Jump to content
Dogomania

Program"Cztery łapy" ponownie na antenie TVP


IraKa

Recommended Posts

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A dzisiaj pokazywali mojego Widelca :angel: :angel: :angel: I kawałek nogi jego pańci, czyli mnie, i rekę Dzurgi :D Pokazywali a'propo wystawy w Poznaniu wlaśnie i obcinania/nie obcinania ogonów.

Oglądając program tak się właśnie zastanawiałam Widelec nie Widelec, noga Agi, a może kogoś innego. A jednak... :D

Link to comment
Share on other sites

Oglądając program tak się właśnie zastanawiałam Widelec nie Widelec, noga Agi, a może kogoś innego. A jednak... :D

Ha! Bo ja i moje psy to medialne bestie :wink: a najbardziej to Matylda, która brała udział w dwóch "poważnych przedsięwzięciach" telewizyjnych, a ja tak na dokładke. W pierwszym programie wystawał mi z kieszeni spodni taki seksowny woreczek na łapówki :oops: Koszmar :roll:

Link to comment
Share on other sites

kurka blaszka ale strasznie krociutki ten programik.... co to jest 15min?!!! :evil: o pierdolach jakis programy sa dlugasne a taki ciekawy chwilke ... :evil:

a wiecie moze kim jest prowadzacy program Pan Kochanowski? dziennikarzem? sędzią? hodowca? :roll:

Link to comment
Share on other sites

Książka p. Kochanowskiego to "Podaj łapę" (chyba :wink: ). Niestety bardzo trudno ją dostać.

Wcale nie tak trudno :wink: . Ja jakiś czas temu wypożyczyłam tą książkę w bibliotece miejsciej w moim mieście :) (oczywiście już ją oddałam :lol: )

Link to comment
Share on other sites

recenzje ksiazki byly bardzo kiepskie, jesli mowimyy o tej ksiazce sprzed 2-3 lat

ale nie moge uwierzyc ze znowu bedzie ten program :)

obym trafila na jeden jak bede w pl :)

a ja pamietam te stare programy, choc bylam malym dzieckiem...

szkoda ze tak pozno telewizja sie obudzila, a pan kochanowski pozbieral sie do kupy, ale coz NARESZCIE :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...