Jump to content
Dogomania

MOPS+off


wirka

Recommended Posts

Sorki- ale ten pies ma wyraz paszczy shar peia. Wygląda jak hipopotam.

Ponura, wypełniona kufa- jakby go szerszenie pogryzły. Wygląda po prostu ponuro.

Pikatchu podoba mi się 10 razy bardziej=- ma uroczy, radosny pysk mopsa.

Gosia

Gosia całkowicie sie z Toba zgadzam! Na mnie nie działa jakoś jego urok. Za to Pikatchu cudo, cudeńko!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

witam fanow m o p s o w!

Sam mam takowego. Jest to piesek-kotek :wink:

Pikatchu to b. ladny mops. Widzialem to zdjecie na stonie Germaniki gdy szukalem w internecie hoowcow mopsow. No ale jego przydomek to juz wysmienita rekomendacja (czy komus sie podoba czy nie sasquehanna jest wybitna w sakli swaitowej).

Brazylijczyki hm... tylko wzdychac!

jesli bedziecie chcieli (i naucze sie jak tu wkleja sie zdjecia) to wam moge

pokazac pugs do brasil

pozdrawiam

a! to moja inicjacja na forum :D

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie, to suczka w jesienie ma nie tylko baaardzo ładną głowę, ale i wszystko :wink:

Ja jestem całkowity mopsi laik, mopsy pokochałam tez dzięki Poziomce, która jest niesamowita, i generalnie podobają mi sie wszystkie mopsy :wink: Sie wypowiadam sercem więc, a nie wzorcem, że wszystkie tutejsze sa boskie, a Kellijs, nawet z twarzą smutnego hipopotama, jest FANTASTYCZNY.

Link to comment
Share on other sites

aga 2 ciezko sie z Toba nie zgodzic :wink:

xochi myslalam zeby zabrac ptyska na sekcje w najblizszy piatek ale nie wiem czy mi sie uda w ogole dotrzec bo chyba bede na kryciu (juz chcialam napisac ze bede kryla :lol: ) 3majcie kciuki :wink:

Link to comment
Share on other sites

Niby niedaleko ale po nocy nie bede jezdzic:/ Dzita menda dzisiaj ukradla ptasie mleczko ze stolika /juz drugi raz w ciagu ostatnich dwoch tygodni/ i jeszcze bzykanko :o by jej sie w glowie poprzewracalo od nadmiaru przyjemnosci :lol:
Jutro pojedzie 8)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...