Jump to content
Dogomania

Jamniczka Sonia - Paróweczka - ma dom!!


GoniaP

Recommended Posts

[quote name='danka1234']Jak tam sprawa z domkiem dla jamnisi? są juz jacyś zainteresowani jej adopcją?[/quote] Ja miałam 2 telefony w sprawie Paróweczki. Jeden dom, absolutnie super, podałam dalej, do Isadory. Wspólnie z Panią stwierdziłyśmy, że Sonia się do tego domku nie nadaje, ale może innej bidzie sie poszczęści.
Drugi domek będzie sprawdzany, jestem w trakcie rozmów, ale się nie spieszę.

Sonia staje się mi coraz bliższa. Gdybym mogła, zatrzymałabym ją.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 321
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='GoniaP']Ja miałam 2 telefony w sprawie Paróweczki. Jeden dom, absolutnie super, podałam dalej, do Isadory. Wspólnie z Panią stwierdziłyśmy, że Sonia się do tego domku nie nadaje, ale może innej bidzie sie poszczęści.
Drugi domek będzie sprawdzany, jestem w trakcie rozmów, ale się nie spieszę.

[B][COLOR=Blue]Sonia staje się mi coraz bliższa[/COLOR][/B]. Gdybym mogła, zatrzymałabym ją.[/quote]

No to czekamy na etap "brzuszkowy" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Ja miałam 2 telefony w sprawie Paróweczki. Jeden dom, absolutnie super, podałam dalej, do Isadory. Wspólnie z Panią stwierdziłyśmy, że Sonia się do tego domku nie nadaje, ale może innej bidzie sie poszczęści.
Drugi domek będzie sprawdzany, jestem w trakcie rozmów, ale się nie spieszę.

Sonia staje się mi coraz bliższa. Gdybym mogła, zatrzymałabym ją.[/quote]

Mozesz:multi::multi::multi:
pozwalamy:Dog_run:

zdałaś egzamin na jamnicza mamuśke:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Zarobisz :mad::diabloti::diabloti:[/quote]

Ta ikonka z bejsbolem to ewidentna groźba karalna, a przestępstwo groźby karalnej zostało spenalizowane w rozdziale XXIII kodeksu karnego Przestępstwa przeciwko wolności, w art. 190 par. 1 k.k.

:megagrin::megagrin::megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Ta ikonka z bejsbolem to ewidentna groźba karalna, a przestępstwo groźby karalnej zostało spenalizowane w rozdziale XXIII kodeksu karnego Przestępstwa przeciwko wolności, w art. 190 par. 1 k.k.

:megagrin::megagrin::megagrin:[/quote] Idę se poszukać adwokata :rolleyes::grab:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']Dear Deer, Ty też przeciwko mnie?? :mad::evil_lol:

A Sońka, no cóż, jest słodka :loveu:
Martwią mnie tylko jej kupki, wciąż odbiegają od normy....:-([/quote]



My naprawde nie jesteśmy przeciwko TOBIE:loveu:,
przecież uwazamy, ze zdałaś egzamin:loveu::loveu:.
I nie rozumiemy Twojego uporu:razz:
przeciez widzimy
że TY sama chcesz
aby Biedniusia jamnisia została!!!!:multi::multi:

To takie proste......:lol:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Impact][SIZE=5]Aukcja cegiełkowo-adopcyjna dla Plastusia i Soni proszę o rozsyłanie linku.[/SIZE][/FONT]

[url=http://allegro.pl/item536614955_jamnik_i_cierpienie_sonia_i_plastus_pomocy.html]Jamnik i cierpienie. Sonia i Plastuś. Pomocy! (536614955) - Aukcje internetowe Allegro[/url]




:loveu:

teraz biore się za Piotrusia (cegiełkę)




[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7'][CENTER][FONT=Impact][SIZE=5]Aukcja cegiełkowo-adopcyjna dla Plastusia i Soni proszę o rozsyłanie linku.[/SIZE][/FONT]

[URL="http://allegro.pl/item536614955_jamnik_i_cierpienie_sonia_i_plastus_pomocy.html"]Jamnik i cierpienie. Sonia i Plastuś. Pomocy! (536614955) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]




:loveu:

teraz biore się za Piotrusia (cegiełkę)




[/CENTER]
[/quote]

Isadorku, Miszczu Ty:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Parówka jest moim cieniem, nakolankową przytulanką, rozmerdanym ogonem na dzień dobry, rozlizanym jęzorkiem podczas naszych tet a tet. Świetnie sprawdza się nocami jako termofor :loveu:
Jest śliczna, kochana, niekiedy namolna... Niestety podczas tygodniowego pobytu u mnie nie straciła ani grama, a diety pilnujemy :shake: Nie mam pojęcia dlaczego, może dlatego, że nie lubi spacerków w tej słocie, a w domu piłki rzucać nie mogę, bo łatwo o awantury...
Pięknie sygnalizuje chęć spacerków, naprawdę nie ma z tym problemów.
Powoli zaczynam ją czytać... Jest piekielnie inteligentna i kochana :loveu:
Brzuszki odsłaniamy, ale zanim zaczniemy całować, musimy brzuszki wykąpać ;)
Na razie się odrobaczyłyśmy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']same dobre wieści u Was :lol:[/quote] W zasadzie jedyna zła wieść to taka, że Parówka goni jednego z moich kotów. Biedak prawie nie schodzi na dół, bo ona na niego poluje.

Druga niepokojąca sprawa to taka, że moje psy podłapały okropnego wirusa: wodnista, śmierdząca biegunka i wymioty. Nie wiem czy złapały to od Sonii... W każdym razie, ona już skończyła antybiotyk (ale jej kupy nadal są nie takie jak trzeba) a Tosia i Bobo właśnie zaczęły antybiotyki brać. Martwię się, bo lekarz dziś powiedział, że takie biegunki występują przy nosówce. A Sonia nie ma szczepień, a sensus stricte, my o nich nie wiemy.... No i bądź tu mądry i pisz wiersze....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']W zasadzie jedyna zła wieść to taka, że Parówka goni jednego z moich kotów. Biedak prawie nie schodzi na dół, bo ona na niego poluje.

Druga niepokojąca sprawa to taka, że moje psy podłapały okropnego wirusa: wodnista, śmierdząca biegunka i wymioty. Nie wiem czy złapały to od Sonii... W każdym razie, ona już skończyła antybiotyk (ale jej kupy nadal są nie takie jak trzeba) a Tosia i Bobo właśnie zaczęły antybiotyki brać. Martwię się, bo lekarz dziś powiedział, że takie biegunki występują przy nosówce. A Sonia nie ma szczepień, a sensus stricte, my o nich nie wiemy.... No i bądź tu mądry i pisz wiersze....:shake:[/quote]

Oooo nie, miejmy nadziejże że to zwykła sraczka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']oj,to nie jest za dobrze.[/quote] No nie jest, bo ma w domu 3 psy z biegunką, i jednego z wymiotami :-(
Nic tylko biegam na spacerki i sprzątam jak nie zdążę...
Ale żadne z nich nie ma gorączki (byłam dziś z całą trójką u weta) i tylko moja Tosia była dziś w strasznym stanie. Bobo i Parówka nie tracą humoru i mają apetyt....
No nic, byle do jutra....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP']A z rzeczy śmiesznych, to nie wiem jakim cudem ta małpa odkryła szafkę z łakociami :diabloti: (bo nigdy moich psów nie częstowałam zasobami w jej obecności)b ale odkryła, i właśnie mnie tam zaprowadziła....[/quote]


No to jest własnie jamnik i jego inteligencja :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...