojej wizycie.
Marlenka trudno mi uwierzyć w to, że ci ludzie zapewnią maluchom godne warunki do życia, a dogo chyba ma na celu znajdowanie domów w których psiaki mają takie warunki zapewnione.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...