Jump to content
Dogomania

Szpilka co szybsza jest niż piłka


dbsst

Recommended Posts

[quote name='dbsst']Jan na spacerze :diabloti:

[/QUOTE]

nie wiesz, że on ma leżeć na płasko? na wznak? do tego słuzy gondola :diabloti:
a jak nie chce, to połóż mu na klacie płytę chodnikową :evil_lol:

[quote name='dbsst']niemawidze was wyciągnełam spacerówkę[/QUOTE]

aaaa, to może dlatego zrobiło się zimno i już mamy jesień? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 26.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dbsst

    8189

  • Alicja

    3447

  • malawaszka

    1035

  • Maga100

    877

[quote name='Maga100']nie wiesz, że on ma leżeć na płasko? na wznak? do tego słuzy gondola :diabloti:
a jak nie chce, to połóż mu na klacie płytę chodnikową :evil_lol:



aaaa, to może dlatego zrobiło się zimno i już mamy jesień? :diabloti:[/QUOTE]

czasami mam ochotę przygnieść go sobą szczególnie jak jedziemy pod górę czy to się liczy?
spacerówkę chowam. to jeszcze nie czas ona jest wielka i nieporęczna i nie zmieści mi się do mojego malutkiego bagażnika!

Link to comment
Share on other sites

a co on taki porozbierany.... nie za szybko na krótkie rękawki???? :roll::roll:


matko z córką - ostatnio Domi w samych body była zgrzana jak pies, a obok szła babka z roczną córką- rajstopy, sztruksy ogrodniczki, bluza ciepła... na czape nie zwróciłam uwagi bo prawie puściłam pawia!!!! a mi tak szkoda było Dominisi że sie zapociła :shake::shake:



jak ci sie mieści gondola a spacerówa nie???? coś czuje że bedzie inwestycja w "parasolke"... ostatnio gadałyśm z Alą- że kiedyś do malucha wchodziło wszystko, a tera auta wielkie, bagażniki jeszcze większe a jaki problem cokolwiek tam upchać :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork']a co on taki porozbierany.... nie za szybko na krótkie rękawki???? :roll::roll:


matko z córką - ostatnio Domi w samych body była zgrzana jak pies, a obok szła babka z roczną córką- rajstopy, sztruksy ogrodniczki, bluza ciepła... na czape nie zwróciłam uwagi bo prawie puściłam pawia!!!! a mi tak szkoda było Dominisi że sie zapociła :shake::shake:



jak ci sie mieści gondola a spacerówa nie???? coś czuje że bedzie inwestycja w "parasolke"... ostatnio gadałyśm z Alą- że kiedyś do malucha wchodziło wszystko, a tera auta wielkie, bagażniki jeszcze większe a jaki problem cokolwiek tam upchać :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

do jedzenia zasiadł pan na golasa w śliniaku i tetrze na głowie hahaha
wiesz co bo ona jakaś wielka sie wydaje a na parasol za wcześnie bo Grzmot jeszcze nie siedzi sam. Ale tak parasol zakupowy w bagażniku będzie bo składanie rozkładanie rzygać się chce.
To prawda kiedyś maluchem przez pół europy z rodzina na pokładzie dziś pojemność w moim bagażniku 450l to za mało

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Purple][B]zawsze mnie to dziwiło, jak to jest, że dzieci jedzą i mają całą buzię umazianą w jedzeniu... policzki... nosek... czasem nawet czoło :roll: :cool3:
[url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_5120ps.jpg?t=1276460924[/url]
pewnie się kiedyś dowiem, że niemożliwe jednak jest możliwe :diabloti:
bo na chwilę obecną wydaje mi się to zupełnie niemożliwe :roll:


Debe... wybacz, że to powiem, ale skojarzenie wywołało nieodpartą pokusę komentarza :diabloti:
wary jak do picia barszczu! :evil_lol:
[url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_5123ps.jpg?t=1276460956[/url]
ale rzecz jasna urocze :)
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']a Dawcdy, Dawcy smakowało?[/QUOTE]

No baaaa.. :dabloti:

[quote name='dbsst']i jak i jak opowiadaj już mi ślinka cieknie.[/QUOTE]

Utyrałam się jak dla kampanii wojska, ale warto było :diabloti:
Były też skrzydełka i karczycho, ale moje szaszłyki nie miały konkurencji :p

Czekam więc na kolejne przepisy R :diabloti:

