Jump to content
Dogomania

Wyrzucone staruszkowe psie serduszko 9.02.2011r przestało bić...


lidka_park

Recommended Posts

  • Replies 598
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mimiś']Arielek prosi o wsparcie... Renatko, nie zawsze zaglądam, gdyby doszło do finalizacji-przypomnij mi na pv[/QUOTE]

Kochana oczywiście dam znać...ale przed nami długa droga w dozbieraniu pieniążków:shake:,oby Arielek dotrwał w schronisku:-(
Czy ktoś może jeszcze pomóc dziadeczkowi w dotarciu do dt?

Link to comment
Share on other sites

NO nie, tak nie można, Arielek może zimy w schronie nie przetrwać, tyle czasu to już zdecydowanie za dużo dla niego... Dziewczyny, deklarowałam na Arielka miesięcznie po 50,00 i tyle deklaruję, ale na początek, żeby go szybciej zabrać wysłałabym 100 .. Proszę o nr konta na pw i proszę żeby jak najszybciej zabierać Arielka pliss...:modla::modla::modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

Na jeden miesiąc właściwie juz mamy,bo część deklaracji jest jednorazowa.Ale najważniejsze,żeby go wyciągnąc ze schronu.Mam nadzieję,że uda sie poprosić o deklaracje comiesięczne.Lidzia-załozycielka wątku szuka mu dt w swojej okolicy,bo nie ma sensu wozić psiny po Polsce.Mam nadzieję,że jej sie uda znaleźć dt,bo właściwie Arielka można byłoby zabrac ze schronu juz jutro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...