Jump to content
Dogomania

Atos


sota36

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

To taplanie to On uwielbial - pamietam, ze kiedys nie chielismy by sie zamoczyl - bylo to tuz przed odjazdem z wakacji, wiec pozwolilismy Mu tylko zamoczyc lapki. A Tosiek ... bardzo chetnie nie tylko je zamoczyl, ale i ...polozyl sie w wodzie. :)

Link to comment
Share on other sites

Sota36 ,wasza jabłonka jeszcze nie raz zakwitnie i zaowocuje i ty zawsze będziesz pamiętac o swoim Atosiku.Nie raz wyda ci się że On leży pod nią tak jak byś chciała.Jest to bardzo przykre.
Mój kochany Harley odszedł 03.08.2004r ,teraz7.05 obchodziłby 5 urodzinki ,siadam czasem w pokoju przymykam oczy i wyobrażam sobie że on leży na swoim miejscu na kanapie............
Trzymaj się Sota ,tak bardzo mi przykro........ :cry:

Link to comment
Share on other sites

Sota, miałaś to szczęście, że był z Tobą tyle lat. Nam odeszła na nerki 8-mio miesięczna sunia. Sądzę jednak, że lepiej się stało, że już nie cierpią - biegają teraz bez bólu po krainie wiecznych łowów i obserwują nas z góry. Grunt, że ziemskie życie przeżyły w kochających domach :) To ważne. Wiele psów nie ma tyle szczęścia...

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj odwiedzil nas Pan H. z Hamburga (uwielbiales sie z nim silowac :) ) i byl zdziwiony i zasmucony, kiedy uslyszal, ze juz Cie nie ma z nami. Jutro o tym fakcie dowie sie Pani Danka, ktora sie Ciebie tak bala, a Ty ja "oswoiles". I Iwonka tez pytala o Ciebie... , ci sie stalo... Oni tez kiedys musieli uspac swoja Betine...

Link to comment
Share on other sites

Dalej znajduje Twoja siersc, a to za meblami, nagle jakies "koty" wylatuja.
Wczoraj wieczorem mlody mnie znokautowal - jak walna mi lbem w czolo, to az usiadlam na podlodze. Przypomnialam sobie, ze i Ty tak kiedys mi "przylozyles"....

Link to comment
Share on other sites

Mlody zezarl dzis plyty ze zdjeciami - Bogu dziekuje, ze to nie te, na ktorych jestes Ty (te twoje ostanie) , a te, na ktorych jesl mlody "mlody" - wiem jednak, ze kiedys bedzie mi zal, ze Gutek zniszczyl zdjatka ze swojego dziecinstwa. Ale on jest "glupiutki" - musi nabrac twojego doswiadczenia, a na to potrzebuje czasu i mojej cierpliwosci - tej cierpliwosci, ktorej Ty mnie nauczyles i dzieki Ci za to... Bardzo, bardzo Cie kocham - moj Przyjacielu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...