Jump to content
Dogomania

Buty


acroba

Recommended Posts

IvyKat-wyglądają na fajne.Szczególnie fajne jest to,że to jednorazówki.Niestety,nie mogę znaleźć info o cenie i o tym ile par jest w opakowaniu.

Zastanawia mnie czy naprawdę tak dobrze się dopasowują do łap,bez żadnych rzepów i zamków.

U mnie zaczęli sypać ostatnio śnieg chlorem i pies po prostu piszczy i kuleje...Nie wiem czy to jest dopuszczalne,przecież to też bardzo niszczy buty.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gojka - jak na jednorazówki to cena jest niestety zaporowa - w zależności od rozmiaru od 5,30 zł do 7,10 zł za jedną sztukę.

Niby w opisie podają, że to wielorazówki, ale ten lateks chyba długo nie wytrzyma ścierania po chodnikach. Kurczę, szkoda, bo naprawdę wyglądają na fajne. Przede wszystkim są chyba lekkie, a moje psisko nie toleruje żadnego zbędnego obciążenia.

Tu je znalazłam: http://fionka.pl/produkt-13858.html

Link to comment
Share on other sites

IvyKat-wyglądają na fajne.Szczególnie fajne jest to,że to jednorazówki.Niestety,nie mogę znaleźć info o cenie i o tym ile par jest w opakowaniu.

Zastanawia mnie czy naprawdę tak dobrze się dopasowują do łap,bez żadnych rzepów i zamków.

U mnie zaczęli sypać ostatnio śnieg chlorem i pies po prostu piszczy i kuleje...Nie wiem czy to jest dopuszczalne,przecież to też bardzo niszczy buty.

Chlor? jak to wygląda? U nas w tym roku sypią jakimś "czymś" dziwnym. Duże, ostre granulo kryształki. Bardzo duże. Mam wrażenie że samo deptanie po tym czymś musi być przykre. Dodatkowo pewnie to jest sól z czymś więc dla skóry też nie jest obojętne. Czy to własnie chlor?  W stolicy już w wielu dzielnicach jest zakaz sypania syfem, trzeba piaskiem. Niestety nie u mnie. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...