Jump to content
Dogomania

15 LATEK MINI 4 KG PIESEK, ma szanse na DT, WRÓCIŁ Z ADOPCJI po takim czasie :(


jusstyna85

Recommended Posts

[CENTER][SIZE=4]Wyrzucony na ulice po 15 latach wiernego służenia...[/SIZE][/CENTER]


[CENTER][SIZE=4]To taki mix Pinczer,ma tylko 4-max 5 kg...jest grzeczny,posłuszny,wpatrzony w człowieka,bardzo pragnie kontaktu,uwielbia sie przytulać,rozdawać buziaki...słowem PIES IDEAŁ...[/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=4]Kiedy idzie na spacerek,to od rauz załatwia swoje potrzeby,co może być wskazówką, że zachowuje czystość w domu[/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=4]Dla niego nie ma miejsca w schronisku- nawet na szczeniakarni psy go męczą...:( obecnie jest w osobnym boksie w szpitaliku,ale kiedy trafi jakis pogryziony pies,czy po wypakdu,to co będzie z nim...?[/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=4]POMÓŻCIE MU...:([/SIZE][/CENTER]

[CENTER][SIZE=4]ANTYK TO TAKI GRZECZNY PIESEK...[/SIZE][/CENTER]

[CENTER][IMG]http://images48.fotosik.pl/49/0071039de5e51f96.jpg[/IMG][/CENTER]

[CENTER][IMG]http://images24.fotosik.pl/314/02e44fd26ac779e4med.jpg[/IMG][/CENTER]

[CENTER][IMG]http://i101.photobucket.com/albums/m60/Piankaa/Ruda%202/Obraz071-5.jpg[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

O watek, dzięki:loveu:


Antyk jest bardzo zestresowany schroniskiem:-( Popiskuje jak go sie zostawia samego w boksie, boi się znowu porzucenia:-(
Ma zaćme na oczach:-(

dałam go na cafeanimal.pl
[url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Antyk,13476]Antyk - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url]
i zaraz na naszą klase

allegro? tak naprawde tylko wyróznione moze mu pomóc. To kosztuje:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacpru']skad wiadomo,ze piesek ma az 15 lat? Ignoruje inne zwierzeta? Jaki jest jego stan zdrowia?[/quote]


jak najbardziej toleruje inne zwierzęta...ciężko tak naprawde stwierdzić wiek psa,wszystko zalezy od tego jak był żywionymi,jak dbano o niego...na razie jest zdrowy, ale ma na 1 oku bodajże zaćme...to taki fajny psiak...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacpru']skad wiadomo,ze piesek ma az 15 lat? Ignoruje inne zwierzeta? Jaki jest jego stan zdrowia?[/quote]
Jest zdrowy, ale ma zaćme, powoli ślepnie, jeszcze troche widzi, ale to moze długo nie potrwać.
Ma 15 lat, na zdjęciach może tego nie widać, ale jak go sie zobaczy na żywo to widać to gołym okiem, to sa jego ostatnie chwile życia, już długo nie pociagnie:-(
Tak ignoruje inne zwierzęta, nie zwarca na nie uwagi, odchodzi. Jak go wyprowadziłam ze szpitalika na siku to sobie chodził, omijał psy, a jeden go chciał pogryźć:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']Jest zdrowy, ale ma zaćme, powoli ślepnie, jeszcze troche widzi, ale to moze długo nie potrwać.
Ma 15 lat, na zdjęciach może tego nie widać, ale jak go sie zobaczy na żywo to widać to gołym okiem, to sa jego ostatnie chwile życia, już długo nie pociagnie:-(
Tak ignoruje inne zwierzęta, nie zwarca na nie uwagi, odchodzi. Jak go wyprowadziłam ze szpitalika na siku to sobie chodził, omijał psy, a jeden go chciał pogryźć:shake:[/quote]


Monika co Ty wygadujesz... po nim nie widać takiego wieku,ogólnie jest zdrowy oprócz zaćmy,gdyby nie brak uzębienia,to nie byłoby widać...jest żywotny,uwielbia ludzi...on sie jeszcze nie wybiera na drugi świat

A skąd to wiem? dzwoniłam do Justyny,która widzi go codziennie i najwięcej może o nim powiedzieć.Będzie szukany dom stały dla niego w Niemczech,więc wybawieniem byłby DT,bo w schronisku może nie dotrwać ze wgzlędu na silniejsze psy.

ON JESZCZE CHCE ŻYĆ,a nie ma 100 % pewności,ze ma aż tyle lat...może mieć 12,13,14?

Link to comment
Share on other sites

Gdzie napisałam, że już sie wybiera na drugi świat?
Dla mnie ten pies długo nie pożyje, niech się poprostu ktoś nie nastawia, że będzie żył kilka lat. To stary pies.

Dzisiaj Antyk był ze mną na spacerku dwa razy:cool3: Za każdym razem ładnie się załatwia.
Dzisiaj sie zainteresował pieskiem, a konkretnie sunią z cieczką. Ma charyzme jeszcze staruszek:razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...