Jump to content
Dogomania

Scooterek już w nowym domu!


warsawmoo

Recommended Posts

[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=546317896"]www.allegro.pl/show_item.php?item=546317896[/URL]

OK GOTOWE UFF;) sorki, ze tak długo ale musiałam robic dwa razy bo przed samą akceptacją komp mi się jak na złosc zawiesił:angryy:

mam nadzieje, ze ktos pomoże, zrobiłam wyróznione allegro;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Brysio'][URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=546317896"]www.allegro.pl/show_item.php?item=546317896[/URL]

OK GOTOWE UFF;) sorki, ze tak długo ale musiałam robic dwa razy bo przed samą akceptacją komp mi się jak na złosc zawiesił:angryy:

mam nadzieje, ze ktos pomoże, zrobiłam wyróznione allegro;)[/quote]

:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Brysio! Jesteś wieeeeeeeeeeeeeeeeeeelka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[B]Kopiuję maila, jakiego dostałam od opiekunki Scooterka:[/B]
"WIELKIE DZIĘKI DLA ENERGY, KTÓRA WŁAŚNIE ODE MNIE WYSZŁA!!!! SKUTER DOSTAŁ OD NIEJ WIELKĄ TORBĘ PRZEPYSZNYCH SASZETEK PEDIGREE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NO MÓWIĘ CI PIES JAKBY OD RAZU WYCZUŁ ŻE MA DO CZYNIENIA Z DOBRYM CZŁOWIEKIEM, SZCZEKNĄŁ DLA ZASADY ZE DWA RAZY (BO ON JUZ SIĘ ROBI PIES GOSPODARZ I CHCE BRONIC DOMU I MNIE) A POTEM BYŁ PRZEMIŁYM KUNDELKIEM! ŚPIEWAŁ! GADAŁ! OPOWIADAŁ! TAŃCZYŁ! O MAŁO Z ENERGY NIE WYSZEDŁ!!!!!! WIELKIE DZIĘKI DLA ENERGY!!!!"
[B]Zapytałam też czy mogę to wstawić na dogo i oto co dostałam w odpowiedzi:[/B]
"pewnie! to wspaniała dziewczyna, przytachała taką torbę żarcia że dziwne że to wogóle uniosła!hmm to też możesz skopiować! hehe"

[B]ENERGY! hmmm...bez komentarza .... :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ukryty Smok']A stolerowalibyście jakieś smocze odwiedziny Skuterka?;)

Pzdr,

Ukryty Smok[/quote]

Oczywiście, opiekunka wciąż czeka na obiecany kontakt telefoniczny. Miała przekazaną wiadomość, że dzwoniłaś na nr alarmowy SdZ ... Scooter czeka. Jak można przeczytać wyżej bardzo lubi takie wspaniałe wizyty od cudownych ludzi o wielkich sercach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ukryty Smok']Kontakt nawiązany! Jutro przelew! ;)
A może... A może zrobić zdjęcia Skuterka, jakieś takie, żeby były do tych dyplomów od cegiełek? Możliwe i wykonalne!


Pzdr,

Ukryty Smok[/quote]

Ależ oczywiście! Weż aparat, jak będziesz w odwiedzinach. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że jest allegro :lol: Brysio, ja miałam aukcję z dyplomami i mi nie usunęli, teraz też mam, tylko przesyłka elektroniczna...ale pewnie większość ludzi nie będzie chciała i tak Cię kłopotać wysyłką i dodatkową kasą :D fajne allegro :) biedaczek z tego Scootera :( dobrze, że aukcja jest wyróżniona :)

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za ciepłe słowa, ale ja przecież tak niewiele zrobiłam:oops:
Cieszę się, że choć trochę mogłam pomóc:lol:
To nie ja jestem wspaniała tylko Wy dziewczyny
Warsawmoo, Agato:loveu::loveu::loveu::loveu:
Dzięki Tobie warsawmoo mogłam poznać Agatę, która tak wiele robi dla scooterka i nie tylko:loveu::loveu::loveu:
Dzięki gościnności Agaty mogłam zobaczyć tego przeuroczego psiaka,
pełnego chęci do życia, dzięki Agacie radosnego "gadułkę":evil_lol::evil_lol:
Jest przeuroczy, przyjacielski i taki superaśny:loveu::loveu::loveu:
To ja bardzo dziękuję:loveu::loveu::loveu:
Bardzo mocno trzymam kciuki za środową wizytę u weta i mam nadzieję, że łapkę uda się uratować, a domek musi być super, bo ten maluch(tak na zdjęciach wydaje się większy niż jest) tylko na taki zasługuje. Już tyle wycierpiał.
Oby udało się uratować łapkę:thumbs::thumbs::thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Bardzo dziękuję za ciepłe słowa, ale ja przecież tak niewiele zrobiłam:oops:
Cieszę się, że choć trochę mogłam pomóc:lol:
To nie ja jestem wspaniała tylko Wy dziewczyny
Warsawmoo, Agato:loveu::loveu::loveu::loveu:
Dzięki Tobie warsawmoo mogłam poznać Agatę, która tak wiele robi dla scooterka i nie tylko:loveu::loveu::loveu:
Dzięki gościnności Agaty mogłam zobaczyć tego przeuroczego psiaka, pełnego chęci do życia, dzięki Agacie radosnego "gadułkę":evil_lol:
Jest przeuroczy, przyjacielski i taki superaśny:loveu::loveu::loveu:
To ja bardzo dziękuję:loveu::loveu::loveu:
Bardzo mocno trzymam kciuki za środową wizytę u weta i mam nadzieję, że łapkę uda się uratować, a domek musi być super, bo ten maluch(tak na zdjęciach wydaje się większy niż jest) tylko na taki zasługuje. Już tyle wycierpiał.
Oby udało się uratować łapkę:thumbs::thumbs::thumbs:[/quote]

Twoja skromność tylko potwierdza to, co napisała Agatka o Tobie. Najlepsze serdeczności przesyłam, Pani-Wielkie-Serce! :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='graynew']Zagladam do Scooterka bo mam dzis swietny dzien sunia DON ktora oglaszalam znalazla nowy domek wiec dzis moze bedzie tez dobry dzien dla Scooterka.
A jesli nie dzis to napewno w przyszlosci oby jak najszybciej!!!!!
Scooter do DOMKU!![/quote]

Brawo graynew!!! :multi::multi::multi:
No to idziemy po domek, Scooterek! :painting:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...