Jan rewela, może podstaw mu pod tyłek Szpilkę tak jak to Magda czyniła z Leonem ? :p Od razu będzie siadał jak zaczarowany!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']Kurka ale te psie blogi dzieciakowe sie zrobiły ;)
Co do wózków polecam spacerówki maclarena drogie dość ale rewelacja!![/QUOTE]

Patka!!!!!!!!!!!!!!! kto by pomyślał, że doczekamy takich czasów na dg że więcej o dzieciach niż o psach hahahhaha
myślimy o maclarenie jak już będzie Jan samodzielnie siedział :D

[quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]zawsze mnie to dziwiło, jak to jest, że dzieci jedzą i mają całą buzię umazianą w jedzeniu... policzki... nosek... czasem nawet czoło :roll: :cool3:
[url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_5120ps.jpg?t=1276460924[/url]
pewnie się kiedyś dowiem, że niemożliwe jednak jest możliwe :diabloti:
bo na chwilę obecną wydaje mi się to zupełnie niemożliwe :roll:


Debe... wybacz, że to powiem, ale skojarzenie wywołało nieodpartą pokusę komentarza :diabloti:
wary jak do picia barszczu! :evil_lol:
[url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_5123ps.jpg?t=1276460956[/url]
ale rzecz jasna urocze :)
[/B][/COLOR][/QUOTE]

tak buzia umazana jest jak jest nowe i pyszne lub jak karmi TZ lub jak jaś złapie mnie za ręke i sam próbuje wsadzić sobie łyżkę hahah
dobre buraczana wara

[quote name='Justa']No baaaa.. :dabloti:



Utyrałam się jak dla kampanii wojska, ale warto było :diabloti:
Były też skrzydełka i karczycho, ale moje szaszłyki nie miały konkurencji :p

Czekam więc na kolejne przepisy R :diabloti:

Jan rewela, może podstaw mu pod tyłek Szpilkę tak jak to Magda czyniła z Leonem ? :p Od razu będzie siadał jak zaczarowany![/QUOTE]
R ma kilka rarytasów w zapasie podaj imprezę będzie przepis hahahahaa
fajnie że szaszłyki wyszły i smakowały hahaha
Szpilka leży w klinice i nie mam jej jak odebrać Jan śpi skaleczyła paskudnie łapę i znowu jest na szyciu
------------------------------------------------------------------

od wczoraj nic już nie jest tak samo!
godzina 8:00 pod blokiem Jan w swoim bolidzie
[IMG]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/ps-1.jpg?t=1276680774[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']no to że tak zapytam nieśmiało i nie na temat - jak Szpilka? co zrobiła w łapę? bidusia :shake:[/QUOTE]

tak paskudnie rozcieła, że poprzecinała sobie naczynia krwionośne przecięcie bardzo głębokie i długie na 5cm. Jest w domu już dziś jeszcze mam wstąpić do kliniki na kontrol a potem już opatrunki. Okazało się, że z dr mamy wspólne znajomości i się "znamy" także nie jest źle ha ha. Szpilka leżała nie w kojcu tylko w gabinecie.
Pan dr pytał się żony ile może opuścić. pooglądał ją i puścił mnie i Jasia do domu.
Warszawa niby takie wielkie miasto a tak naprawdę to wiocha gdzie się każdy z każdym zna.
Szpilka w domu śpi - ja w pracy.
kocham mojego czołga!!!!!!!!!!!!
dziś BABA czyli ja zagadała się przez telefon wyjeżdzając na wstecznym pod przychodnią tak się zagadałam, że NIE ZAUWAŻYŁAM CZERWONEGO KONTENERA NA ŚMIECI!!!!! efekt przypiździłam tak, że kontener wgnieciony a mój czołg ANI RYSKI!!!!!!
obciach po uszy bo powylatywali chłopaki z cukierni hahahahha
a ja a ja naprawdę nie wiem jak to się stało pewnie jakbym patrzyła w lusterko a nie zwijała się ze śmiechu to byłoby mi łatwiej!!!!
Wczoraj zarysowałam czołg TZ lusterko przy wjeździe do garażu. jak spadł mi pilot i sięgnełam po niego i MUSIAŁAM ruszyć kierownicą hahahha. Czołgiem TZ a raczej strzałą ma moc saaba aero prawie, w lipcu bedzie to już aero. A ten nowy jest taki szeroki, że na styk do naszego beznadziejnego garażu wjeżdża!!!!!!!
Ale spoko w moim mule TZ dziś zarysował lusterko hahahahhahahahhahaha wcisnął się na smolnej w "mysią" norę i jak wyjeżdzał zapomniał,że nie wyjedzie bez złożenia lusterka buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuhahahahhahahahahha
a musiał rozłożyć do wyjazdu i na koniec miał złożyć - zapomniał hahahahhahahahahhahaha.
JA wczorak odkużaczem przypieprzyłam w kant ściany ściana sięusypała i mamy szczerbę.

rewelacja para destruktorów wita.

