Jump to content
Dogomania

ღ ♥ Sznaucerka miniaturowa FIGUSIA ♥ ღ


Pasavera

Recommended Posts

[quote name='malawaszka']:crazyeye: i nie wysłałaś mi powiadomienia??? kurka to muszę poszukać bo coś mi szwankują znowu te listy :angryy:[/QUOTE]
:cunao:

Dzisiejsza Figulowa ....

[img]http://img483.imageshack.us/img483/4724/10059080zj.jpg[/img]

Jeszcze tylko kilka dni i po cieczce pozostaną tylko wspomnienia :razz: A za tydzień do Karpacza więc i fotek nie zabraknie :angel:

Buziaczki dla wszystkich odwiedzających diablicę :calus:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Figunia jest śliczną sunia :loveu: :loveu: Tylko ja kochac pieścić i bawić sie z nią... To jest istna wariatka! jak przychodze do Pasavery to nie daje sie rozebrac skacze szczeka lize po twarzy hehe
Niesty nie posiadam wsłasnego pieska ale jak bede juz miec to mam nadzieje ze bedzie miala wspanialy charakter ;-)
Sunia jest THE BEST

Link to comment
Share on other sites

Dzieki kochane :buzi:

molly witaj wśród grona dogomaniaków :multi: wiedziałam, że kiedyś do nas dołączysz :lol: Bardzo się cieszę, że w końcu się zarejestrowałaś:calus:

Poklejona, siwa morda ...

[img]http://img18.imageshack.us/img18/2751/10059261ee.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za komplementy :B-fly:

[quote name='Justa']Te zjęcia są fenomenalne:multi: :multi: :multi:

uhuhuuuu Karpacz mówisz:loveu: Brzmi kusząco:razz: Tylko, żeby nie było jak rok temu, keidy tak się ociągałaś ze wstawianiem zdjątek:diabloti:

Wycąłuj Fiśkę :calus:[/QUOTE]

Ja się ociągałam? :oops:

Fiśka oczywiście wycałowana i sama również daje buziaka :)

Jeszcze jedna senna foteczka :lol:

[img]http://img3.imageshack.us/img3/6227/10059296ut.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pasavera']tym razem postaram sie nie ociągać :oops: :lol:

i fotka zrobiona jakieś 40 minut temu :)
rude refleksy ma od słoneczka (o naturalnych nie wspomne) :lol:

[IMG]http://img75.imageshack.us/img75/2190/10059464se.jpg[/IMG][/quote]

Ale sliczna psinka!:loveu: A te spojrzenie:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']Jaka ulga, kiedy patrzę, że nie tylko Gala taka zarosnięta:loveu:[/QUOTE]
hi hi
Figa zarośnięta i to strasznie .... misiek jeden :lol: Po Galcince to aż tak nie widać :)
Może popróbuję jej coś z sierścią na głowie porobić, bo nie moge już na nią patrzeć :lol: Do tego te siwulce :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pasavera']hi hi
Figa zarośnięta i to strasznie .... misiek jeden :lol: Po Galcince to aż tak nie widać :)
Może popróbuję jej coś z sierścią na głowie porobić, bo nie moge już na nią patrzeć :lol: Do tego te siwulce :shake:[/QUOTE]

może spróbuj ją wytrymować? Bo wydaje mi się, że te siwulce to podszerstek, który po prostu wylazł nad okrywowe.
Gala ma podszerstek czarny, więc tego problemu nie ma, ale i tak ja od czasu do czasu podtrymowuję;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']może spróbuj ją wytrymować? Bo wydaje mi się, że te siwulce to podszerstek, który po prostu wylazł nad okrywowe.[/QUOTE]
nic innego nie robię tylkocały czas ją trymuję :roll: Niestety ona strasznie nie lubi jak jej trymuje front i okoloce głowy :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pasavera']nic innego nie robię tylkocały czas ją trymuję :roll: Niestety ona strasznie nie lubi jak jej trymuje front i okoloce głowy :-([/QUOTE]

a znasz sznaucera, który lubi?:lol: tez bym nie chciała, żeby mi włosy z głowy rwali;) Ale trzeba być twardym!
Gala nie lubi czesania (oj wręcz nienawidzi, choc ja od małego uczyłam:roll: ), ale ja z nią walczę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...