Jump to content
Dogomania

Ares_biz_pl

Members
 • Content Count

  184
 • Joined

 • Last visited

About Ares_biz_pl

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ares_biz_pl

  ZDROWE przysmaki dla psa

  W takim razie koniecznie musicie spróbować podać swojemu psu również nasze przysmaki,batony pasteryzowane drobiowe oraz wołowe,w razie pytań służymy oczywiście swoją pomocą na forum :)
 2. Ares_biz_pl

  Specjalna czekolada dla psa

  I jak wrażenia,pies zjadał z apetytem? Jestem naprawdę ciekaw i w dalszym ciągu nie mamy podanego składu,a przecież to głównie nim powinniśmy się kierować podczas kupna smakołyków dla naszego psa.
 3. Ares_biz_pl

  Które smakołyki są najlepsze?

  A co powiecie o batonach pasteryzowanych wołowych i drobiowych? Bo akurat tak się składa,że zajmujemy się tym na co dzień i możemy je śmiało polecić,ich skład mówi tutaj sam za siebie :)
 4. Ares_biz_pl

  Dobre karmy ?

  Są karmy lepsze i gorsze,ale zawsze podczas zakupu starajmy się zwracać uwagę na jej skład oraz potem czy posmakuje pupilowi,jeżeli zda egzamin to dopiero wtedy warto pomyśleć o kupnie jej większych ilości.
 5. Ares_biz_pl

  puszki dla psa wątrobowca - bez zbóż!

  Akurat w kwestii mokrych karm,to możemy pomóc i doradzić,zajmujemy się batonami pasteryzowanymi z drobiu i wołowiny,więc może akurat to trafi a gust Twojego pupila :)
 6. Ares_biz_pl

  jaką karmę wybrać????

  W takim razie póki co niczego nie zmieniaj,lub może inaczej: pilnuj zawartości białka w danej karmie i powinno być w porządku. Zawsze podczas kupna danej karmy suchej lub mokrej,starajmy się zwracać uwagę na jakość, skład. To przecież główne kryterium którym powinniśmy się sugerować podczas wyboru.
 7. Ares_biz_pl

  Piesek 9 miesięcy, odechciało mu się jeść karmę

  Zgadzam się z Przedmówcami,prawdopodobnie przyczyną tego,że pies przestał jeść karmę jest to,że obecna która podajesz po prostu mu się znudziła. Posmakował czegoś innego i szuka urozmaicenia,polecam zmianę karmy na inną ( oczywiście o odpowiednim,optymalnym składzie) i zobaczysz,że problem ustąpi.
 8. Ares_biz_pl

  Pies pluje jedzeniem

  Nie wiem czy miska ma tutaj znaczenie,moim zdaniem raczej nie,ale dla pewności faktycznie możesz ją zmienić. Co do karmy to czy gotujecie mięso sami czy podajecie je surowe,jak to w ogóle wygląda? Opisz nieco więcej szczegółów.
 9. Ares_biz_pl

  Karma dla psów

  Ciekawa sprawa,ktoś może korzystał z takiej opcji? Bo jeżeli chodzi o karmę dla psów,to tak się składa że my również się tym zajmujemy i chętnie pomożemy,doradzimy podczas wyboru najbardziej odpowiedniej karmy dla Waszego pupila. Posiadamy batony pasteryzowane drobiowe i wołowe.
 10. Ares_biz_pl

  Husky - czy czas zienic karmę?

  Piesek ma już ponad rok,więc spokojnie możesz tutaj przejść na karmę dla dorosłych psów,pozostać przy tej samej marce lub spróbować z inną,może także mu posmakuje :)
 11. Ares_biz_pl

  Zmiana karmy?

  Akurat co do składu danej karmy,to wielokrotnie zwracaliśmy na to uwagę na forum,uczulamy każdego aby sprawdzał ile faktycznie jest mięsa, czy łososia w danej karmie. Jeżeli kąpiel nie pomogła,to znaczy że przyczyną może być nieodpowiednia,zła karma,warto też moim zdaniem udać się na profilaktyczne badania do weterynarza.
 12. Ares_biz_pl

  Odpowiednie kawałki dla starszego psa

  O żeby psa można też dbać inaczej,nie tylko wybierając odpowiednią karmę,ale również podając specjalne smakołyki dentystyczne,nie te marketowe o znikomym działaniu. Co do suchej karmy to też przed kupnem sprawdź jej skład,nie sugeruj się tylko samą marką,firma.
 13. Ares_biz_pl

  Karma dla wybrednego labradora.

  Oprócz czasowego ograniczenia miski na czas jedzenia dla psa,warto pamiętać aby posiłku i były np 2 razy dzienne o stałych porach,jeżeli nie skusi się za pierwszym razem,to za drugim już na pewno tak,tylko bez żadnych wkładek i dodatków.
 14. Ares_biz_pl

  problemy z suchą karmą

  Najważniejsze,że pupilowi wrócił apetyt i na tym warto się skupić,a jeżeli unika Royala,to znaczy że albo mu nie smakuje,albo się znudziło,bo przecież z drugiej strony psy też nie lubią monotonii w swojej diecie.
 15. Ares_biz_pl

  problemy z suchą karmą

  Najważniejsze,że pupilowi wrócił apetyt i na tym warto się skupić,a jeżeli unika Royala,to znaczy że albo mu nie smakuje,albo się znudziło,bo przecież z drugiej strony psy też nie lubią monotonii w swojej diecie.
×