Jump to content
Dogomania

Czarna Mamba i jej foteczki


ageralion

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Widzialam foteczki na zdjeciach Czeska :evil_lol: Jak nie chcesz, moja sucz z checia je killim :cool3:

Wogole powiem Wam, ze kocham mojego psa ale czasme mam ochote ja utluc. Co sobie upatrze, ze sprzedam na allego, bo juz niepotezebna albo nie noszone, to ta menda mi to zje!

Dzisiaj np nowy, malo uzywany spiworek do fotelika sobie pomemlala w paszczy, a potem rozgryzla kuleczke od troczka. Pewnie byla zaciekawiona, czemu to tak fajnie sprezynuje....:mad:

Wczesniej zniow zaczel sikac w domu. Ja rozumiem, ze zaczela spowrotem dostaje leki i ja goni co 3h. Wytre, nie ma problemu. Tylko czemu nasikala do moich nowych butow!!!!!!! :mad:

Do tego maly ma cala buzie w skorupce i luszczacej sie, suchej skorze. Latalismy dzisiaj do lekarza (chcialam z wrazenia napisac, ze "latalismy do weta" :splat:) i mamy leki na zwalczenie stanu zapalnego skory, zmnienilismy mleko na niealergizujace i bedziemy obserwowac i zmiekczac luski...

Oczywiscie znow daje upust jakims kompleksowm czy czemus, bo zaczelam kolejna akcje zbawiania swiata (wyciagamy 13 astow ze schronu, bo grozi im uspienie) i mam roboty po pachy albo i wyzej. Latam, gadam, zalatwiam... Zastanawiam sie czasem nad swoim zdrowiem psychicznym i to bardzo :evil_lol:

Z tego wszystkiego zapomnialam wypytac o ceny testow na alergie...:placz:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma]apropo jedzenia to moja Luna ostatnio stwierdziła, że za dużo oglądamy telewizji i zjadła nam pilota :( w sumie to miała dwie próby w jednej trochę go pogryzła ale udało sie złożyć pokleić i działał natomiast kolejnym razem już nie była tak łaskawa i wygryzła kilka guzików i już nie działa (tzn. da się włączyć dekoder i zmienić program ale tylko po cyferkach) Suma summarum muszę kupić nowego pilota koszt ok 35 zł. Normalnie myślałam, że ja uduszę i wystawie na allegro. NO ale jak można taką słodką mordkę sprzedać i nie smutne oczęta " nie chciałam on był taki samotny to się z nim pobawiłam" hehe [/FONT]
[FONT=Tahoma][/FONT]
[FONT=Tahoma]Co do lania w domu to my niestety jeszcze borykamy się z tym problemem. Nie wiem kiedy się oduczy, że sika się na dworze i tylko tam :( Teraz niestety jeszcze jej się zdarza że zleje się w domu. Ostatnio tak nalała że wszystko wpłynęło do szafy i sprzątania a sprzątania :/ [/FONT]
[FONT=Tahoma][/FONT]
[FONT=Tahoma]Fotki super...[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Widzialam foteczki na zdjeciach Czeska :evil_lol: Jak nie chcesz, moja sucz z checia je killim :cool3:
Wogole powiem Wam, ze kocham mojego psa ale czasme mam ochote ja utluc. Co sobie upatrze, ze sprzedam na allego, bo juz niepotezebna albo nie noszone, to ta menda mi to zje!
Dzisiaj np nowy, malo uzywany spiworek do fotelika sobie pomemlala w paszczy, a potem rozgryzla kuleczke od troczka. Pewnie byla zaciekawiona, czemu to tak fajnie sprezynuje....:mad: Wczesniej zniowzaczel sikac w domu. Ja rozumiem, ze zaczela spowrotem dostaje leki i ja goni co 3h. Wytre, nie ma problemu. Tylko czemu nasikala do moich nowych butow!!!!!!! :mad:
Do tego maly ma cala buzie w skorupce i luszczacej sie, suchej skorze. Latalismy dzisiaj do lekarza (chcialam z wrazenia napisac, ze "latalismy do weta" :splat:) i mamy leki na zwalczenie stanu zapalnego skory, zmnienilismy mleko na niealergizujace i bedziemy obserwowac i zmiekczac luski...
Oczywiscie znow daje upust jakims kompleksowm czy czemus, bo zaczelam kolejna akcje zbawiania swiata (wyciagamy 13 astow ze schronu, bo grozi im uspienie) i mam roboty po pachy albo i wyzej. Latam, gadam, zalatwiam... Zastanawiam sie czasem nad swoim zdrowiem psychicznym i to bardzo :evil_lol:
Z tego wszystkiego zapomnialam wypytac o ceny testow na alergie...:placz:[/QUOTE]
Ło matko to faktycznie Martuś masz urwanie głowy..... normalnie dwa dzieciaki od obsługi nie licząc męża, choć mam nieraz takie wrażenie że trzeba by mężów doliczyć do dzieciaków:evil_lol:
Ja pamietam, że takie łuski na skórze dziecka robiły się jak za dużo dziecko miało białaka, ale lekarz (też chciałam napisać wet:evil_lol:) chyba wie lepiej :lol:
Trzymaj się dzielnie Martuś i nie daj się! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kapsel']Ło matko to faktycznie Martuś masz urwanie głowy..... normalnie dwa dzieciaki od obsługi nie licząc męża, choć mam nieraz takie wrażenie że trzeba by mężów doliczyć do dzieciaków:evil_lol:
Ja pamietam, że takie łuski na skórze dziecka robiły się jak za dużo dziecko miało białaka, ale lekarz (też chciałam napisać wet:evil_lol:) chyba wie lepiej :lol:
Trzymaj się dzielnie Martuś i nie daj się! :loveu:[/QUOTE]
Mojego TZa tez spokojnie mozesz doliczyc do grona dzieciakow :roll: a co do skazy bialkowej, to masz racje, to moga byc jej poczatki i dlatego przechodzimy na specjalne mleko...

