Jump to content
Dogomania

Atos


sota36

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

moj pies odszedl równy tydzien temu...... byl z nami 13 lat, musialm go uspac, nie mialam wyjscia to był najsmutniejszy dzień w moim dotychczasowym życiu był wspaniałym kundelkiem pupilkiem moim i mojej babci,

chorowal od pewnego czasu, ale nie poddawała sie zawsze sie cieszył na mój widok, ale na końcu było najgorzej 3 dni nie spał wogole tylko siedział miał wode w brzuszku która nie pozwala mu leżec, nawet zastrzyki nic nie pomogły było gorzej woda juz była w piersiach i uniemożliwiała oddychanie miał słabe seruszko, nie mogłam patrzec jak sie męczy byłam przy usypianiu... ale wybieglam z płaczem .... nie potrafiłam na to patrzeć .Nie ma go już teraz przy mnie ale ciągle tak jak ty o nim myśle , szukam juz nowego psiaka nie wiem czy to dobry pomysł ale smutny dom bez psa jest strasznie, nie chce o nim zapominac i kupowac cos na zastępstwo chce tylko znow pokochać jakiegoś psa, i dac mu ciepły dom taki jak miał Amik....

Link to comment
Share on other sites

Do magdusiek -

wierz mi - szukanie nowej mordeczki to SWIETNY pomysl!!! I to jak najszybcie - pomoze Ci wrocic na normalnosci - juz wspomnalam o tym. Rowniez sie zastanawialam, czy tak szybko szukanie psa to lojalne w stosunku to mojego Staruszka - maz mnie obudzil i stwierdzil, ze TAK!!! Pamietaj - nie szukasz zastepcy, bo takowego nigdy nie znajdziesz, Ty szukasz NASTEPCY!!!! Tamten psiak byl cudny, kochany, ale zaden Ci Go nie zastapi - musisz miec znow kolejnego "pocieszka' - tak nazywam moja psine. Jest o wiele latwiej, a serducho podzielisz na dwa - na Staruszka i "pocieszka" -0 wierz mi - kto jak kto, ale wlasnie ja o tym wiem doskonale!!!!!!! Buziaki i odzywaj sie!

Link to comment
Share on other sites

Dzis Toniu spelniloby sie Twoje marzenie (i nasze) - mialbys ogromny ogrod, sad dla Siebie, mialbys przestrzen zyciowa niczym nieskrepowana. Ty ja masz,ale niestety tam wysoko, i bez nas, jak zwykle nas i tym razem ubiegles... - wiec ciesz sie nia i korzystaj z niej i czekaj na nas....

Link to comment
Share on other sites

Sota, pamiętaj że on był z Tobą szczęśliwy, że jego życie przy Tobie miało barwę i smak jaki daje tylko miłość właściciela. On na pewno widzi ten ogród i wie, że był dla niego. Teraz może biegać po nim nowa pisinka i o to chyba chodzi, żeby ta miłość do zwierząt nie ustawała, ale twrała dalej pod innymi postaciami. A i tak zawsze i o każdej porze będzie się pamietać o tych co odzeszły...

Trzymaj się

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...