Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moje 4 jakoś nie kumate,czasem to i na leżąco świnie jedne...
Też mam słabą...a moja koleżanka z podstawówki lubiła sobie zawsze poimprezować,potem sie tak stoczyła dosłownie na dno,2 czy 3 dni temu znaleźli ją z jej facetem w mieszkaniu ,oboje nie żyli,podobno wrak człowieka...jak mi mama zadzwoniła to aż mnie ciarki przeszły,nasze mamy sie dobrze znają,najmłodsza córka wpadła pod auto jak miała 5 lat,pare lat temu ten ojciec umarł,syn ma padaczke a teraz ona zapiła sie na śmierć...życie:(

Link to comment
Share on other sites

Asia ja zawsze mowie ze tego dna mozna sie odbic ale trzeba chciec..
Dzieki Agata:)

Gutek wel Oazis to jest mały szatan ustawił sobie Filipa od początku ja nie wiem jak to zrobił bo w poprzednim związku dominował Filip a Kajtkowi fory dawał rzadko;) mam ich na razie jeszcze w dużym pokoju co tam sie nieraz dzieje w tunelu to lepiej nie gadac..
oczywiscie pan Gutek zajął sobie tunelik nr 1 i biada jak mu tam chce wejsc Filip nawet zajrzec nie moze biedulek,:D wczoraj to się z nich usmialam bo Filip polazł do tunelu nr 1 ( a tunel nr 2 był wolny ) i Gutek mu spuścił manto po czym Filip wyleciał jak z procy z tego tunelu i po chwili się żalił, on wtedy tak sobie pod nosem mruczy :) a sam Gucio to ciekawy niemożliwie wystarczy jak cos mowie to slucha tymi uszyskami rozgląda sie z posterunku nr 1 czasem w nim widze małe adhd:evil_lol:powiem tak da nam popalic ten mały zbój;)

Link to comment
Share on other sites

Ona chyba nawet nie chciała sie podnieść....przykre taka młoda ale dla niej nie było ratunku...

No to łysy rządzi :) moja kudłata trójca nie da raczej młodej rządzić,mała sie kompletnie nie broni,chyba że jak troche podrośnie to zrobi sie odważniejsza,aż mi jej czasem szkoda bo łazi za kudłatymi i sie przychlebia a te ją zaraz na ziemie sprowadzają,a ja z dziećmi siedzimy przy klatce i "eeeeeeeej baby zostawcie łysą dopke" zawsze ten sam tekst i już równo nam to idzie :)
ostatnio sie też usmiałam jak Lenka miała rujke,i tak łaziła za resztą,i taniec odstawiała, jak robot chodzi tak pomału i kręci kuprem,a reszta tylko patrzyła gdzie sie schować,fajnie sie ogląda to świńskie życie,nie?
ja to sobie kawe robie i siadam przy klatce,odstresowują mnie te świnie:)

Link to comment
Share on other sites

Asia masz rację ja tak myśle by je na stałe zainstalowac w duzym pokoju bo mi ich będzie brakowalo a tak patrze na tv drugim okiem kukam na nich, zagadam:)..siedze na necie to tez mam ich na widoku kule a potem jak juz beda u córy to do kogo ja bede gadac i obserwowac ;) ja od razu widzialam ze ten Oazis to jest zywy bo mniej sie bał i faktycznie chłopak umie się ustawic w klatce hehe może Zosia była w miocie spokojniesza..;) no boroczka chce sie wkupic w łaski a tu zlewka hehe

Rami moze się skusisz hihi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...