Jump to content
Dogomania

Rastafara - Rasta Dog ; )


Onomato-Peja

Recommended Posts

Atos zjadł porcję suchej karmy :multi::multi::multi::multi: tak niewiele a cieszy ! :multi::multi::multi: myślałam, że wybiję głową dziurę w suficie :lol:
Ale nadal jest osowiały i nadal widać, że źle się czuje :-( no i nie zrobił od rana koopy, co mnie martwi bardzo ... :-(

na spacerku bardzo szybko się zmęczył :roll: jak doszliśmy do lasu ( z 5 min drogi) miał siłę tylko, żeby przebiec do drzewa a resztę spaceru szedł spokojnie :-(
dziękuję wszystkim za słowa otuchy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dopiero co przeczytałam:-( To bardzo smutne, że Atos jest w tak ciężkim stanie i że niewiele można dla niego zrobić:placz: Wiem coś o tym bo mój psiak odszedł ok. dwóch lat temu i też musiała zapaść decyzja o eutanazjii. :placz:Mimo wszystko trzymam kciuki za Atosa. Musi być dobrze

Link to comment
Share on other sites

To świetnie, że zjadł trochę karmy :multi:. Cieszymy się razem z Tobą.
Że jest osowiały to raczej normalne. W końcu ma tego guza... Ale [B]musi być dobrze[/B], prawda? A inne myśli wybij sobie z głowy-i to natychmiast:mad:.
Trzymamy kciuki i życzymy zdrówka :multi:.

Link to comment
Share on other sites

Ciągle nie zrobił kupy i ciągle nie chce pić...
strasznie się do wszystkich przytula, o wiele bardziej niż zwykle
no i ciągle widać, że coś go boli...
dziś wieczorem, albo jutro jedziemy z nim do weta zapytać co robić dalej...
Mam nadzieję, że się dziś załatwi, bo jak nie to ja nie wiem juz co mam z nim zrobić :-(

Link to comment
Share on other sites

Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości ? :roll:
Proszę bardzo Oleczku, pozwalam Ci zebrać tu swoją całą bandę i 'zajechać mnie'. Raczej się tym nie przejmę, bo w tej sytuacji liczy się dla mnie tylko mój pies a nie opinie internautów.

Co do Tosa- zjadł trochę karmy, ale wody nie chciał, musiałam mu strzykawką podać, zaraz idziemy na dłuższy spacer.

Link to comment
Share on other sites

Ehh...Brak kupy martwiący, szczególnie, że je karme.
A tak w ogóle z powodu, że ja jestem nowa. Czemu Olekg89 nie wierzy, że Atos jest chory? Troche to dla mnie dziwne-fakt, faktem-to internet i może być tak, że ktoś kłamie, ale jakoś...No nie ważne. Być może jestem zbyt wierna i wierzę każdemu we wszystko co możliwe-nic na to nie poradzę, po prostu nigdy mnie nikt nie okłamał na taką skalę żebym teraz musiała sprawdzać każde czyjeś słowo.
Ale już nie piszę na ten temat, bo się robi masło maślane.
Mam nadzieje, że Atos zrobi kupę i chociaż trochę mu się poprawi :-(. Trzymamy kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']pies nie je i nie pije a ty go na spacery ciągasz... może jeszcze się cieszy, chociaż go tak strasznie boli że usypiać chcesz...?[/quote]

pies zaczął normalnie jeść już wczoraj, picie podaję mu strzykawką, na spacery chodzimy koło bloku a dłuższy spacer to 20 min za blokiem, bo zwyczajnie na więcej nie ma pies siły i tak, bardzo go boli, skoro ma wielki guz w jamie brzusznej uciskający narządy. Usypiać go nigdy nie chciałam i nie będę chcieć, ale z jego chorobą kiedyś będzie to konieczne, takie są realia i wiem, ze jeśli pies będzie miał długotrwale cierpieć i nie będzie to do odwrócenia to nie będę mogła go utrzymywać przy życiu, bo tak chcę i trudno mi się pogodzić ze śmiercią najbliższego przyjaciela. W takich chwilach myśli się, żeby psu było dobrze a nie mi i mojej rodzinie. Póki co jest o wiele za wcześnie, żeby go uśpić, wszystko może się jeszcze zmienić i skoro raz wywinął sie od uśpienia, może i tym razem się uda ...


Edit :
Zrobił koopę :loveu:, ale znów traci apetyt :placz:

Link to comment
Share on other sites

Oluś, Unbebable dajcie spokój. Lecznica w której jest leczony Atos, to jest ta "moja" lecznica gdzie mam wolontariat/praktyki jak kto woli. To są naprawdę dobrzy lekarze, szczególnie dr. Debis- wet z powołania. Myślę, że nie byłoby sensu kłamać o tym, że swój, własny pies jest w złym stanie.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...