Jump to content
Dogomania

Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.


monika55

Recommended Posts

W Niepolomicach - byc moze. Rozmawialam. Jak sie rusza adopcje. Czyli nie wiadomo kiedy. W wiekszosci hoteli dogomaniackich tak jest. Blagalam i prosilam. Zobaczymy.
A o szpicach wiem niewiele.:oops: Zawsze jakos kojarzyly mi sie z bialymi, puszystymi kulami. Rzadko chyba sie je widuje.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Maks i Spark']tak, to chyba jest Norbi....[/quote]

To na 100% Norby...Tez znalazłam to zdjęcie tylko nie zdążyłam wczoraj wkleić.
Xeniu!
Kochana jesteś..że jesteś! I na tym wątku! Dziekuje!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']A o szpicach wiem niewiele.:oops: Zawsze jakos kojarzyly mi sie z bialymi, puszystymi kulami. Rzadko chyba sie je widuje.[/quote]

Nic nie szkodzi, nie można znać się na wszystkich psach, ale zawsze możesz to nadrobić;)
Bardzo dobre skojarzenia, bo kiedyś jeszcz w latach 50-tych i 60-tych w Polsce był liczna populacje dużych białych szpiców, ale to czas przeszły. Obecnie nie ma ani jednego dużego Białego, dużego czarnego. Są wilcze, największe ze szpiców, małe szpice, volpino italiano (włoskie) i najwięcej jest pomeranianów. Szpice nie są łatwą rasą, indywidualiści, maja swoje zdanie trzeba mieć mocną rękę i być stanowczym. Ale ja moich futer nie zamieniłabym na inne. A ten szpic, który jest w schronie bardzo przypomina mojego Maksa (obecnie prawie 14 latka) i tym bardziej nie mogę zrozumieć co tak fantastyczne zwierzę robi w takim miejscu:shake: i jak musi mu być tam źle.....

zapraszam go galerii (rasy V gr . szpic wilczy:p)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']
O takim myslalas ?

[IMG]http://i44.tinypic.com/29gkd8w.jpg[/IMG]

(to moj :loveu:)[/quote]

świetny jest, ale to mały biały, prawda? Masz takiego fajnego szpicula i się nie chwalisz pisz szybko wszystko o nim.....!!!!!!
dzięki za info, powoli rozjaśnia mi się w głowie:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']W Niepolomicach - byc moze. Rozmawialam. Jak sie rusza adopcje. Czyli nie wiadomo kiedy. W wiekszosci hoteli dogomaniackich tak jest. Blagalam i prosilam. Zobaczymy.
[/quote]

Z wielu stron slyszalam ze u Wiosny (pod Opolem)sa b. dobre warunki, i u Murki (Janow Lubelski)
Z tym ze to ciut dalej niz do Krakowa....

Natomiast Niepolomice znam z wlasnego doswiadczenia i moge polecic w slepo :lol:

[quote]A o szpicach wiem niewiele.:oops: Zawsze jakos kojarzyly mi sie z bialymi, puszystymi kulami. [/quote]O takim myslalas ?

[IMG]http://i44.tinypic.com/29gkd8w.jpg[/IMG]

(to moj :loveu:)

Link to comment
Share on other sites

Acha, i przypomnialo mi sie ze corka p.Bozenki z Niepolomic , pisze na dogo jako PaulinaB, znalazla w iscie ekspresowym tempie fantastyczny domek dla starszego szpiculowatego z wrocl. schroniska :
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/szpicowaty-whiti-znalazl-wymarzony-dom-133037/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']świetny jest, ale to mały biały, prawda? Masz takiego fajnego szpicula i się nie chwalisz pisz szybko wszystko o nim.....!!!!!!
dzięki za info, powoli rozjaśnia mi się w głowie:)[/quote]

Nie, nie, to jest watek Miska !!!
I tak juz troche odbieglam od tematu :oops:


[SIZE=1]Jak chcesz napisze Ci mailem o nim - dluga historia, ale arcyciekawa :lol:. Poza tym prosilam Cie o adres mailowy w zwiazku z NS.
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Nie, nie, to jest watek Miska !!!
I tak juz troche odbieglam od tematu :oops:


[SIZE=1]Jak chcesz napisze Ci mailem o nim - dluga historia, ale arcyciekawa :lol:. Poza tym prosilam Cie o adres mailowy w zwiazku z NS.[/SIZE]
[/quote]

....już piszę pw.....zaczytałam się w tych wątkach:shake: zgroza

a o swoim napisz choćby u mnie:p i jakieś foty..proszę

Link to comment
Share on other sites

i kolejna deklaracja ze szpicowego forum
[B]Tulasy [/B][SIZE=1](wpadają czasam na dogo)[/SIZE] [B]-[/B] 30 PLN miesięcznie

mam pytanie, czy już wpłacać, czy czekać na znak?

i może listę zdeklarowanych osób do pierwszego postu.....

