Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cze lachony:)
chcialam Was wszystkie zacytowac ale znow sie nie da:roll: za duzo Was mialam na jednej stronie a nie chcialam na 2 razy to rozbijac;) gdyz plecy mnie juz bola od siedzenia na kompa a jeszcze chce wejsc na allegro jako ze M zabral mi lapka to siedze przy stacjonarnym kompie i chyba zara oszaleje jak tutaj jest niewygodnie;)
Fajnie ze Ewa nas odwiedzilas:loveu: chyba zostaniesz juz na dluzej!!!
Megi ta fotka byla robiona przez core mnie w domu wtedy nie bylo..
Ula baby-sitter jestem;)
Marza jaka zacofana hehe
i witam Kleo Jole Age Dagos Werke chyba nikogo nie pominelam...
Kasia na dzialke dopiero w czwartek sie wybieram niezaleznie jaka pogoda dopisze!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Cze lachony:)
chcialam Was wszystkie zacytowac ale znow sie nie da:roll: za duzo Was mialam na jednej stronie a nie chcialam na 2 razy to rozbijac;) gdyz plecy mnie juz bola od siedzenia na kompa a jeszcze chce wejsc na allegro jako ze M zabral mi lapka to siedze przy stacjonarnym kompie i chyba zara oszaleje jak tutaj jest niewygodnie;)
Fajnie ze Ewa nas odwiedzilas:loveu: chyba zostaniesz juz na dluzej!!!
Megi ta fotka byla robiona przez core mnie w domu wtedy nie bylo..
Ula baby-sitter jestem;)
Marza jaka zacofana hehe
i witam Kleo Jole Age Dagos Werke chyba nikogo nie pominelam...
Kasia na dzialke dopiero w czwartek sie wybieram niezaleznie jaka pogoda dopisze!![/QUOTE]

cześć kobitko kochana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dysia-u']kurde Daria jak ja lubie ten twój serwis informacyjny[/QUOTE]

Masz rację Ulka,serwisy Darii są bezbłędne.Też uwielbiam je czytać.
Będziesz miała Daria teraz długi weekend? Mam nadzieję,że tak.Odpoczęłabyś troszkę.:loveu:
Lachony to jak laski,laseczki? Czy coś innego?:roll:
Buziaczki Daria :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cze:)
Ula to nie dziecko to aniol wiec praca sprawia przyjemnosc:)
Cze Megula:)
Jolka tow takim skrocie telexpress :evil_lol:
mam focie jakies..moze wpadniecie na chwile ten deszczowy dzien:)
niby razem a jednak osobno hehe
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/20101101146.jpg[/IMG]
jak widac ciagle im nie po drodze..
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/20101101140.jpg[/IMG]
kolega Filip ma nową rzecz w klatce zgadnicjie co to..;)
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/040-4.jpg[/IMG]
tej kolezance ostatnio znow odbija-wyje do ksiezyca :roll:
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/035-3.jpg[/IMG]
no i Livka: rzucaj kobieto bo sie niecierpliwie..;)
[IMG]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/077.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chrupcia']Cześć Daria :)
Liv słodka, oczywiście gotowa do aportu :loveu:
Filipek to chyba ma nowy domek jeśli się nie myle :razz: i widze dry beda, czyli nadal używany :cool3:[/QUOTE]
Chyba nie zgadlas chodzi Ci o tunel?
fota byla robiona jak byl jeszcze w uzywce..ale wczoraj mu drybed wlozylam tyle ze przykazalam siano podawac na zewnatrz by te okruchy nie zostaly na drybedzie gdyz potem tego nawet
wytrzepac nie mozna...zobaczymy czy teraz bedzie lepiej w praniu-powinno.

Link to comment
Share on other sites

Aa jeszcze mam niusa Soma dzis ma zly dzien..
czasem przychodza takie dni ze mam wrazenie ze nie dozyje dnia nastepnego..:roll: dzis wlasnie go ma..
rano bylo dobrze a popoludniu miala problem z wyjsciem na dwor chyba ją stawy bolą ciezko jej sie schodzilo i wchodzilo i wogole chodzilo..
juz kiedys tez tak miala przeszlo..zobaczymy jak bedzie potem..chcialam jej podac przeciwbolowe i nijak nie mozna w niczym przemycic bo nic nie chce zjesc..:roll:
dobra mykam bo musze jechac po core pa..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Chyba nie zgadlas chodzi Ci o tunel?
fota byla robiona jak byl jeszcze w uzywce..ale wczoraj mu drybed wlozylam tyle ze przykazalam siano podawac na zewnatrz by te okruchy nie zostaly na drybedzie gdyz potem tego nawet
wytrzepac nie mozna...zobaczymy czy teraz bedzie lepiej w praniu-powinno.[/QUOTE]

nie nie tunel, tylko o podwyższenie, stoi na tym, to chyb a takie coś jak domek ;)
w klatce ma elegancko chłopak :cool3: pańcia dba :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ooo ja też nie w temacie ale dobrze że się dziewczyny zapytały przede mną to już wiem gdzie De pracujesz :)

Ale i u Ciebie dawno nie byłam ale też się na rewię mody załapałam :) Gabi ma jeden nieśmiertelny a w zasadzie dwa stroje bo w innych nie chce chodzić :)

A jak tam noga M?

