Jump to content
Dogomania

Dogowe "fasolki" C.D.


KORONA

Recommended Posts

Onnna... Głupio to zabrzmi, ale zazdroszcze Ci... Ja też chce doga!! (trzeciego ). Moze Marek z Gromem mnie zaadoptuje, mówił coś że dom buduje Na kolacje zapraszał... Może ja przyjadę na to jedzonko samochodem do przeprowadzek hahha

Kto wie 8) tylko, ze Ja tylko dom buduje, a nie stadnine :lol: to nie ma miejsca na Dogi :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 742
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

syn sprzed kompa wyganiał

:mały terrorysta? :hmmmm:

Kto wie 8) tylko, ze Ja tylko dom buduje, a nie stadnine :lol: to nie ma miejsca na Dogi :evilbat:

To co Ty za dom budujesz? :o Chyba jakowąs altankę a nie dom :roll:

Dziś śniło mi sie, że zostawiłam sobie żółta suczkę :)

Sen proroczy? 8)

Link to comment
Share on other sites

Pika mój syn ma 4 lata i duzy dar przekonywania :)

Marek Pika ma rację. Ten dom to taki niezbyt wyrośnięty chyba jak się Korona z 2 maluszkami nie zmieścić :)

Tak właściwie to z 3 maluszkami... Ale moze lepiej nie mówić Markowi. Przecież to w sumie żadna równica czy 2 czy 3. I bardzo ładnie się prezentujemy.... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Rety, jaka jestem śpiaca :morning:

Pół nocy ganiałam za małymi dogami... Postanowiły przedzrzeć sie przez moją blokadę i tak właściwie to guzik sobie z niej robiły. Miały świetną zabawę, ja szukałam doga za łóżkiem, a następny pakował sie w tym czasie do pokoju... :silly:

Extra zabawa, mówie Wam... Usnełam w końcu i obudziłam sie kiedy ściągały mi prześcieradło z łóżka... Musze wzmocnić wały ochronne!!

Bo kolejnej nocy nie przeżyje, ja albo one :silly:

Aaaa i ukradły mi kapcia :-?

Link to comment
Share on other sites

Rety, jaka jestem śpiaca :morning:

Pół nocy ganiałam za małymi dogami... Postanowiły przedzrzeć sie przez moją blokadę i tak właściwie to guzik sobie z niej robiły. Miały świetną zabawę, ja szukałam doga za łóżkiem, a następny pakował sie w tym czasie do pokoju... :silly:

Extra zabawa, mówie Wam... Usnełam w końcu i obudziłam sie kiedy ściągały mi prześcieradło z łóżka... Musze wzmocnić wały ochronne!!

Bo kolejnej nocy nie przeżyje, ja albo one :silly:

Aaaa i ukradły mi kapcia :-?

hahahaha zajebiście :roflt: jedną taką nackę zamawiam :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

No dobra!! Ale żeby nie było, że nie ostrzegałam. Ucieczka w środku nocy uważana będzie za dezercje i srodze karana. Organem wymierzającym kary będą dogi (małe i duże). Nie, nie... Nie myślcie sobie że to będzie miłe... Małe dogi własnie mordują mopa, nie sprawdził się. Zdezerterował!! Troche walczył, bronił się. Teraz sie poddał... :roll:

Marku, ale po co Ci koszule. Podrzuć mi kilka, małe piranie sie nimi zajmą i problem z głowy... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze tydzień! 7 dni! I jedna taka mała pirania będzie u mnie :D Czy pojedyńcze piranie też tak rozrabiają? Bo w takich maluchach nie mam doświadczenia :( Kolumb miał 3 miesiące jak do nas trafił i w nocy spał jak aniołek. Żadnego rozrabiania, mordka na podusi i lulu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...