Jump to content
Dogomania

MOPS+off


wirka

Recommended Posts

Weta mam do bani jeśli chodzi o pomoc przy porodzie.. zostałam właściwie sama bo wet powiedziała, że w nocy to nie ma mowy i nie wstanie i że tylko w godzinach otwarcia lecznicy.

Za konsultantkę robi moja koleżanka która hoduje yorki ale sama wiesz, ze mosy to zupełnie co innego... tak więc czekamy...

Napisz mi jak się zachowywała Twoja mopsica przed porodem, skąd wiadomo, że to już?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

u mnie z temperatura sie nie sprawdzilo

a objawy byly takie, ze od godz 1 w nocy Fasola byla bardzo niespokojna, pozniej zaczela popiskiwac, a ok 5-6 chodzila doslownie wygieta w pol (miala z kregoslupa palak)

ja mam rewelacyjnego weta i mialam z nim staly kontakt telefoniczny i na podstawie objawow powiedzial mi, kiedy to JUZ

Tylko wiesz...u kazdej mopsicy to troche inaczej wyglada, sa takie co usiada na chwile i juz jest szczeniak, a sa takie ktore maja dlugie i ciezkie porody

Zacytuje mojego weta, co twierdzi na temat porodow "Jest jedna regula, ze regul nie ma"

Domyslam sie, ze bardzo sie denerwujesz 3mam mocno kciuki i oby wszystko poszlo dobrze

ps

mimo wszystko powinnas moim zdaniem poszukac jakiegos weta, na ktorego moglabys liczyc nawet w nocy, bo gdyby byla konieczna cesarki (tfu, tfu, tfu) to czekanie przez cala noc moze byc bardzo niebezpieczne

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Moje to dwa żarłoki wiec nie mam okazji zauwazyc czy na zime zwieksza sie im apetyt... Pamiętam, ze jak był jeden mops w domu to tez byl niejadkim ale jak dostal towarzystwo to sie diametralnie sytuacja zmieniła... czyli wniosek? Kup drugiego mopsa! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nie żałuj Karlosa... znajdziesz napewno jeszcze coś naprawde ładnego...

ja mam dwa klopsy i Nata ma dwa klopsy czekamy na Ciebie...

I ciesze sie, że jestes tu z nami bo chcemy żeby to było takie prawdziwe klopso-forum a tu patrz jak malo klopso-fobów...

Link to comment
Share on other sites

Drugi klopsik jest bardzą daleką przyszłościa. Za dwa lata planuję zakup psa całkiem innej rasy. Tak naprawdę mam mopsa z przypadku i choć jest ta rasa niewypałem do moich oczekiwań w stosunku do psa to i je tak uwielbiam i wiem, że zawsze będzie w moim domu jakiś fufający psiak :wink: :D

A Olo zaś stoi pod miską... nie wyrobię chyba z gotowaniem dla niego żarcia :roll: Dziś w czynie desperacji zjadł swoje chrupki, których nienawidzi :lol: :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

Ja czekalam na mops 3 lata i

nie wyobrazam sobie zycia bez klopsa (mimo, ze bardzo lubie duze psy). Usposobienie klopsa mnie rozklada na lopatki - fasola spelnila moje oczekiwania w 100% :P

tanina zdradz jakiego psiaka planujesz kupic :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...