Jump to content
Dogomania

Atos


sota36

Recommended Posts

Tak Agus, trzeba chyba mojego Tonia skrzyczec ze nie zamowil fajniejszej pogody. A popatrz - jeszcze kilka dni wczesniej bylo tak:
( tu ma byc fota, ktora mi sie nie zmijeszyla, wiec przepraszam i ponizej juz wszystko ok)
Toniu - robiac to zdjecie myslami bieglam do Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak Agus, trzeba chyba mojego Tonia skrzyczec ze nie zamowil fajniejszej pogody. A popatrz - jeszcze kilka dni wczesniej bylo tak:
[IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z31/sota36/100_3797-1.jpg[/IMG]
Toniu - robiac to zdjecie myslami bieglam do Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Tonieczku - z niedzieli na poniedzialek sniles mi sie, ale to bylo okropne. Znalazlam Cie w jakiejs ciemnej komorce w schronisku. Byles taki drobniutki i wylinialy. Okropnosc! Zabralismy Cie stamtad i potem sie okazalo, ze wzielismy jeszcze jednego psa. Kiedy wrocilismy do domu,nie wiem dlaczego byl to dom moich Rodzicow, okazalo sie,ze Gutek w miedzyczasie uciekl! Wrocil po dwoch dnia. Boze, jaki kretynski sen.

Dzis mija 39 miesiac? Nie potrafie sie tych miesiecy juz doliczac, tyle tego! A poza tym, wiesz jaki ze mnie " matematyk". Tyle czasu juz minelo, a mnie wciaz brak Ciebie. I wolalabym bys przysnil mi sie fajnie, niz tak jak bylo to ostatnio.

Link to comment
Share on other sites

Widzisz Jolu, rzeczy dobre(sny) przesłaniają na szczęscie te złe.I my pielęgnujmy te dobre.Bo to z dobrych rzeczy czerpiemy siłę i radość i chcęć do życia.
Atosku, widzisz.Jak śniłeś się źle to Jola posmutniała, było jej źle /A jak przysniłeś sie dobrze to od razu weselej jej na serduszku!

Link to comment
Share on other sites

Tonieczku moj... w srode zaczelismy znow szkolenie mlodego - tym razem zupelnie inne metody - kliker. Jestem na etapie nauki targetowania. A wiesz czemu tak mlodemu wdrukowujemy wiedze?
Pewno wiesz... zeby kiedys nie zalowac... bo Ty byles Super Pies, tylko ja bylam za glupia dla Ciebie, i nie rozumialam Twoich potrzeb. Mowilam Ci, ze Ty nauczyles mnie "Psa". Byles jak encyklopedia, jak bank na wysoki procent, z ktorego odsetki czerpie Gucio! Dlatego teraz, dzieki Tobie,Sloneczko, on sie rozwija. I powiem Ci jedno - to naprawde - fajny pies ( przepraszam, ze go nie doceniam, choc wiele osob, briardziarzy, szkoleniowcow, czy Przyjaciol, mi mowi, ze jak na briarda, jest ekstra, ze ma swietna psychike, ale to zmienie) i dziekuje Ci raz jeszcze ( i tysiackroc za niego). I sobie obiecalam, ze co dnia, i to tez Twoja zasluga, bede go szkolila ( przyszla sobote idziemy na agility:) ). A wiesz co jest najfajniejsze? Ze Darek, taaaaa, Twoj Darek, mysli tak samo!!!! I wiem, ze to dzieki Tobie!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...