Jump to content
Dogomania

Koszmar Kajtka jeszcze się nie skończył. Zbieramy na nowy DT. Pomóż!!!


irysek

Recommended Posts

Widać każdy obiecuje tyle, ile może. Ile mogłam tyle obiecałam, za to z gwarancją, że jak powiedziałam, tak będzie. Więc to zawsze lepsze niz nic.
Poza tym ja wypadłam z psioobiegu bi od wielu lat nie mam już psow. Więc skoro tylu tutaj psiarzy, to chyba im łatwiej chociażby z załatwieniem hotelu?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 242
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie, nigdzie tego nie napisalam, zebralam po prostu wazniejsze info z poprzedniego ponad 100 str watku, zeby mozna bylo psu pomoc, bo tam sie wszystko gubilo. pomoglabym jakbym byla blizej. moge dbac o watek, zbierac kase, ktorej iles tam sie juz uzbieralo i nie wiem co dalej. ale pojechac tam musi ktos z okolic i sprawdzic jak mu tam jest (nawet bez wchodzenia na posesje).

Link to comment
Share on other sites

Hello Irysku po przerwie;)
Rozmawiałam z Met telefonicznie; Kajtek może u niej zostać - ale nie dlatego, że Met nie chce go oddać tylko ma świadomość jak wielkim stresem dla niego jest każda zmiana! Kajtek mieszka u Met już ponad 1,5 roku przyzwyczaił się do miejsca, do Met, zżył z innymi zwierzakami - to jedyny dom jaki miał. Ogon zagojony ale odruch pozostał w sytuacjach stresowych.
Met zaprasza na spacerki z Kajtkiem więc jeżeli tylko znajdzie się chętny zobaczyć psa na własne oczy to mam nadzieję, że nie będzie problemu.
Kajtek bardzo mocno zapadł mi w serce i przyznam się, że mam cholerne rozterki co do jego sytuacji ale w przypadku psów po takich przejściach trzeba szczególnie uważać aby nie zrobić psu krzywdy. Jedyną alternatywą dla Kajtka mógłby być DS, który poświęci mu maksymalnie czas. Przerzucanie psa do innego DT - na jak długo? i znowu kolejna zmiana:shake:

Link to comment
Share on other sites

najlepiej tak powiedziec i najlepiej zostawic go w koszmarze w ktorym jest:shake:trzeba bylo o tym pomyslec(o zmianach)zanim sie kajtka dalo na tymczas do met:shake::shake:masakra...ze po tylu sprawach i dowodach WPROST o nieuczciwosci met,o zlych warunkach i braku odpowiedniego zajecia zwierzakiem ludzie nie widza w niej zlych cech:shake:ludzie wprost mowia-wielu zwierzat nie ma...Toz potwierdza-zwierzeta zaginely,skargi sa....ale nic..nic to do myslenia nie daje..to jest straszne

Link to comment
Share on other sites

Nie krzyczę, ale powtórzę. Nie dam met ani złotówki. Nie dam, ponieważ uważam, że takie miejsca nie spełniają założeń dla których zostały powołane. Met bardzo nonszalancko traktuje pomoc, nie odpowiada na pytania (np takie, które zadałam jej w wątku innego Kajtka) zachowuje się w sposób skandaliczny.
Nie będę podtrzymywać fikcji jaka jest działalność tej fundacji, uważam też, że najlepszym wyjściem byłaby likwidacja tego miejsca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia13']I kto się zajmie końmi i psami po tej likwidacji? Nie chcesz caal nie płać nikt tu nie zmusza nikogo.[/quote]

Nie nikt nikogo nie zmusza, ja tylko usiłuję zwrócić uwagę, iz nie warto popierać fundacji typu krzak. Nie warto ani ich wspierać, a już pod żadnym pozorem nie należy powierzać im zwierząt.
Co się stanie ze zwierzętami? Przejmą je inne fundacje i tyle.
Do dzisiaj nie mogę sobie darować, że w grudniu 2007 roku zamiast wezwać na miejsce wszystkie możliwe służby odpuściłam sobie takie działanie ze źle pojętej litości.

