Jump to content
Dogomania

Badania naukowe na temat zaprzegow


agacia

Recommended Posts

Skopiowane z malahuskity:

"> > > Dzieñ dobry,

Nazywam się Elżbieta Januszkiewicz. Jestem studentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i pod kierunkiem prof. Andrzeja Dąbrowskiego, piszę pracę magisterską o walorach rekreacyjnych sportu zaprzęgowego. W związku z powyższym proszę o pomoc w postaci wypełnienia załączonego kwestionariusza ankiety, w której pytam m. in. o motywy, które kierowały Panią do podjęcia tej formy aktywności, jaką uprawia Pani dyscyplinę sportu zaprzęgowego, ile czasu poświęca Pani psom, w jaki sposób psie zaprzęgi realizują walory rekreacyjne. Bardzo mi zależy, aby zgodziła się Pani odpowiedzieć na pytania załączonego do listu kwestionariusza ankiety, nie jest ich dużo; mam więc nadzieję, że znajdzie Pani czas i chęci na jego wypełnienie, a wypełniając udzieli Pani odpowiedzi zgodnych z prawdą. Prowadzone przeze mnie badania są anonimowe, a interpretując wyniki ankiety nie będę posługiwała się danymi badanych osób (w ankiecie nie proszę o podanie tych informacji). Jeżeli przy wypełnianiu ankiety napotka Pani na jakieś trudności, np., jeżeli któreś z pytań sformułowałam w sposób niejasny lub nieprawidłowy proszę o uwagi.

Jeżeli to nie stanowi dla Pani problemu bardzo proszę o przesłanie ankiety do Pani znajomych, którzy również zajmują się sportem zaprzęgowym. Zależy mi bowiem na „przeankietowaniu” jak największej grupy osób; aby moje badania były reprezentatywne.

Jeśli zdecyduje się Pani na wzięcie udziału w moich badaniach

proszę o nadesłanie odpowiedzi na adres: [email protected]

lub [email protected] do końca października 2004roku.

Z góry dziękuję, mając nadzieję, że pozytywnie rozpatrzy Pani moją prośbę.

Elżbieta Januszkiewicz"

Link to comment
Share on other sites

I nie wierze Tajraga, że na geografi nie możnaby pod żaden przedmiot piodciągnąć takiego tematu:)

No a jeśkli nie taki to zawsze możesz napisać o naszych wyprawach eogomaniackich. Będziemy wypełniać wszystkie ankiety jakie podeślesz i możemy nawet łazić gdzie każesz. Ooo możesz napisać o tym gdzie w Polsce (i nie tytlko) można po górach chodzić z psami :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...