Dzisiaj zawozimy schroniskowego Fluka na operacje lapy, postaram sie wypytac o te testy... mam serdecznie dosc zaszczanego mieszkania :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']Jak sie ladnie usmiechniesz, to i na zywo mozesz ja poczuc na klacie w powitaniu wylewnym :evil_lol:

PS nie ma mowy :eviltong:[/QUOTE]
Nie smiem przepuscic takiej okazji...[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_1.gif[/IMG][/URL]-ładnie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdola']Nie smiem przepuscic takiej okazji...[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_1.gif[/IMG][/URL]-ładnie?[/QUOTE]
Pieeeeknie :evil_lol:

Zobaczymy co napiszesz, po spotkaniu z psem szatana :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Poniewaz ostatnio byly fotki Mamby, to teraz Was zarzuce Alkiem, a co!!! :evil_lol:


Udaje, ze rozumiem co do mnie mowisz...

[IMG]http://lh3.ggpht.com/_1pBGizGCSbk/S8avAZBnJrI/AAAAAAAAD6k/HMhxrUsnLtE/DSC_0063.JPG[/IMG]

A prababcia mowila, zeby sie mama nie wpatrzala w psa, bo sie dziecku udzieli... Sliiiiiiiiiiina :evil_lol:
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_1pBGizGCSbk/S8avEC_kYnI/AAAAAAAAD6o/QNLTOEpmG_g/s512/DSC_0083.JPG[/IMG]

Z krowa dojna...
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_1pBGizGCSbk/S8avMDiRrfI/AAAAAAAAD6s/_pOdoEDuVB8/s512/DSC_0087.JPG[/IMG]

Sliny part 2
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_1pBGizGCSbk/S8avSz_11TI/AAAAAAAAD6w/0wl9J3g9Qwk/s512/DSC_0093.JPG[/IMG]

Herbatka mmmmmmmmmmmm
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_1pBGizGCSbk/S8avoYqneBI/AAAAAAAAD7M/GTiuGHmgUBs/DSC_0113.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jaki już duży :multi::multi::multi: i faktycznie rozumny wzrok ma... teraz dzieciaczki to takie bystre, w mig wszystko zrozumieją :loveu::loveu::loveu: Już jest w co całować i jest w co się wessać żeby go wycałować :lol:

Marta, to na zdjęciach jesteś Ty??? :crazyeye::crazyeye::crazyeye:
TAKA z Ciebie laseczka, no, no :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A ja na dzien dobry mam dola :shake:

Ostatnio pisalam, ze kolega stracil bokserke na serce... kupil nowa i to z hodowli. Bylam z niego taka dumna. Nie zdarzylam mu porzadnie pogratulowac i zobaczyc malej... utopila sie w jeziorze :placz:Dal ja siostrze na spacer i jak mala wskoczyla do jeziora i zaczela sie topic nikt jej nie uratowal :placz:(siostra plywac ne potrafi, a jej chlopak nie chcial sobie spodni zamoczyc) :angryy: Ludzie sa beznadziejni :sadCyber:

Jeszcze dzisiaj jedziemy do schroniska i boje sie, ze znow jakis boks astowy bedzie pusty, ze znow nie zdarzymy tak jaz z 10 miesieczna Mercy, ktora uspili nam w poniedzialek... ehhhh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ageralion']A ja na dzien dobry mam dola :shake:

Ostatnio pisalam, ze kolega stracil bokserke na serce... kupil nowa i to z hodowli. Bylam z niego taka dumna. Nie zdarzylam mu porzadnie pogratulowac i zobaczyc malej... utopila sie w jeziorze :placz:Dal ja siostrze na spacer i jak mala wskoczyla do jeziora i zaczela sie topic nikt jej nie uratowal :placz:(siostra plywac ne potrafi, a jej chlopak nie chcial sobie spodni zamoczyc) :angryy: Ludzie sa beznadziejni :sadCyber:

Jeszcze dzisiaj jedziemy do schroniska i boje sie, ze znow jakis boks astowy bedzie pusty, ze znow nie zdarzymy tak jaz z 10 miesieczna Mercy, ktora uspili nam w poniedzialek... ehhhh[/QUOTE]
Martuś... ja jz dawno przestałam wierzyc w ludzi....i tez mam dzisiaj dusze na ramieniu..... i takie dziwne dlawienie w gardle.....ale moze to wlasnie dzis bedzie szczesliwy dla ktoregos z "wieźniow"...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...