Jump to content
Dogomania

MOPS+off


wirka

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

I dlatego dziwie sie, jak np mopsy sa polecane dla starszych pan :-? wbrew pozorom i przeswiadczeniu, ze ona ciagle leza i sie nudza, to przeciez psy z turbo doladowaniem :P mloda jestem i pelna sil :lol: a mimo to czesto wymiekam przy tych diablach :wink:

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj dane nam bylo odwiedzic klopsy Naty :) Moj TZ po wizycie stwierdzil, ze psy go molestowaly i woli nasze bullki, bo te male klopsowate potworki sa wszedzie i on nie wyobraza sobie chwili spokoju przy takich torpedkach :D A mi sie zaden w kieszen nie chcial zmiescic - coz, jesli bede mogla jeszcze kiedys Nate odwiedzic, to wezme jakas duuuza torbe - moze wszystkie mi sie zmieszcza :lol: Ja wcale nie chce ich ukrasc 8)

Link to comment
Share on other sites

[b]Tufi[/b] sorki za wczorajsze zamieszanie, ale mam nadzieje, ze mimo wszystko poszlo to jakos sprawnie :P
Od jutra otwieram przechowalnie bagazu przy wejsciu, wiec o wnoszeniu duzysz toreb nie ma mowy :lol: :wink:

[b]Nnikka[/b] mowiac o kolezance z bulem, mialam na mysli Kinge z Eukanuby, ale moze Tufi tez sie w Suchym zatrzyma :wink: A wy juz wszystko zalatwilyscie?????

Wiosenny Ptiszek :wink:

[img]http://www.album.com.pl/s45632KoLa/127861.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Jutro relacja...i moze troche zdjec...dzisiaj nie mam sily.
Jesli dobrze pamietam to na klubowce Cekin wygral mlodziez, ale przegral porownanie z Bursztynka, ktora w ogole wziela rase...oj dzialo sie przez te 2 dni :wink:

moze xochi mnie troche wspomoze zwlaszcza w zestawieniu z klubowki :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nata do porownania o rase stawalo wiecej psow,nie bardzo rozumie Twoja uwage.
JA tylko podalam wiadomosc ,ze wygral mlodziez.
Od wygrania mlodziezy do wygrania rasy jest bardzo duzo ,zwlaszcza na wystawie rangi klubowej czy miedzynarodowej.

Link to comment
Share on other sites

Yaki nie bulwersuj sie tak. Nnikka miala racje - napisalam praktycznie to co ty, tylko dodalam, ze najlepszym juniorem w rasie zostala Bursztynka (a ostatecznie wziela rase). Wszystkim bardzo gratuluje, bylo fajnie i w zwiazku z tym zrodzila sie mysl zrobienia za rok nieformalnego spotkania mopsiarzy :wink:
A co do Cekina to jeszcze dodam, ze wczoraj sytuacja byla odwrotna, czyli na miedzynarodowce to on zostal najlepszym juniorem :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...