Jump to content
Dogomania

Mały Bartuś- kto go pokocha? MA WSPANIAŁY DOMEK!!! :D


sara_rokitnica

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chyba jeszcze nie zronila a ja tez doczytalam juz ze miala..ale napisala, że wkrotce..wiec nie wiadomo kiedy bedzie mial czas, a czas dla Pieska jest cenny wiec zobaczymy ktora pierwsza sie wyrobi..czy nie???Wlasciwie to nie...Sabinka sie zadeklarowala pierwsza- nie mogę teraz się "wtryniać"...:razz:Dobra..w takim razie jak zrobi aukcje roześlę linka do aukcji po NK:roll:

Link to comment
Share on other sites

Sorki cioteczki, troche bylam zajeta...

Oto Allegro i Alegratka Bartusia:

[URL="http://www.allegro.pl/item542396307_zmarl_moj_ukochany_pan_czy_to_dla_mnie_koniec.html"]Allegro[/URL]
[URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1811991_zmarl_moj_ukochany_pan_czy_to_dla_mnie.html"]Alegratka[/URL]

W weekend porobie mu jeszcze kilka innych ogloszen... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']może nikt nie bedzie musial dzwonic:loveu:Bartuś najprawdopodobniej bedzie mial domek juz w przyszlym tygodniu i to nie u byle kogo:loveu:jego wlascicielem bedzie moj chłopak:evil_lol::evil_lol:[/quote]

Co???????? :-o :multi: :loveu: Czy to pewne????? :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia_Klero']może nikt nie bedzie musial dzwonic:loveu:Bartuś najprawdopodobniej bedzie mial domek juz w przyszlym tygodniu i to nie u byle kogo:loveu:jego wlascicielem bedzie moj chłopak:evil_lol::evil_lol:[/quote]
jupi jupi jupi!!!!!!co za wspaniała wiadomość!!!!Ucałuj mocno chłopaka:eviltong:(nie bój sie jam już starucha;)-niegroźna), ale ze szczęścia z powodu takiej wiadomości to bym podskakiwała wyyyyysokaśno do góry- a to jest dla moich starych kości troszkę niebezpieczne- więc bezpieczniej jest uściskać faceta(no i przyjemniej:eviltong:)...

Link to comment
Share on other sites

zabieram Bartusia we wtorek:loveu::loveu:już wszystko kupione-miseczki,smycz,ZABAWKI:loveu::loveu::loveu:tylko musze z Bartusiem pociagiem pojechac bo autko Kuba ma w naprawie:-(ale jakos damy rade:evil_lol:specjalnie pociagiem a nie autobusem bo do katowic taka droga jest szybsza i spokojniejsza:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...