Link to comment
Share on other sites

to w takim razie co robimy z pieniedzmi, ktore uzbieraly sie na kajtka (podlicze ile dokladnie jest, wypisze kto ile dal) i zadecydujcie, te osoby, ktore wplacaly. czy mam przelac do met na kajtka, czy oddac wam na konta, z ktorych przyszly, czy przeznaczyc na inna bide.
met nie znam, wiec wypowiadac sie nie bede. jesli chce go zostawic niech go zostawia. ale w takim razie o pieniadze prosic sie juz nie bedzie mogla, gdyz zostawia go z wlasnej woli. co do jej zachowania denerwuje mnie tylko to, ze mimo zadawanych pytan (nawet od osob, ktore nic do niej nie maja) dot. kajtka nie raczyla odpowiedziec!!! to mnie bardzo wkurza.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

z osob, ktore wplacily na kajtka jedynie gonia13 sie okreslila. pieniadze, ktore wplynely od niej (20zl) mam przekazac na jakas potrzebujaca bide we wro (oczywiscie z dogo).
pozostale wplaty to:
acha44 35zł
3kropka 50zł
ludwa 15zł
ewa gonzales 20zł i
budrysek 20zł

dziewczyny, co zrobic z tymi pieniedzmi. przelac je met na kajtka? odeslac wam na konta? czy przekazac na jakas przez was wybrana bide?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek'] jesli chce go zostawic niech go zostawia. ale w takim razie o pieniadze prosic sie juz nie bedzie mogla, gdyz zostawia go z wlasnej woli [/quote]

Irysku, Met nie chce sobie Kajtka zostawić bo jej brakuje psiego towarzystwa tylko mimo wszystko Kajtek może u niej zostać - przede wszystkim ze względu na dotychczasowe przejścia i obawy przed reakcją psa w nowych, stresujących sytuacjach.
Mimo wszystko tzn. mimo tego że Kajtek jechał do Met na płatny tymczas a osoby odpowiedzialne za psa nie wywiązały się ze swoich zobowiązań.

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czemu go zostawia! utrudniala ogloszenie go gdziekolwiek i przez to nie mozna mu bylo zaczac szukac nowego miejsca pobytu. nie wiem jak mu jest u met, ale sadze, ze sa inne dt, ktore bardzo dobrze by sie psem zajely, chcialy wspolpracowac. a nie zachowywaly sie arogancko i bezczelnie czytajac watek i nie odpowiadajac na pytania. dlatego wnioskuje, ze zostawia go sobie, bo chce go sobie zostawic. jakby chciala mu pomoc, to by wspolpracowala. nikt jej tu glowy ukrecic nie chcial.

Link to comment
Share on other sites

Wiem doskonale jaki jest kontakt z Met i jej wiadomości o Kajtku:shake: ale interesuje mnie wyłącznie dobro psa; dlatego sprawa wcale nie jest dla mnie zamknięta i nie ma czegoś takiego, że jak [I]ktoś chce to sobie zostawia psa; [/I]będę szukać osoby, która zechce podjechać do Met i osobiście zobaczyć Kajtka!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='irysek']z osob, ktore wplacily na kajtka jedynie gonia13 sie okreslila. pieniadze, ktore wplynely od niej (20zl) mam przekazac na jakas potrzebujaca bide we wro (oczywiscie z dogo).
pozostale wplaty to:
acha44 35zł
3kropka 50zł
ludwa 15zł
ewa gonzales 20zł i
budrysek 20zł

dziewczyny, co zrobic z tymi pieniedzmi. przelac je met na kajtka? odeslac wam na konta? czy przekazac na jakas przez was wybrana bide?[/quote]
Starałam się pomóc Kajtkowi, jeśli się nie uda przesłać pieniędzy dla niego do Met, to ratuj jakiegoś innego pechowca - którego nie mam pojęcia, podejrzewam że masz lepsze rozeznanie niż ja.:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No i? Jeśli nie da się pomóc temu konkretnemu psu, to jest ich tutaj cała masa -oczekujących na wsparcie. Jeśli MET nie ma chęci udostępnić jakichkolwiek wiadomości o Kajtusiu, to może rzeczywiście też żadne wsparcie nie jest dla psa potrzebne i pieniądze przydadzą się innemu potrzebującemu. Uważam, że jeśli sprawia kłopot uzyskanie informacji o psie, czy wogóle jakikolwiek kontakt to należy pomóc komu innemu. I takie jest moje zdanie. Oczywiście pomijam fakt, że tak naprawdę nikt nie wie co jest z psiakiem.

Link to comment
Share on other sites

popieram.....

jezeli ktoś może chocby troche pomóc finansowo to bede ogromnie wdzieczna, stara, schorowana suka na dt nie mamy zadnych deklaracji nie moze wrocic do schronu prosze o pomoc

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-stara-schorowana-w-dt-prosimy-o-pomoc-finansowa-nie-moze-wrocic-do-schronu-116566/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...