Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

[quote name='Paulinka10']No piękne miejsce,tylko ja mieszkam w podobnym i jak na wakacje to ciagnie mnie bardziej gdzieś do centrum...ale fajnie:)i fotki dziewczyn i pańci super;)
to dobrze że nie uciekacie,bo ja u siebie mam tylko Was kilka to też sie wyniose bo co tu sama bede robić...[/QUOTE]
ja też wakacje lubie w bardziej ruchliwym miejscu bo sielsko, anielsko to ja mam na codzień
nasz Norek to taki uciekinier jak twoja pupilka. choćiaz mi=usze powiedzieć że od jakiegos czasu syn sie zabrał za jego szkolenie i pies jak nie ten sam
psu to dobrze zrobi a syn trenuje przed zakupem ONKA
tylko nie pytajcie kiedy zmiękne i pozwole mu na to bo dam wam po głowie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dysia-u']ja też wakacje lubie w bardziej ruchliwym miejscu bo sielsko, anielsko to ja mam na codzień
nasz Norek to taki uciekinier jak twoja pupilka. choćiaz mi=usze powiedzieć że od jakiegos czasu syn sie zabrał za jego szkolenie i pies jak nie ten sam
psu to dobrze zrobi a syn trenuje przed zakupem ONKA
tylko nie pytajcie kiedy zmiękne i pozwole mu na to bo dam wam po głowie[/QUOTE]

Haha to ja nie pytam;)
no właśnie,codziennie jak w buszu to wakacje chociaż między ludźmi żeby nie zgłupieć...
widzisz może mu Majke podrzuce,to będzie dla Niego wyzwanie hihi,małe szanse że ktokolwiek nawróciłby mi ją ale kto wie:D

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny a my wlasnie wybieramy takie dzicze...a nie lubimy tłumow...;)
fotki musze powybierac i pozmniejszac...by reszte pokazac..
wczoraj wrocilam z dzialki nie powiem bym byla wypoczeta trzeba bylo poplewic i ogarnac wszedzie rosnaca trawe..ale za to uchanana za wszystkie czasy.. mamy tam znajomych i za kazdym razem jak sie spotykamy to wracam jak po dobrym ogladanym kabarecie heh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']ja też wakacje lubie w bardziej ruchliwym miejscu bo sielsko, anielsko to ja mam na codzień
nasz Norek to taki uciekinier jak twoja pupilka. choćiaz mi=usze powiedzieć że od jakiegos czasu syn sie zabrał za jego szkolenie i pies jak nie ten sam
psu to dobrze zrobi a syn trenuje przed zakupem ONKA
tylko nie pytajcie kiedy zmiękne i pozwole mu na to bo dam wam po głowie[/QUOTE]
to ja zapytam.. :grins: kiedy mu pozwolisz na tego wymarzonego psa ?? Ula, nie bądź taka, sama wiem po sobie jak ciężko jest tak czekać, a rodzice udają że nie widzą, że chcesz, masz plany, lubisz to i starasz się jak możesz aby w końcu mieć tego SWOJEGO PSA.
Ostatnio troche naczytałam się o ONkach że to dość trudne psy, ale jeśli syn się mocno zaangażował i już tyle czeka to ULAAAAA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']Kaaasiaaa !!! daje ci pierwsze ostrzeżenieee[/QUOTE]
ale ja się nie boje :eviltong:!! bo ja miałam podobniejak Twój syn, więc ZLITUJ SIĘ ULA! :) powiem Ci tylko jeszcze, że lepszy szczeniak przed studiami, niż po studiach.. zdecydowanie lepiej - więc nie utrudniaj synowi studiów ;)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Aaa jeszcze mi sie przypomnialo ze forum te znam od paru lat zagladam tam prawie codziennie..wiec jesli bym sie przeniosla to watpie bym zalowala..;) to do Kasi:)
Ula zastanow sie..duzy pies wieksze problemy...;)
hehe[/QUOTE]
DARIA, JA TUTAJ ULE NAMAWIAM, A TY TU O PROBLEMACH.. :ROLL::EVILTONG: ALE ILE RADOŚCI!! PROBLEMY PRZY KAŻDYM PSIE SIĘ ZNAJDĄ - MNIEJSZE CZY WIĘKSZE;)

a forum, zrobisz jak chcesz, ja namawiam Cię do zaglądnięcia.. wiesz gdzie :))

