Jump to content
Dogomania

15 LATEK MINI 4 KG PIESEK, ma szanse na DT, WRÓCIŁ Z ADOPCJI po takim czasie :(


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jusstyna85']Trzymam też kciuki za Twojego emeryta,może jemu sie poszczęści...[/quote]

Mój to już chyba zostanie u mnie do końca (ostatnio guzy które ma na szyi zaczeły mu się powiększać więc to pewnie kwestia tygodni najwyżej kilku miesięcy). Gdyby nie to że za kilka dni będę się przeprowadzać to może udałoby mi się przemycić Antyka ale w tej chwili niestety :-( Będę obsrewować wątek jeśli nic się dla staruszka nie znajdzie to spróbuje przekonać TZta że możemy sobie pozwolić na jeszcze jednego psa w domu, ale nic nie obiecuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astaroth']Mój to już chyba zostanie u mnie do końca (ostatnio guzy które ma na szyi zaczeły mu się powiększać więc to pewnie kwestia tygodni najwyżej kilku miesięcy). Gdyby nie to że za kilka dni będę się przeprowadzać to może udałoby mi się przemycić Antyka ale w tej chwili niestety :-( Będę obsrewować wątek jeśli nic się dla staruszka nie znajdzie to spróbuje przekonać TZta że możemy sobie pozwolić na jeszcze jednego psa w domu, ale nic nie obiecuje.[/quote]


jak najbardziej rozumiem Twoje obawy i życze zdrowia twojemu podopiecznemu...wierze, że jeszcze ktoś ma tak dobre serdce jak Ty i pomoże...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...