Link to comment
Share on other sites

Kasia tak chodzi o półkę..Filip tam sie wyleguje lub wchodzi pod nia i tez ma troche intymnosci:eviltong:
Wera to okragle to pojemnik na siano..:)
Justyna no kope lat dziewczyno kope..;) a noga M juz na tyle dobrze ze porusza sie bez kul..ale czeka go jeszcze wyjazd do sanatorium:)
Andzia a wlaciwie o nic..wiesz jak to jest cora z mamą na spacer to przeciez obciach;)wiec pewnie Liv trzyma sie z daleka;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Kasia tak chodzi o półkę..Filip tam sie wyleguje lub wchodzi pod nia i tez ma troche intymnosci:eviltong:
Wera to okragle to pojemnik na siano..:)
Justyna no kope lat dziewczyno kope..;) a noga M juz na tyle dobrze ze porusza sie bez kul..ale czeka go jeszcze wyjazd do sanatorium:)
Andzia a wlaciwie o nic..wiesz jak to jest cora z mamą na spacer to przeciez obciach;)wiec pewnie Liv trzyma sie z daleka;)[/QUOTE]

Cześć Daria:)dobre to było co napisałaś o córze i mamie i ich obciachu heh:)...ciekawa jestem czy tak będzie ze mną i moją Wiki?????

Link to comment
Share on other sites

Cześć Daria, witamy się i w Waszej galerii :p My też ze śląska :lol:
Dziewczyny masz super, i jakie fajne zimowe stroje dostały :p Mama z córką widzę różnią się nie tylko wyglądem ale i charakterem i temperamentem :evil_lol:

[quote name='Pegaza']rano bylo dobrze a popoludniu miala problem z wyjsciem na dwor chyba ją stawy bolą ciezko jej sie schodzilo i wchodzilo i wogole chodzilo..
[/QUOTE]

Daria a próbowałaś podawać jej Arthroflex? albo coś z korzeniem diablego pazura? To są świetne preparaty na stawy. Nasz kolega beagle o wdzięcznym imieniu Michał praktycznie nie wstawał a po kuracji Arthroflexem śmiga ino wicher :lol: a ma 12 lat. Ja moim młodym podaję w tej chwili Devil's Claw Root [to z korzeniem diablego pazura] i też się dobrze sprawdza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tuskazet']Cześć Daria, witamy się i w Waszej galerii :p My też ze śląska :lol:
Dziewczyny masz super, i jakie fajne zimowe stroje dostały :p Mama z córką widzę różnią się nie tylko wyglądem ale i charakterem i temperamentem :evil_lol:



Daria a próbowałaś podawać jej Arthroflex? albo coś z korzeniem diablego pazura? To są świetne preparaty na stawy. Nasz kolega beagle o wdzięcznym imieniu Michał praktycznie nie wstawał a po kuracji Arthroflexem śmiga ino wicher :lol: a ma 12 lat. Ja moim młodym podaję w tej chwili Devil's Claw Root [to z korzeniem diablego pazura] i też się dobrze sprawdza.[/QUOTE]

Hej wlasnie widze ze nawet mieszkasz niedaleko;) fajnie ze wpadlas do naszej galerii.. Ty masz jak widze stronke internetową wpadlam tak na szybko i zauwazylam ze oprocz dogow masz tez yorki i to z hodowli mi znanej i nawet ten miot pamietam hehe a w dogach to moja szwagierka zabujana:) kiedys miala doga suczke ale juz im zeszla. Co do Somy narazie jej nic nie podawalam to sa narazie chwilowe niedyspozycje jesli dojdzie do sytuacji ze sytuacja bedzie sie przedluzac to poradze sie wetki. Dzis np wstala bez problemu..nie wiem moze wczorajsza pogoda jej niepasowala zbyt wilgotno bylo, choc dzis jest przeciez nie lepiej;) pada deszcz..A gdzie to co podajesz zakupilas w aptece bez recepty?

Cze Jolka u Somy dzis dobrze..dobra wpadam i wypadam bo czasu mam malo a obiad jeszcze nie gotowy:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...