Link to comment
Share on other sites

Kasia a ja wrecz przeciwnie Ule chce nastawic na Nie bo czesto jest tak ze dzieci cos chca a potem juz im sie odechciewa po czasie..a wierz mi duzy pies to nie jest maly yorczek..ktory wlosow nie nanosi i brudu tyle..a kapiel w wannie to wlasciwie pestka bo lazienka pozostaje czysta a po duzym nadaje sie cala do mycia..i jest masa takich problemow.. (jedzenie, ulozenie takiego psa)..ja to nazywam po imieniu a pewnie sa i tacy ktorym to nie przeszkadza...byc moze Uli rowniez by to nie przeszkadzalo -nie wiem.. ale warto napisac byc moze ktos (syn)przemysli sprawe ...;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Kasia a ja wrecz przeciwnie Ule chce nastawic na Nie bo czesto jest tak ze dzieci cos chca a potem juz im sie odechciewa po czasie..a wierz mi duzy pies to nie jest maly yorczek..ktory wlosow nie nanosi i brudu tyle..a kapiel w wannie to wlasciwie pestka bo lazienka pozostaje czysta a po duzym nadaje sie cala do mycia..i jest masa takich problemow.. (jedzenie, ulozenie takiego psa)..ja to nazywam po imieniu a pewnie sa i tacy ktorym to nie przeszkadza...byc moze Uli rowniez by to nie przeszkadzalo -nie wiem.. ale warto napisac byc moze ktos (syn)przemysli sprawe ...;)[/QUOTE]

zgodze sie z Toba ;)
mam mlodsze rodzenstwo i chcieli kota i krolika oczywiscie zajmowali sie nimi do czasu, pozniej sie im znudzilo i obowiazki spadly na mame....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Kasia a ja wrecz przeciwnie Ule chce nastawic na Nie bo czesto jest tak ze dzieci cos chca a potem juz im sie odechciewa po czasie..a wierz mi duzy pies to nie jest maly yorczek..ktory wlosow nie nanosi i brudu tyle..a kapiel w wannie to wlasciwie pestka bo lazienka pozostaje czysta a po duzym nadaje sie cala do mycia..i jest masa takich problemow.. (jedzenie, ulozenie takiego psa)..ja to nazywam po imieniu a pewnie sa i tacy ktorym to nie przeszkadza...byc moze Uli rowniez by to nie przeszkadzalo -nie wiem.. ale warto napisac byc moze ktos (syn)przemysli sprawe ...;)[/QUOTE]

niby tak, ale ja też byłam młoda jak psa chciałam, i znam sporo osób które chciały, mój tato też myślał że po pół roku pies mi się znudzi i dlatego nie chciał się zgodzić.. teraz widzi jakie dla mnie jest to ważne ;) dlatego nie warto wszystkich stawiać w jednym rzędzie ;) a z tego co pamiętam Uli syn już dośc długo chce tego psa, bo pamiętam jak jakiś czas temu też o tym mówiła. A jeśli czyta, zdecydował się na ONka to wydaje mi się, że nie robi tego tak hop-siup, wie na co się pisze, i co zamierza z tym psem robić. A może chce mieć po prostu takiego towarzysza (?) - tego nie wiem. A po za tym jej syn nie jest chyba jakoś mega młody, myślę że gdzieś koło mojego wieku.
Teraz też marzy mi się pies większy, tato patrzy na to inaczej, mama też i się zgodzili - a kiedy nastanie dzień kiedy do mnie drugi pies zawita nie wiem, ale przynajmniej w końcu uwierzyli że to lubie ;)
więc proszę, nie nastawiaj Uli na "nie" bo nie każde dzieci mają takie karysiki.

Link to comment
Share on other sites

Kasia byc moze jest tak jak piszesz..ale Ty jestes dziewczyną a On chlopakiem i jakos slabo to widze ze po 2-3 latach mu ten szał nie minie, zacznie sie spotykac z dziewczynami, studiowac i byc moze wyjedzie z miasta, bedzie poswiecac mniej czasu dla niego ..
i Ula zostanie z psem..ja bym na jej miejscu jeszcze przeczekala..
Ania u nas jest tak z swinkami..szał jej minal i teraz ja mam swinkowe obowiazki..;)
a Ula i tak zrobi co zrobi w koncu jej dom i jej syn :)
co nie Ula?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Kasia byc moze jest tak jak piszesz..ale Ty jestes dziewczyną a On chlopakiem i jakos slabo to widze ze po 2-3 latach mu ten szał nie minie, zacznie sie spotykac z dziewczynami, studiowac i byc moze wyjedzie z miasta, bedzie poswiecac mniej czasu dla niego ..
i Ula zostanie z psem..ja bym na jej miejscu jeszcze przeczekala..
Ania u nas jest tak z swinkami..szał jej minal i teraz ja mam swinkowe obowiazki..;)
a Ula i tak zrobi co zrobi w koncu jej dom i jej syn :)
co nie Ula?;)[/QUOTE]
eeej no nie obrażajmy aż tak chłopaków ;) ja też się spotykam ze znajomymi, pójdę na studia, a jak pójde na studia to i psy za mną. Nie zostawię ich w domu, ja bym nie wytrzymała bez psów, a po za tym nie mogę ich w domu zostawić.
A jeżeli chodzi o posiadanie szczeniaka w szkole, a na studiach to kolosalna różnica i ja tak tłumaczyłam mojej mamie, że wolę mieć szczeniaka w szkole niż potem w nowym miejscu, w nowych obowiązkach. Chyba zrozumiała.
Może Twoja córka miała słomiany zapał, ale nie wszyscy tak mają, patrząc nawet na siebie jestem tego dowodem.. nie wyobrażam sobie teraz żyć bez psa. Chociaż sama jako ta 14latka, kiedy przyszłam po małą kulkę (Jazz'a) i mama się mnie pytała czy się decyduje pamiętam, że pomyślałam "czy na prawdę tego chce? czy mi się nie znudzi" miałam watpliwości - każdy ma, ale moim zdaniem było warto:)

