Jump to content
Dogomania

MOPS+off


wirka

Recommended Posts

Poziomka stoi i drze mordę, bo rottki poszły na podwórko :lol:

Dzurga- dzwoniłaś do Kaśki w sprawie mopsa?

Już ją wymiziałam (Poziomkę- nie Kaśkę). Dziękuje Ci bardzo i pozdrawia Cię w Nowym Roku. Wszak to ona tak Cię zauroczyła, że chcesz klopsa, nie? :wink:

Gosia

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To najpiekniejszy klops jakiego widzialam w zyciu, ma tak cudny wyraz twarzy, ze wymiekam.

Champion Łotwy, Litwy, Rosji, Białorusi, Baltic Winner 2004, 3xCAC w Polsce, 4 CACIB, 3xResCACIB, 4xBOB i prawdopodobnie bedzie psem roku w ich Klubie Mopsa.

nagrody3qu.jpg

Link to comment
Share on other sites

No coz widocznie urok tego klopsa nie dziala na wszystkich...ale mimo to pozostaje sporo jego fanow :wink: Gosiu nie mozesz powiedzic ze on jest smutasem, gdybys go widziala dokazujacego u panci na kolanach ze swoja coreczka - klops w 100% A to, ze ma posagowe mine na focie o niczym nie swiadczy :roll:

Natruralnie, ze sa piekniejsze klopsy, w tym rowniez u nas, a o zw.swiata to w ogole nie mowie, bo jak dla mnie to uosobienie doskonalosci

Brazylijczycy maja fajne klopsy- nie ma sie co czarowac conajmniej 3 brazylijskie hodowle to czolowka swiatowa

Gemanika a gdzie bedzie mozna zobaczyc Twojego kawalera in real???

Link to comment
Share on other sites

Tak Germanika od grzywaczy.Pikatchu mało jast wystawiany,źle znosi upały,może w tym sezonie(jesień/zima)wróci na ring.Bardzo mało jeździł,ale wyalczył już Ch.PL i jeden cacib.Mnie cieszy jego osobowość,a zresztą wystawianie mopsa jest dla mnie dość trudnym zadaniem,wolę wystawiać chińczyki.

Zdjęcia bis Rio są zamieszczone w "Psie" nr4/2004

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...