Link to comment
Share on other sites

To ja zrobię zbiorcze zestawienie ze szpicowego forum:

[B]PUSIA[/B] - jednorazowa wpłata 50 PLN

[B]Margherita[/B] - 20 PLN miesięcznie (jak będzie mogła więcej to dołoży)

[B]Togaa [/B]- 20 PLN (miesięcznie)

[B]ATRISKO -[/B] 20 PLN (miesięcznie?, nie pamiętam)

[B]Ja[/B] - 30 PLN (ale myslę nad wyższą kwotą)

[B]Tulasy [/B][B]-[/B] 30 PLN miesięcznie

i jeszcze jedna szpicoforumowa deklaracja

[B]Gośka[/B] - 20 PLN miesięcznie

[B]Dorota[/B] - 20 PLN miesięcznie

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje. ze tu jestescie. Az milo tu wejsc - same ciekawe osoby. Jesli chodzi o pieniadze to mysle / nie wiem jak Wy/ ze chyba by nalezalo przez Ihabe poslac z Miskiem jakies. P. Ania ma chyba problemy.A u Rokitka cisza niestety. Jak to sie nie zmieni to szpicek chyba sam pojedzie. Moze chociaz jemu sie poszczesci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Dziekuje. ze tu jestescie. Az milo tu wejsc - same ciekawe osoby. Jesli chodzi o pieniadze to mysle / nie wiem jak Wy/ ze chyba by nalezalo przez Ihabe poslac z Miskiem jakies. P. Ania ma chyba problemy.A u Rokitka cisza niestety. Jak to sie nie zmieni to szpicek chyba sam pojedzie. Moze chociaz jemu sie poszczesci.[/quote]


kiedy mają iść przelewy, to myślę, że zgodnie z Twoim życzeniem jak dziś to mów, a i jeszcze jedno jaki dopisek do przelewu...? "na szpica", czy coś innego...
Mam nadzieję, że w schronie nie będą robili problemów...nie wiem jakie są procedury:oops: kurcze ciągle łapie się na tym, że w tych temamtach moja wiedza jest bliska zeru , wstyd:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Czemu ja jestem niewidzialna!:shake:

[B]m&s - ku [/B]..! dopisz to moje marne 20 zet.
Na szpicowym tez mnie nie zauwazyłaś...;)

A.......może miało być 20 PLN ...![/quote]


[B]Togaa Aniele, [/B]już Cię dopisuję, widzę i pamiętam, ale ponieważ tu jesteś, nie miałam śmiałości beż Twojego wyraźnego polecenia:oops::oops::oops: very sory
już natychmiast to robię!!!!!

A.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']I ja 20 zet.
A Tulaski? Basia napewno sie dołozy...[/quote]

Czemu ja jestem niewidzialna!:shake:

[B]m&s - ku [/B]..! dopisz to moje marne 20 zet.
Na szpicowym tez mnie nie zauwazyłaś...;)

A.......może miało być 20 PLN ...!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Musze sie z Wami podzielic radoscia. Rokitek jutro jedzie do DT do Bytomia. Komu to zawdziecza ? oczywiscie Ihabe. No to juz teraz szpickowi musi sie udac.
Acha wplynelo 40zl od Atrisko. Dziekuje.[/quote]

Ja po szpicusia przyjeżdżam w sobotę i nie ma musi się udać...udało się:loveu:
Togaa..cioteńko dziękuję za szeleczki i za pieniążki, jutro przy okazji Rokitka przekażę je Monisi.:loveu::loveu::loveu::loveu:

Kochani jesteście wielcy i tylko dzięki Wam nie płaczę dziś jak mops, czytając o tych Boguszycach...
A ja jeszcze niedawno tak chwaliłam Panią Wahl za to co robi... i nagle takie posty:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']To ja zrobię zbiorcze zestawienie ze szpicowego forum:

[B]PUSIA[/B] - jednorazowa wpłata 50 PLN

[B]Margherita[/B] - 20 PLN miesięcznie (jak będzie mogła więcej to dołoży)

[B]Togaa [/B]- 20 PLN (miesięcznie)

[B]ATRISKO -[/B] 20 PLN (miesięcznie?, nie pamiętam)

[B]Ja[/B] - 30 PLN (ale myslę nad wyższą kwotą)

[B]Tulasy [/B][B]-[/B] 30 PLN miesięcznie

i jeszcze jedna szpicoforumowa deklaracja

[B]Gośka[/B] - 20 PLN miesięcznie

[B]Dorota[/B] - 20 PLN miesięcznie[/quote]


to jest stan na teraz plus to co już jest od Atrisko:p:lol:

i jeszcze jedno pytanie, co pisać jako tytuł przelewu?

jak rozumiem wpłaty na już....?!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wilczek007'] Ze szpicusiem pojade ja w sobotke, bo monika55 zawozi jutro Rokitka do Bytomia a ja nie dam rady.wygląda ze zaczyna byc coraz lepiej:multi:[/quote]


..to fantastycznie, jestem tak podekscytowana, jakbym miala sama jechać, nie mogę się doczekać soboty.....oby wszystko poszło dobrze!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='togaa']Ale to i tak jest troche wiecej niz połowa...!
Co z reszta?
A szczepienie,odpchlenie...?[/quote]

a z forum nie szpicowego to .....

ihabe miesięcznie 50 zl
Wilczek jednorazowo: 50 zł

ihabe bazarek ( powinno byc jakieś 50 zł)

Damy radę.... bedzie dobrze....:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: zobaczycie:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ihabe']a z forum nie szpicowego to .....

ihabe miesięcznie 50 zl
Wilczek jednorazowo: 50 zł

ihabe bazarek ( powinno byc jakieś 50 zł)

Damy radę.... bedzie dobrze....:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: zobaczycie:loveu::loveu::loveu:[/quote]

kurcze...brakuje kasy:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam trochę różnych rzeczy, które mogę przekazać na bazarek, sama nie podejmuję się go robić, bo jestem kiepska w takich działaniach:oops: i jestem jeszcze częściowo unieruchomiona:cool1:, ale gdyby któraś z Was zechciała, to zapakuję i wyślę.....co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...