Jump to content
Dogomania

Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.


monika55

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

[quote name='tulasy']Witaj wiosną Iwonko. Jak tam nasz starszy pan Samson. Zdrówko w miarę dopisuje ????
Głaski dla wszystkich
Basia[/QUOTE]



Basieńko dziekujemu za wiosenne pozdrowionka:-)

Samson to taki stary zgred:-( on by chyba wolał być sam w stadzie i mieć mnie tylko dla siebie:-( a tu 5 innych psów i jeszcze koty mu pańcia dobierra:-)
Cieknie nam strasznie:-( nie wyrabiam już finansowo z kupnem pieluch seni, Jedna paczka 10 pieluch to max na 3 dni :-( A jak czasami chcę aby pochodził bez majtek to nie dość , że cieknie i tam gdzie stoi lub leży jest wielka kałuża to jeszcze wszystko obsika zeby pokazać , kto tu rządzi:-( Czesać się nie chce dać, zrobił się bardzo wrażliwy i gryzie. Kradnie wszytsko co popadnie ze stołu, uwielbia kocie kuwety. Jak go od nich odciągam to warczy a wczoraj mnie nawet użarł i to tak dość:-( Och ten mój kochany Samcio, na starość chłopak nam zdziwaczał ale i tak bardzo go kocham!
Buziaki dla wszystkich Tulasów:-)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://bezdomnepsy.pl/wp-content/uploads/2011/09/IMG_0892_at_20120427-121616_1.jpg[/IMG]

[IMG]http://bezdomnepsy.pl/wp-content/uploads/2011/09/IMG_0953_at_20120427-122314_1.jpg[/IMG]

[IMG]http://bezdomnepsy.pl/wp-content/uploads/2011/09/IMG_0852_at_20120427-121243_1.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wiesz Iwonko,że na tych zdjeciach wcale nie wyglada na takiego "starego wredniaka"
Raczej na starszego spokojniutkiego psiaka, a tu on nawet Cię capnął.
Wiesz może całe ciało i skóra go boli, dlatego nie chce dać się czesać.
Wygłaszcz go delikatnie od Tulasków

Link to comment
Share on other sites

Wiem Basieńko:-(
Wczoraj udałam się z nim na pobranie krwi, wyniki nie są bardzo złe, ale w piątek zrobimy USG. Pojawiły się biegunki:-( Zabrakło mi ubranek dla niego:-( wszystko dokładnie zasr***:-( Nasza Pani dr szacuje go na jakieś 14 lat, ma duży zanik mięśniowy, mimo spacerów.
Czytałam, że szpice wolą spokojne rodziny a u nas ciągle coś się dziej, ciągl jakieś nowe tymczasy, teraz koty. Jesteśmy aktywną wesołą rodzinką. Czasami jak patrzę na samka to tak jak by chciał mi powiedzieć " Miałaś być Ty i ja i ten mały biały kurdupelek no i ta mała ślicznotka Asti, miało być spokojnie:-)"
Może on jest nieszczęśliwy u nas? :-(

Link to comment
Share on other sites

Zawsze jak piszesz to z drżeniem serca zaglądam. Jakoś nie dotarło do mnie ile on ma lat, no i jeszcze te przejścia... On Cię pokochał od pierwszego wejrzenia. Mam w pamięci jego wyjazd ze schroniska.Jeszcze będzie dobrze. Mam nadzieję.

Link to comment
Share on other sites

Doberek:)

Nie zgadzm się z tym, że szpice wolą spokojne rodziny....Maks miał koty i psy i dożył szczęśliwie 16 lat....
Samson ma w swoim nieciekwe doświadczenia, nie wiemy jak długo trwały i myśle, że to jest przyczyną jego problemów zdrowotnych.

Buziaki dla kudłacza:) i zdrówka!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Zawsze jak piszesz to z drżeniem serca zaglądam. Jakoś nie dotarło do mnie ile on ma lat, no i jeszcze te przejścia... On Cię pokochał od pierwszego wejrzenia. Mam w pamięci jego wyjazd ze schroniska.Jeszcze będzie dobrze. Mam nadzieję.[/QUOTE]

no pewnie, musi byc dobrze:-) Ja tez pamietam ten dzień!!!

[quote name='M&S']Doberek:)

Nie zgadzm się z tym, że szpice wolą spokojne rodziny....Maks miał koty i psy i dożył szczęśliwie 16 lat....
Samson ma w swoim nieciekwe doświadczenia, nie wiemy jak długo trwały i myśle, że to jest przyczyną jego problemów zdrowotnych.

Buziaki dla kudłacza:) i zdrówka!!![/QUOTE]

Misiek nie ma wyjścia, musi z nami wytrwać, kochamy go, psiaki jak to stado:-) Wyczuwaja, że Samcio jest Stary i słaby i te kurduple dają mu to odczuć. Pańcia jednak wtedy reaguje i nie pozwoli buczeć na Samka:-)
Wczoraj wspólnie z mężem ogoliliśmy mu brzuszek, ma lżej w tej pieluszce i ubranku. . Wycięliśmy też jego galotki aby miał lżej:-)

Link to comment
Share on other sites

Witaj kochana! dawno mnie nie było, ale miałam takie różne zawirowania i mieszkaniowe i zdrowotne, ale teraz juz jest wszystko OK i wracam do Was. Strasznie mi przykro, że masz problemy ze staruszkiem. Ja i tak od poczatku Cie podziwiałam, bo tyle uratowanych przez Was zwierzaków, a tu jeszcze ciągłe pieluchy, które są dodatkowym obciążeniem finansowym. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i życzę cierpliwości i wogóle wszystkiego naj. ;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTEMoże on jest nieszczęśliwy u nas?][/QUOTE]

To zupełnie niemożliwe...
Dużo zdrowia dziadziusiowi życzę.

