Jump to content
Dogomania

Mielecki ANTOŚ przekroczył Tęczowy Most w najwspanialszym domu na świecie u Renata5.


Reno2001

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki jeszcze jedno - powiedzcie jak go oglosic? Jaki tekst ogloszenia sobie zyczycie?
Mozna juz podsunac gotowe ogloszenie dla p.Olszanskiego

Na pewno trzeba zaznaczyc, ze Antos gasnie.. To b.wazne - napiszcie jakie dokladnie ma byc ogloszenie to juz nikogo nie bedziemy absorbowac ukladaniem tresci - damy po prostu gotowca

Link to comment
Share on other sites

A propos ogłoszenia-jesli mogę zasugerować - to koniecznie trzeba podkreślić, że gaśnie w sensie z tęsknoty, załamania, zrezygnowania.... żeby ktoś nie pomyśłał że nasz Antoś to pies "na wykończeniu", który gasnie w tym dosłownym sensie. Sorry za szczerość do bólu. Więcej się nie wtrącam.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia13']A propos ogłoszenia-jesli mogę zasugerować - to koniecznie trzeba podkreślić, że gaśnie w sensie z tęsknoty, załamania, zrezygnowania.... żeby ktoś nie pomyśłał że nasz Antoś to pies "na wykończeniu", który gasnie w tym dosłownym sensie. Sorry za szczerość do bólu. Więcej się nie wtrącam.:roll:[/quote]

Dobrze dobrze wtracaj sie Goniu, masz racje - chodzilo mi o gasniecie wlasnie w tym sensie o jakim pisalas

Link to comment
Share on other sites

Maszaberla, jakie dlugie ma byc to ogloszenie, ile zdan?

Moze byc takie cos :
Antos bialo-czarny piesek sredniej wielkosci. Wiele długich lat czeka na dom w mieleckim schronisku dla bezdomnych zwierząt /boks 106/. Moze dlatego, ze jest niewidomy? Antos gasnie z tęsknoty za czlowiekiem, jest załamany i zrezygnowany. Juz przestał wierzyć, ze kiedys powącha trawę i połozy głowkę na kolanach swojego Pana. Bardzo prosimy o dom dla spokojnego, grzecznego Antosia.
Tel. +17 583 15 32, [URL="http://www.mielec.bezdomne.com"]www.mielec.bezdomne.com[/URL], [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla']Dobrze dobrze wtracaj sie Goniu, masz racje - chodzilo mi o gasniecie wlasnie w tym sensie o jakim pisalas[/quote]

Wiem, dla nas to oczywiste ale dla przeciętnego Kowalskiego gasnięcie skojarzy sie z jednym dlatego sugerowałam aby koniecznie dodać np z tęsknoty czy jakoś tak. Broń Boże nie chcxiałam żebyście zrozumiały, że sie wymądrzam czy cos...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gabi1983h']Biedny Antosiek oby wszystko poszło po naszej myśli, jakoś nie moge sie pozbierać po wczorajszej wizycie cały czas mam go prze oczami i az mi serce pęka ze już nic nie mogę zrobic[/quote]
[B]Gabi[/B], zrobilas z Sylwia piekne zdjecia, moze we wtorek ktos obejrzy Antosia w TVP i zdecyduje sie na adopcje.
Poczatki wolontariatu sa trudne, trzeba miec nerwy ze stali, a i to czasami nie pomaga. Bylyscie w swietlicy, tam nie jest zle, gorzej maja psy w boksach. Najwazniejsze, ze caly czas dzialamy i robimy dla zwierzakow ze schroniska. Adopcja Łajki to tez wielka i przedobra rzecz, jedna psina szczesliwa we wlasnym domu :multi:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] Byłam też i w boksach poszłam z Sylwią do LORIEGO rozpacz ejdnym słowem [/QUOTE]
Ojoj, to bylyscie w najstarszej czesci schroniska, gdzie boksy sa najmniejsze i przejscie alejka miedzy nimi jest wyjatkowo stresujace. Myslalam, ze Sylwia pojdzie sama do Loriego, ze poczekasz w swietlicy.

U Loriego pewnie bez zmian? To jest bardzo, bardzo skrzywdzony przez ludzi pies.

Link to comment
Share on other sites

Witaj Antosiu kochany. Ja u Ciebie jestem pierwszy raz ale strasznie mnie zlapala za serce Twoja historia i trzymam mocno kciuki zebys znalazl kochajacego Pana i cieply domek.
Jestem z Toba kochany, bo jestes slicznym chlopakiem!!
Badz dzielny i trzymaj sie Antosiu:loveu:
P.S. A imie ciocie Twoje daly Ci naprawde sliczne!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
a ile Lori jest juz w schronisku i jak do niego trafił? [/QUOTE]
Lori jest w schronisku od ponad 3 lat. Trafil do schroniska chyba jako pies bezdomny, ale musialabym sprawdzic. Jest jednym z psow ze schroniska, ktore sa w najgorszym stanie psychicznym :shake:

Tak jak Antos, ktorego Reno wypatrzyla zwinietego w klebek, lezacego tylem do wejscia do boksu. Ja go tez widzialam w wiekszosci przypadkow w takiej pozycji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Maszaberla, jakie dlugie ma byc to ogloszenie, ile zdan?

Moze byc takie cos :
Antos bialo-czarny piesek sredniej wielkosci. Wiele długich lat czeka na dom w mieleckim schronisku dla bezdomnych zwierząt /boks 106/. Moze dlatego, ze jest niewidomy? Antos gasnie z tęsknoty za czlowiekiem, jest załamany i zrezygnowany. Juz przestał wierzyć, ze kiedys powącha trawę i połozy głowkę na kolanach swojego Pana. Bardzo prosimy o dom dla spokojnego, grzecznego Antosia.
Tel. +17 583 15 32, [URL="http://www.mielec.bezdomne.com"]www.mielec.bezdomne.com[/URL], [EMAIL="[email protected]."][email protected].[/EMAIL][/quote]

Badzmy caly czas w kontakcie bo u mnie w domu dogo w ogole sie nie odpala[IMG]http://1.1.1.2/bmi/www.dogomania.pl/forum/images/smilies/kij.gif[/IMG] teraz udalo mi sie cudem zaladowac strone ale podlaczajac tel komorkowy niestety
Wy tez macie takie problemy????


Co do tresci ogloszenia to generalnie jest potrzebne to co dokladnie ma powiedziec p.Olszanski, bo nie bedzie przekopywac sie przez watek, nawet nie smiemy go o to prosic

To co ustalimy - to powie

Ulcia pisz do mnie caly czas maile - tylko w ten sposob pewnie bedziemy w kontakcie do czasu emisji dopoki dogo nie wroci do normy:oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...