więc Ula, nie możesz tak nie wierzyć w syna i w to co lubi.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny ja od dawna juz sypiam z tym problemem :eviltong: i wiecie że nawet sie przyzwyczaiłam
syn ma 14 lat może i nie mega młody jak to Kasia pisze ale i wiekowy też nie
wszystko było by fajnie gdyby to nie miał byc 3 pies
nawet na drugiego juz byśmy sie pewnie szybciej zgodzili
pozyjemy , zobaczymy
bez walki nie ustapię hahahahhha

Link to comment
Share on other sites

Ula no jak tak piszesz to cos czuje ze tą walkę wygra syn;)
a zmieniajac temat zatrzymalismy sie w miejscu nr 1 i dalej to wyglądało tak..
Livka obserwowala widoki z okna..
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/DSCF1043.jpg[/IMG]
a Pipi odsypiala jak ksieżniczka..
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/IMG_2771.jpg[/IMG]
kolega Azan pilnowal nas dzielnie..
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/DSCF1051.jpg[/IMG]
taki łąbądek plywal nam po jeziorze...
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/IMG_2756.jpg[/IMG]
i zachod slonca..
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/IMG_2780.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dalej..
widok z okna na jeziorko..czesto widzialam przepływajacych kajakarzy gdyz obok byl osrodek ktory organizowal spływy kajakowe..
wiec od czasu do czasu mialam jakies urozmaicenie na jeziorze;)
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/IMG_2849.jpg[/IMG]
otaczajaca nas przyroda..
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/IMG_2795.jpg[/IMG]
braly tez ryby..
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/IMG_2768.jpg[/IMG]
kurcagalopki w wykonaniu pani i jej psow..;)
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/IMG_2804.jpg[/IMG]
podziwia przyrode bo u nas takich widokow nie ma;)
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/IMG_2806.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jakie dyskusje :D to ja Wam powiem że moje dzieci musze upominać o zajęcie sie zwierzakami,kochają,Paula chodzi z psami na spacery,po drodze zbiera mlecze,Martyna daje wode,biorą świnki na ręce ale często sie zapominają...ale w sumie ja tak wole bo musiałabym sie z nimi bić o miejscówke przy klatce ze świnkami czy o to na czyich kolanach będą leżały psy,także cała zwierzyna i większość obowiązków spada na mnie ale ja to lubie,zawsze trzeba brać pod uwage że dziecko nie do końca udźwignie wszystkie obowiązki i my matki musimy mieć na to czas,siłe i chęci żeby zająć sie gromadką....

A z tym forum to mnie nerwujecie :mad::eviltong:może ktoś mi zdradzi Waszą tajemnice co bede wiedziała gdzie Was szukać :eviltong:;)


A fotki wakacyjne suuuper:)też już chce ale jeszcze dwa tygodnie musze czekać.......

Link to comment
Share on other sites

A gdzie to wybierasz na wakacje Dzoana?
jak 2 tygodnie to kiedy Ty jedziesz w wrzesniu?;)
jacie jestem skonana..posprzatalam calutką kuchnie od A do Z..
a jeszcze kurze trzeba zetrzec powycierac, poodkurzac ale musialam sobie chwile przerwy zrobic..;)
musze tez dla Was pozmniejszac fotki z nad morza..i przedstawic Kudlaka i Łysaka heh
ale to pozniej...

Link to comment
Share on other sites

Ustronie Morskie,jedziemy na ostatni tydzień wakacji...
ja też jeszcze musze podłogi umyć....ale też mam chwile na oddech....
no to czekamy na plażowe kudłate i łyse:)


Kasia no ja Cie rozumiem,bo wiesz ja bym wszystko do domu zniosła tylko mi mąż nie pozwala....
ale też wiem jak to jest mieć na głowie kilka sztuk żywych stworzeń...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...