Moja [B]Toga[/B] głucha jak pień. Dzięki temu mniej szczekliwa, a jak już szczeka to trudno doszukać się powodu..
Dużo śpi, wstaje coraz gorzej, wywala się na schodach, coraz bardziej ucieka do swojego świata..
30 kwietnia skończyła 13 lat...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona71']Witaj kochana! dawno mnie nie było, ale miałam takie różne zawirowania i mieszkaniowe i zdrowotne, ale teraz juz jest wszystko OK i wracam do Was. Strasznie mi przykro, że masz problemy ze staruszkiem. Ja i tak od poczatku Cie podziwiałam, bo tyle uratowanych przez Was zwierzaków, a tu jeszcze ciągłe pieluchy, które są dodatkowym obciążeniem finansowym. Pozdrawiam Was bardzo serdecznie i życzę cierpliwości i wogóle wszystkiego naj. ;)[/QUOTE]

Iwonko, no nareszcie jesteś:-) Dobrze, że jesteś:-) Tyle sie dzieje....
[quote name='togaa'][QUOTEMoże on jest nieszczęśliwy u nas?][/QUOTE]

To zupełnie niemożliwe...
Dużo zdrowia dziadziusiowi życzę.

Moja [B]Toga[/B] głucha jak pień. Dzięki temu mniej szczekliwa, a jak już szczeka to trudno doszukać się powodu..
Dużo śpi, wstaje coraz gorzej, wywala się na schodach, coraz bardziej ucieka do swojego świata..
30 kwietnia skończyła 13 lat...[/QUOTE]

Togaa i Samcio moga byc równolatkami ale Samcio moze byc troszke starszy. Samek szczeka jak jest w ogrodzie, zgredzik nie chce tam byc z innymi psiakami i wtedy brecha i brecha:-) w domu zaś często leżąc po prostu płacze, płacze tak mocno i nie wiem dlaczego, jest najedzony, jest przebrany, jestem tuz obok np w kuchni, psiaki śpią a on płacze:-(
On stara sie jeszcze dorównać psiakom , razem z nimi sie zrywa, piszcząc przy tym, spaceru nie popuści:-)
och ten szpicek:-) zobaczymy co w piatek na USG wyjdzie?

przy okazji kochani zaglądnijcie do naszego buedaczka stowarzyszeniowego :

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/226399-B-B-Szczeniule-spanielowate-Toni-UMRZE-BEZ-OPERACJI-SERCA-!-1500-z%C5%82-potrzeba-[/url]!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Starość to straszna rzecz:-( Nasz Samsonek coraz bardziej podupada na zdrówku, ratujemy ile się da. Biedak zapieluchowany, na tabletkach, serduch bardzo słabe, ślepnący i głuchy:-( ale zawsze chce być blisko nas i jest blisko nas, jest z nami na dobre i na złe. do ostatniego piknięcia serduszka!!!

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=M&S;19585921


Ciekawa jestem, co u tych maluszków, które miałas na tymczasie?[/QUOTE]

Oj kochana, u trezch maluchów czyli Jasia, Julka i Maćka same dobre wiadsomości. Jasiu to oczko w głowie swojej pani, Julek rozrabiaka u Maćka chyba też wszystko ok, on jest bliżej Basi:-)

po nich były u nas małe kocieta, dwqa mioty, wszystkie szczęśliwe w nowych domkach a wczoraj do domku poszedł następny szczeniak Junior

Link to comment
Share on other sites

Iwonko wygłaskaj Samsonka od nas, On miał szczęście że na Ciebie trafił i dożywa swych dni w takich dobrych warunkach i pod Twoją opieką.
Basiu Ty masz to szczęście ,że Toga jest jeszcze z Tobą, pomimo że trochę ślepa, trochę głucha - nasza Aura rówieśniczka Togi odeszła juz 2 lata temu
Basia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&S']To wspaniale:)

Widzę, że dużo się w Ciebie dzieje....

Szukałam kiedyś linków do Twoich tymczasowiczów, ale nie znalazłam....[/QUOTE]

więjszość informacji o tymczasach wkładam na stronę naszego Stowarzyszenia:

[url]www.braciamniejsi.com.pl[/url]

nie zawsze otwieramy im wątek na dogo, brakuje czasu i sił przerobowych aby to wszystko ze sobą pogodzić:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tulasy']Iwonko wygłaskaj Samsonka od nas, On miał szczęście że na Ciebie trafił i dożywa swych dni w takich dobrych warunkach i pod Twoją opieką.
Basiu Ty masz to szczęście ,że Toga jest jeszcze z Tobą, pomimo że trochę ślepa, trochę głucha - nasza Aura rówieśniczka Togi odeszła juz 2 lata temu
Basia[/QUOTE]

miał szczęście nasz chłopak, że go tak pokochałam:-) teraz mam kłopot bo przyzwyczaiłam go aby był z nami na "salonach" czyli w naszej strefie użytkowej i teraz nie mam jak go przekonać aby pozostał nieco dalej, gdyż strasznie nam brudzi, pieluchy zmieniamy bardzo często ale i tak przeciekają i często nie zdąży z kupką. Musiałam już zrezygnować z większości dywanów na dole a na parkiecie i panelach to on tak tupie, że wszystkich budzi jak zaczyna lazikować w nocy. :-( nie mam sumienia go izolować bo widzę, że ważne jest dla niego być blisko nas ale ile się wysłucham od reszty rodziny:-(
buziaki dla wszystkich:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...