Jump to content
Dogomania

policyjne psiaki mam pytanko


Mafi221

Recommended Posts

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Nie wiem jaką nazwę ma to szkolenie, ale psy umieją podstawowe komendy, takie jak: usiądź, waruj, do mnie, bież bandziora (hehe...:P), zostań, puść, szukaj...Muszą je wykonywać na komendy głosowe, ale równierz muszą reagować tylko na gesty.
Mi osobiście najbardziej podoba się komenda DO MNIE, bo pies przychodzi wtedy z lewej strony, przechodzi z tyłu za przewodnikiem i siada obok (z prawej).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nightpearl']Nie wiem jaką nazwę ma to szkolenie, ale psy umieją podstawowe komendy, takie jak: usiądź, waruj, do mnie, bież bandziora (hehe...:P), zostań, puść, szukaj...Muszą je wykonywać na komendy głosowe, ale równierz muszą reagować tylko na gesty.
Mi osobiście najbardziej podoba się komenda DO MNIE, bo pies przychodzi wtedy z lewej strony, przechodzi z tyłu za przewodnikiem i siada obok (z prawej).[/QUOTE]To wszystko (oprócz komendy "bierz bandziora") umiały moje cywilne misie kanapowe zanim skonczyły pół roczku.

:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nightpearl']
Mi osobiście najbardziej podoba się komenda DO MNIE, bo pies przychodzi wtedy z lewej strony, przechodzi z tyłu za przewodnikiem i siada obok (z prawej).[/quote]

To jest raczej komenda "Noga" - a raczej powinna być. ""Do mnie" polega na przybiegnięciu do przewodnika w linii prostej i siad jak najbliżej przed nim.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...