Jump to content
Dogomania

Poznań


Anna.

Recommended Posts

Charciarze spotkamy się w Poznaniu? :D Kto sie wybiera???

My wczoraj dostalismy potwierdzenie z numerkiem .Wiemy też ,że będzie ...sztuk trzy....stawki niestety nie znamy ....może tu się dowiemy :wink: kto jeszcze startuje w whippetkach -pieskach w kl.otwartej? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Hejka,

ja tez jade z Luska, chyba ze zacznie sie cieczka tfu tfu...

Jestesmy w posredniej suk podobno same, tak powiedziala mojemu Tomkowi pani z oddzialu. Szczegolnie mnie to nie cieszy zwazywszy na osobe sedziego, ktory nie majac przegladu konkurencji, niechetnie daje CWC. Ale coz, probowac trzeba.

Ciesze sie, ze zobacze Gedserka :D

Monika

Link to comment
Share on other sites

Aha,

Anna 2, co do Twojej konkurencji w klasie, to oczywiscie tylko moje domysly i przypuszczenia, ale na 90% bedzie Tomek Wolanczyk z chlopakami (Ronem i Timem). Ron jesli bedzie, pojdzie w championach, a Tim w otwartej wiec bylby Twoim konkurentem. A trzeciego psa musisz sobie sama dospiewac... :wink:

Monika

Link to comment
Share on other sites

Widziałam zdjęcia .Całkiem ciekawy chłopak z tego Timka.

Dzwoniłam do oddziału w Poznaniu i miła pani poinformowała mnie,ze stawki będą po 26 .10. być może..... :roll: Więc chyba tylko znajomości będą mogły nam pomóc :wink: w zaspokojeniu naszej ciekawości :D

Link to comment
Share on other sites

To ja będę z Wami też bardziej duchem, ciałem na innej hali / wystawiam najmłodszego mojego siberiana w klasie otwartej /, Matrix zostaje w domku bo tak jak juz mówiłem u tego sędziego nigdy się juz nie pojawimy. Nie mam pewności ile będzie zgłoszonych greyów, a ocena doskonała i ewentualnie medal za 140 pln to lekka przesada.

Link to comment
Share on other sites

a ja żałuję, że nie zgłosiłam Małej do Poznania na... zawody obedience hahaha po sobotnich (naszych pierwszych) zawodach dostałam kopa- bierzemy się do roboty :D (ja przede wszystkim żeby dziewczyny przez moje głupie błędy punktów nie traciły)

będę za Was wszystkich trzymać kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...