Link to comment
Share on other sites

:mad: dlaczego Jan siedzi ja się pytam :diabloti:
[url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/ps-1.jpg?t=1276680774[/url]

biedna Szpilka :shake:
i przestańcie nawzajem rozwalać sobie czołgi :evil_lol:

Pisałam JA :diabloti: żona destruktora i niszczyciela (ale jemu za to płacą :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']:mad: dlaczego Jan siedzi ja się pytam :diabloti:
[URL]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/ps-1.jpg?t=1276680774[/URL]

biedna Szpilka :shake:
i przestańcie nawzajem rozwalać sobie czołgi :evil_lol:

Pisałam JA :diabloti: żona destruktora i niszczyciela (ale jemu za to płacą :evil_lol:)[/QUOTE]

bo Jan już siedzi hahahha

[quote name='Asiaczek']Cześc, Destruktorko i Żono Destruktora:)

Zmieńcie zawody,bo budynek rozwalicie...Zaczyna się od ściany, nie?

pzdr.[/QUOTE]

z chęcią bym zmieniła zawód chciałabym być królową :eviltong:

[quote name='bigos']To ja! Wasza ulubiona potrawa staropolska:diabloti: Tęskniliście za ciotką
kapuścianą? Boja za Wami tak:razz:
My tu serwujemy kapuchę a Wy widzę Janowi drożdże:cool3:

całusy[/QUOTE]

och moja kapustko kiszona przerobiona w garnku z żeberkiem i winkiem śliwką - już mam orgazm i ślinka mi cieknie :roll:
pytanie ?! pewnie, ze tęskniliśmy :roll:
tak chce żeby był duży największy na dg i karmie go gwoździem znaczy drożdzem :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

to ja piękna TZ zrobił mi piątkowo sobotnie dobrze i zameldował mnie u kosmetyczki było extra piszę właśnie moimi nowymi pięknymi pazurami :roll::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

próbuje dodać film z pierwszej marchewki ale idzie mi to jak krew z nosa :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst']bo Jan już siedzi hahahha


próbuje dodać film z pierwszej marchewki ale idzie mi to jak krew z nosa :roll:[/QUOTE]

haha mój też siedzi :diabloti:

daj przez żabę haha od dawna czekam na ten film, od BARDZO DAWNA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cola']haha mój też siedzi :diabloti:

daj przez żabę haha od dawna czekam na ten film, od BARDZO DAWNA[/QUOTE]



a nie za wcześnie żeby twój siedział????
za duży jest właśnie się poddałam od 20 minut wwaliło się 6% a nei pamiętam jak wrzucałam go na youtuba hahhaha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]wymiziaj kontuzjowaną Szpilkową i wycałuj Jana od Ciotki Alicji [/B][/COLOR][/QUOTE]
nie będe jej miziać bo jej z doopy poszło i smród jest na cały saloon!!
a szpilka ma się dobrze dr dał jej niezłe narkotyki bo wariatka ciagnie do gabinetu hahahhahahahahha nie wiem jak przezyje fakt, że teraz to już tylko jedna kontrol i zmiana opatrunku na mniejszy i szwy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Na poczatku to Jan chyba nie wiedział, co trzeba zrobic z tym, co mu do buzi wsadziłaś... Potem juz jakoś poszło...

pzdr.[/QUOTE]
dokładnie nie wiedział zupełnie z czym to się je
a to następnego dnia
[video=youtube;PNeOMsg5Zpo]http://www.youtube.com/watch?v=PNeOMsg5Zpo[/video]


[quote name='agbar']Haha jakbym siebie widziala...z tym aparatem mam na mysli ;-)
A Szpilusia nie dostala papu ze sloiczka??:-D[/QUOTE]

hahahha szaleństwo, żeby nie ominąć chwili
wstałam - jestem śpiąca hahahah

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...