Jump to content
Dogomania

Program"Cztery łapy" ponownie na antenie TVP


IraKa

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

To moze ja wam zdradze co bedzie w nastepnym odcinku :wink: w piatek nagrywalismy z naszym stadkiem husky'ch, znajomymi z malamutami i grenlandem i oczywiscie panem Adamem Kochanowskim odcinek poswiecony psom ras polnocnych :D Najpierw u nas na wybiegu, a nastepnie w lesie na treningu, takze serdecznie zapraszam do ogladania "Podaj lape" w sobote 18.12 :)

Link to comment
Share on other sites

Oglądnęłam dzisiejszy program.

Fair_paly, śliczne masz psiaki. :D

Zostały krótko pokazane inne psy z V grupy. Jako akita inu został pokazany DJP- wstyd. :-?

Justynka!!! Masz rację,pokazali DJP jako akita,nie raczyli powiedzieć,że jest to materiał archiwalny z 1997 roku/tak jak i zawody/ ,jeszcze przed podziałem na akita i DJP / podział był w 1999roku /.DJP tak sie nadaja do zaprzęgu jak.....maltańczyk do stróżowania :( :( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

nie raczyli powiedzieć,że jest to materiał archiwalny z 1997 roku

Roku nie podali, ale bylo napisane ze akita- DJP to material archiwalny

DJP tak sie nadaja do zaprzęgu jak.....maltańczyk do stróżowania

A ja znam DJP, ktory biega w zaprzegu :D

Znaczy się,że ja ślepa komenda :wink: :wink: :wink:

Oj,akitę też znam ,która biega :P Ale złóż zaprzęg z samych DJP :wink: i namów je do biegu i ciągnięcia :wink: i wytłumacz im,że tłuc sie nie należy :wink: :P :P :P Chyba i akita i DJP mają inne "zainteresowania" od haszczaków,mamutów itp. :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...