Jump to content
Dogomania

York biewer a la pom pon


Marca_Besi

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote] Jesteś beszczelna [/quote]
Chyba nieszczelna? :evil_lol: Bo jesli Ci chodzi o zachowanie, to nazywa się ono be[b]Z[/b]czelnościa :lol:

A Ty masz urojenia że tworzysz jakąś nową rasę :roflt:

Taak, wiem, nie karmić trola. Już nie będę, wybaczcie, ale stajnie mi podpalili i muszę odreagować :cool1:

Link to comment
Share on other sites

A ja uważam ,że bez białeyorki ten wątek dawno by już nie istniał :shake: ... więć proponuje zgłosic ją jako kandydata do nagrody Nobela , albo choć przyznac order -Prostitutimilitari :bigcool::bigcool::bigcool::bigcool: a Order Uśmiechu ,którym dzielą dzieci na pewno dostanie .... i to bez łaski :BIG:
:Dog_run::Dog_run::Dog_run::Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

Dziewuszki ja tu tak sobie czytam i czytam czas jakiś i dochodzę do jednego wniosku. Białeyorki Was celowo prowokuje i ma przy tym kupę radochy, a Wy się dajecie. Niepotrzebnie!
Pieski ma ładne, choć biewery to nie są. Pierwszy lepszy laik jak ja to stwierdzi, ot, choćby na podstawie fot waszych piesków. To są ładne, choć zaniedbane, wiecznie nieuczesane yorki o zdecydowanie zbyt jasnym włosie. I tyle. Berek też jest jasny, może nie aż tak, ale jednak. Widać też niestety, że białeyorki o pieski dba na pół gwizdka, pewnie karmi nienajlepiej - żadnej z jej piesków nie ma lśniącego włosa. Beresław nawet jak jest utytłany w błocie i Bóg wie czym (czyli 90% jego życia, bo nie usiedzi zaraza na dupsku;)) to i tak lśni bardziej niż wszystkie jej pieski razem wzięte.

Ja proponuje nie wchodzić w dyskusję bo i po co.

Aha! Śliczne macie te biewerki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hania:)'] Białeyorki Was celowo prowokuje i ma przy tym kupę radochy, a Wy się dajecie. Niepotrzebnie!
[/quote]

i tu się mylisz bo Białeyorki jest w 100% przekonana o swoich "racjach" :shake::cool1:

a co do reszty Twojego postu to się zgadzam również w 100% ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote]Ja jak nie mam humoru to tutaj wchodzę i zaraz mi wraca[/quote]brak znajomosci elementarnej interpunkcji




To, co jest pisane w tym temacie, to mnie się nie wydaje w ogóle rozśmieszające. Ja uważam, ze to żałosne. Najwięcej mają do powiedzenia własciciele innych psów niż wymienione w wątku.
Zastanawiam sie z czego to wynika...czyżby zazrdość?


Chciałabym tu podyskutowac z właścicielami biewerów.

Migotko, jolisiu kiedy uważacie za słuszne strzyc te pompony?

Link to comment
Share on other sites

Oj, utarłaś mi nosa teraz.
Przepraszam Ciebie i osoby, podobne do Ciebie myśleniem.
Ale faktycznie wątek zrobił się jakąś przepychanką, powodem do śmiechu(???)...
Nie ma niestety merytorycznej rozmowy, wymiany doświadczeń, itd..
Mało tego, mam wrażenie,że forum YORKI ożywia się, kiedy wkracza kłótnia na temat :
-a/ skąd jest biewer
-b/ czy ma rodowód
-c/miejmy nadzieje, że nie bedzie yorkiem jak urośnie

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, bo to jednak nowa rasa i budzi sporo emocji. Ja na przykład chciałabym w końcu na własne oczy zobaczyć biewera, najchętniej dorosłego, bo na dogo sledzę głównie dzieciaczki;) i osobiście go obmacać, żeby porównać z takim oto Beresławem:) Może to i niegrzeczne w stosunku do właściciela tegoż biewera, ale cóż człowiek poradzi, że ciekawy?:):p

Link to comment
Share on other sites

No i właśnie!
Wszystkie słowne przepychanki tutaj dotyczą tworzenia podróbek jak to napisała Mraulina. Nie zauważyłam, aby ktoś tutaj miał jakieś pretensje do osób, które hodują rasowe psy, tylko wszyscy czepiają się tych osób, które rozmnażają psy bez papierów i do tego robią z siebie Bogów:shake:

A tak na prawdę kiedy ja pierwszy raz odwiedziłam ten wątek i przeczytałam go od początku to płakać mi się chciało na widok tego co niektórzy tutaj wypisują. Jednak później przyzwyczaiłam się do co poniektórych osób tutaj i teraz po prostu jest to dla mnie wielka komedia.
W tym wątku mogę na palcach policzyć posty, w których jest napisane coś sensownego na temat tej rasy, reszta to przepychanki. I powiem szczerze, że nie dziwię się iż wielu hodowców biewerów nie ma ochoty się tutaj wypowiadać.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...