Jump to content
Dogomania

Trzy śląskie dziewczyny Livi, Pipi i Soma [*]


Pegaza

Recommended Posts

  • Replies 11.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Pegaza']Cze sloneczne poniedzialkowe:)
dziekuje Wam bardzo za glosy:loveu: ale jak widac jest ciezko;) rywalizacja ostra..
dzis mam plany umyc jedno okno,i wybrac sie na zakupy potrzebuje jakiegos polara bo te stare to juz nie fajne mam;)[/QUOTE]
mówisz jedno okno? hmhmh to może wskoczysz do mnie i razem umyjemy moich 20? ale by mi było coolsko

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinka10']Cześć Daria;)jak tam zakupy?po co sie przemęczać,lepiej myć na raty:)[/QUOTE]

Dzieki za glosy:)
Ula a nie zdazylam najpierw zakupy mi sie przedluzyly a potem miala odwiedziny moze jutro sie uda;)
Paula a juz opowiadam..powinnam to zatytulowac..:evil_lol:
"Historia jednego polara"
poszlam sobie do takiego centrum handlowego polazilam poogladalam ale w glowie mialam polar koloru czarnego..
no i znalazlam cos co mi wpadlo w oko i sie zaczelo mierzenie a ja jak ide do przymierzalni to na ogol zabieram kilka sztuk zeby moc wybrac..
no i sie zaczelo..ten nie ten..jak juz jeden mi sie spodobal to jak go sciaglam to mialam na sobie pelno cickow..doslownie na bialej koszulce wygladalam
orginalnie ..zanim sie z tego doczyscilam minal jakis czas..za ten polar podziekowalam ale w tym sklepie znalazlam inny fason z innego materialu i znow zaczelo sie mierzenie..ale zanim go przymierzylam to palnelam glupa bo przy wykonczeniu rekawa czyli przy nadgarstku zeby bylo wiadomo zauwazylam dziure i mowie pani ze tu dziura chyba szew puscil a pani mi mowi ze to sa dziurki na kciuki...sie uchachalam z siebie hahah no coz:cool1:..ale na tym nie koniec bo sie okazalo ze rozmiar za maly po czym pani miala manekina wysoko w tym polarze zalozonego i wchodzila specjalnie dla mnie na drabine..sciagnela podala mi go a ja znow a tutaj to co jest?..a ona kieszonka prosze pani a ja poprostu zlapalam go odwroconego jakos bokiem do mnie i myslalam ze owa kieszonka jest jakas ozdoba przy szyji..taa gdzie ja sie uchowalam to nie wiem:evil_lol: ale siara na sklep caly haha spedzilam w tym sklepie jeszcze conajmniej ze 15 minut bo myslalam czy wziasc czarny ktory chcialam czy cos pomiedzy brazem a czarnym..po czym klientki radzily brac ten braz a pani ktora obslugiwala ze czarny haha w koncu powiedzialam ze ma mnie kasowac a ja zadecydowalam ze biore ten pomiedzy brazem a czarnym..po czym pani powiedziala ze mam 30 dni na oddanie polara jakby mi sie jednak ten kolor nie spodobal:evil_lol:..po czym w koncu wyszlam z tego sklepu zrobilo sie pozno..a ja bez auta bo sie wybralam piechotka..no i biegiem do domu..po czym zadzwonila siostra ze jedzie z mama do mnie ale zanim do mnie to tez jada do tego centrum z ktorego ja wyszlam a mi sie w domu przypomnialo ze ja tez znow musze jechac do tego centrum bo mialam odlozona kurtke dla mojej cory i czekalam az wroci z szkoly i chcac nie chcac wsiadlam tym razem w auto i pojechalysmy..tam spotkalysmy siostre ktora sie na buty nie umiala zdecydowac widac to rodzinne bo tez miewam z tym problemy zeby cos kupic:evil_lol: haha mojemu dziecku kurtka byla za duza wiec nie kupilismy..po czym siostra weszla do tego butiku gdzie ja kupowalam ten polar pani ktora mnie obslugiwala powiedziala mi Dzien dobry czyzby tak jej w glowie utkwilam czy raczej mnie nie poznala:cool1: wolalabym opcje druga hihi oczywiscie siostra zaczela tez mierzyc te polary mimo ze w sobote tam kupila ale inny fason..jednak nie kupila i w koncu wyszlismy z tej galerii. Na chwile obecna mam dosc ogladania polarow:evil_lol:Teraz rozgladam sie za butami ale na alegro i znow mam problem ktore wziasc heheh w koncu jak sie zdecyduje to ktos mi je sprzed nosa sprzatnie a ja zostane z niczym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']No proszę jaka przygoda się z tego zrobiła :D przynajmniej wesoło miałaś;)
O co chodzi z tym głosowaniem?[/QUOTE]
Codziennie do 11 pazdziernika glosujemy na nasza swinke ktora bierze udzial w konkursie..na 1 miejsce nie licze a 1 miejsce daje nagrode sesji fotograficznej i fota wisi na bilbordzie w Wawie..ale jak sie uplasuje w pierwszej 10 to ma szanse cora wygrac gre Sims;) wiec dlatego licze na Wasze glosy:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...