Jump to content
Dogomania

Slodka czekoladka z OL. Zulka w nowym domu!


masienka

Recommended Posts

Rozumiem,ze Missieek pomaga zwierzaczkom z calych sil i chwala jej za to! Ja piszac na Dogo lub dzwoniac do Missieek w sprawie ZULI,robilam to tylko z troski o sunie,a nie z nudow :roll:. Mialam nadzieje znalezienia poprzez Dogomanie jakiejs biednej suni,zeby dac jej dobry domek,ale zaczyna mnie ta cala dyskusja zniechecac.jestem wprawdzie nowa na tym forum,ale to nie znaczy,ze zupelnie zielona w pewnych tematach.Szkoda mi tylko tej suni,bo my miedzy soba gryziemy sie jak psy a ona czeka na domek :shake:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam,ale juz nie mam ochoty i sily dzwonic do Missieek.Cala ta dyskusja i komentarze,skutecznie mnie zniechecily :shake:. Stracilam jakis czas temu swoja sunie,ktora byla zupelnie zdrowa i bylismy razem 2 lata.To bardzo boli jeszcze do dzis :-(.DogadYWALYSMY SIE SUPER,BYLYSMY SOBIE PISANE.wIEMTO,BO RAZEM PRZESZLYSMY NIEJEDNA PROBE ZYCIOWA,BYLO CZASEM CIEZKO,ALE BYLYSMY RAZEM! I zlosliwosc losu pokazala jednak inaczej,stracilkam swoja sunie na zawsze!:placz::placz::placz:. Chcialam dac domek innej suni,ale ja nie mam sily i ochoty przebijac sie przez takie dyskusje jak teraz.Mimo to,nadal boli.:-(

Link to comment
Share on other sites

nie powiedzialam i nie napisalam ze Zula nie moze do Ciebie trafic
zrobilo mi sie przykro ze pomyslalas ze klamie ze suka jest u mnie a ona siedzi sobie w schronisku, ale nie jestem obrazalska
tak jak Ci mowilam w ten weekend tata bedzie w domu i moze suczke zabrac do Warszawy
tylko pytanie czy nadal ja chcesz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missieek']nie powiedzialam i nie napisalam ze Zula nie moze do Ciebie trafic
zrobilo mi sie przykro ze pomyslalas ze klamie ze suka jest u mnie a ona siedzi sobie w schronisku, ale nie jestem obrazalska
tak jak Ci mowilam w ten weekend tata bedzie w domu i moze suczke zabrac do Warszawy
tylko pytanie czy nadal ja chcesz...[/quote]
Jestem osoba dociekliwa i uparta w pewnych sprawach,ale moze juz poprzestanmy tych bezsensownych dyskusji i skupmy sie na tej suni :roll:. Pytanie,w jaki dzien Twoj tata bedzie w Warszawie i czy moglby sunie dowiezc do Marek? Oczywiscie koszty transportu pokryje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koliberek34']Czy bedzie znowu nietaktem,gdy spytam sie jak sie czuje i sprawuje sunia?;)[/quote]

suczydlo juz w formie i to barzo dobrej
rozrabia, obszczekuje co podejrzane
energii ma w sobie sporo

tata bedzie w niedziele po poludniu w wawie
wstepnie mozemy sie umowic ze wieczorkiem w niedziele bedzie w markach
a jak cos wypadnie to w poniedzialek wieczorem

wyslij mi na pw lub smsem adres

Link to comment
Share on other sites

ona jest poprostu cudowna!! Nie zna mnie a przywitała mnie z taką radością. Tak na mnie skakała, merdała ogonkiem, no piesek cud, miód. Tylko nie wiem jak ja patrzyłam na te zdjecia że wydawało mi sie że zastane dużego psa.. a tu prosze taka mała, maluteńka wiercipięta:loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missieek']suczydlo juz w formie i to barzo dobrej
rozrabia, obszczekuje co podejrzane
energii ma w sobie sporo

tata bedzie w niedziele po poludniu w wawie
wstepnie mozemy sie umowic ze wieczorkiem w niedziele bedzie w markach
a jak cos wypadnie to w poniedzialek wieczorem

wyslij mi na pw lub smsem adres[/quote]
To super,ze sunia czuje sie dobrze. Bede w niedziele wieczorem czekala na sunie. Wyslalam PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']ona jest poprostu cudowna!! Nie zna mnie a przywitała mnie z taką radością. Tak na mnie skakała, merdała ogonkiem, no piesek cud, miód. Tylko nie wiem jak ja patrzyłam na te zdjecia że wydawało mi sie że zastane dużego psa.. a tu prosze taka mała, maluteńka wiercipięta:loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote]


pewnie, ze cudowna :loveu: jak ja dostalam w schronie na rece to tak mordenke wtulila mi miedzy szyje a ramie, ze normalnie sie rozplynelam:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Odrobaczona jest, ale warto w pod koniec pierwszego tygodnia pobytu w nowym domu jeszcze odrobaczenie powtórzyć tak dla pewności.
Szczepiona jeszcze nie była.
Była sterylizowana, po tym zabiegu dostawała antybiotyk - standardowa procedura. Obecnie nie wymaga leków.

Po tygodniu aklimatyzacji jeśli sunia bedzie się czuła dobrze, można zaszczepić:
1) na choroby zakaźne
2) i na wściekliznę
oczywiście w odstępach czasu jakie zaleci weterynarz.

Z karm polecam: Royal Canin, Eucanuba, Purina, Brit, Acana a także gotowany kurczak z ryżem. Bez kości oczywiście. W chwili obecnej je Eucanube.

Karmy te kupisz tylko w sklepie zologicznym lub u weterynarza, a także przez internet (np. "karmydodomu" lub "krakvet"). W hipermarketach ich nie ma.
Nie Chappi, nie Pedigree i inne kolorowe badziewie. Mówie tu o suchej karmie!
Kupując zaznaczasz, że to dla dorosłego i sterylizowanego psa.

Oczywiście oprócz karmy warto przygotować posłanie, miseczki, adresówkę (!) i szelki i ewentualnie jakiś gryzak kupiony w zologicznym.

jeśli będziesz mieć jakieś pytania dzwoń bezpośrednio do missieek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Koliberek, ale Ci zazdroszczę takiego nabytku! Zawsze jak ma do mnie przyjechać psiątko, choćby tymczasowo, to jest dreszczyk podniecenia, radość, adrenalinka :cool3:[/quote]
No,troche adrenaliny u mnie jest ;). Boje sie tylko,zeby sunia nie zachorowala u mnie,skoro nie byla szczepiona na te wszystkie chorobska zakazne :shake: .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...