Jump to content
Dogomania

mix Sheltie- już w domku ;)


Owieczka

Recommended Posts

  • Replies 254
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wczoraj Dusia pojechala do domu z trzema kotami.... jesli ich nie zje, a one jej - to bedzie jej dom staly :loveu::loveu:
Baaardzo fajny zreszta :-) Sunia w pierwszym kontakcie z futrzakami spisala sie rewelacyjnie :lol: Bez zadnych odruchow wskazujacych na to, ze ma ochote je zjesc. Bardziej zainteresowana byla wdzieczeniem sie do corki Pani, i pokazywaniem jak potrafi krecic ogonem.
Obeszla cale mieszkanie, nie rzucila sie nawet na kocia karme.
Bedziemy w kontakcie z pania - mamy okres probny do niedzieli.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Ta widomość to balsam na moje serce. Dusia z pewnością polubi (na swój sposób) koty.
:laola:[/quote]


Co to znaczy "na swoj sposob" ? :-)
To, co Dusia z pewnoscia - to musi przejsc kuracje odchudzajaca, bo do mieszkania na pierwsze pietro wchodzi sie po wysokich schodach i wcale nie jest to dla Dusi latwe przedsiewziecie - biorac pod uwage fakt, ze w kojcach nie schudla nic a nic..

Link to comment
Share on other sites

Będzie dobrze...:loveu:
Psa można wszystkiego nauczyć...:lol:
Moja Tyrsa dusiła kury,a teraz ma ptaki w nosie..Nie tylko kury-wszystkie ptaki.Parę razy krzyknęłam i zrozumiała,że to"domownicy".Teraz gołąb siada na jej kocyku,a ona ustępuje mu miejsca...:cool3:
Sheltie na pewno się "doszczeka" z kotami.:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Przypiekać to ich chyba nie będzie, ale na surowo czasami skubnie. Jeśli oczywiście ma tę jedzowatą cechę sheltie.[/quote]

No i zmotywowalas mnie do telefonu kontrolnego do Pani.
Dusia te ceche jedzowatosci pokazala tylko raz - przy misce :evil_lol: lekko warknela.. a poza tym koty chodza kolo niej bezstresowo, przynajmniej dwa. Trzecia koteczka na razie jest obrazona na caly swiat.

Ale za to mamy inny klopot - Dusia sie nie zalatwia - to znaczy kupe zrobila, a jakze, ale siku od wczoraj niestety nie, ani na zewnatrz ani w domu. Chodzi czesto na spacery, ale chyba jeszcze jest troche zestresowana. I nie tknela jedzenia. Pije duzo.
Akurat o jedzenie sie nie martwie, bo na pewno dieta jej nie zaszkodzi, ale powinna jednak siku w koncu zrobic..
I wlazla Pani do lozka :crazyeye: pani przytomnie jednak stwierdza, ze sunia troche duza na razie i wolalaby, zeby panienka spala na swoim poslaniu. Zobaczymy jak dlugo potrwa ta konsekwencja. :evil_lol:

I Dusia boi sie troche mezczyzn. Dzis wraca maz Pani z wyjazdu - kolejny test przed nami - dobrze by bylo, zeby go nie obwarczala :oops:

Link to comment
Share on other sites

Z kotami się dogada. Moje koty i sunia pięknie się ze sobą bawią a te skubnięcia to trochę z miłości i trochę z zazdrości. Nic złego się nie dzieje. Kompanija doborowa.
Co do siusiania, to ptrzebny jest długi spacerek i powinno pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Ku radości naszej wstawiam fragment maila :p:
"Mojego męża przywitała strasznym szczekaniem. Szybko jednak przekonała się, że nie ma czego się bać ani o mnie, ani o siebie i pieści się z nim na potęgę.
Pije dużo, ale z karmą nie mogę utrafić. Kupiłam dobrego lighta, prawie nie tknęła, na Frolica nie spojrzała. Przysmaki Peedegri i z rossmana jej smakują, ale to takie coś w formie kiełbasek czy sprężynek i daję jej niedużo. Szukam smaku jaki jej będzie odpowiadał z suchych karm. W sumie wychodzi jej to na zdrowie, bo wychodzę z nią na długie spacery a zajada mało. Szybko schudnie.
Tak więc, na 100 % Dusia zostaje u nas
(...)
Dusia to naprawde pies marzenie. Spokojna, cicha, ładnie chodzi na spacerze. Koty się jej już nawet nie boją. Stoją nos w nos to kocica czasami prychnie ale na Dusi nie robi to wrażenia. Nawet ta najbardziej obrażalska już mniej się boczy i nie śpi na szafie :)"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='esperanza']Ku radości naszej wstawiam fragment maila :p:
"Tak więc, na 100 % Dusia zostaje u nas"[/quote]
:multi::multi::multi: ALE SUUUUUUUPER WIEŚCI :multi::multi::multi::multi:

KAMIEŃ SPADŁ MI Z SERCA:loveu: TAK STRASZNIE SIĘ CIESZĘ, ŻE DUSIA ZNALAZŁA W KOŃCU SWÓJ KAWAŁEK NIEBA NA ZIEMI :multi::multi::multi:

z góry przepraszam za off :oops: - zajrzyjcie proszę na wątek mini-mix-bokserki Kory z mojego podpisu ...

Link to comment
Share on other sites

HUUURRRAAAA:multi: Brawo dla DUSI( ze grzeczna) to są zawsze naj.. wiadomości. Dusia to moja wirtualna miłość i podopieczna . Super ,ze znalazła dom , wszytko dzięki wyciągnięciu ze schronu. Dzięki dziewczyny:lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...