Jump to content
Dogomania

Kajomada-moje dziewczynki


Energy

Recommended Posts

[quote name='filodendron']Energy, udało Ci się odebrać moją wczorajszą wiadomość, czy przepadła?[/QUOTE]

Nie dalej mi się nie otwiera:shake:

[quote name='GPooLCLD']:flaming::flaming::flaming: no to się doigrałam :placz:[/QUOTE]

Kiedy to ja się w Twoje okolice mogę wybrać:razz::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Energy']Nie dalej mi się nie otwiera:shake:
[/QUOTE]
Jestem jednak trochę nie teges jeśli chodzi o komputery i pocztę elektroniczną. Najpierw napisałam drugą wiadomość do Ciebie, skoro tamta przepadła, posłałam, a potem dopiero mnie olśniło, że przecież poprzednią muszę mieć w wysłanych... Oj, starość nie radość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']Jestem jednak trochę nie teges jeśli chodzi o komputery i pocztę elektroniczną. Najpierw napisałam drugą wiadomość do Ciebie, skoro tamta przepadła, posłałam, a potem dopiero mnie olśniło, że przecież poprzednią muszę mieć w wysłanych... Oj, starość nie radość.[/QUOTE]

:evil_lol:
Już mam, dzięki:lol:ja nie mogę teraz ani z wysłanymi, ani z odebranymi nic zrobić:placz:
ale przyjdzie taki dzień, że się otworzą:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']A co tu tak cicho... GPooLCLD wypłoszyłaś Energy z jej własnej galerii ;) ;)[/QUOTE]

No właśnie krzywdzą mnie w mojej galerii:placz::diabloti:

Filodendron bardzo dziękuję za przesyłkę właśnie odebrałam:multi:Jeszcze nigdy nie byłam w Bieszczadach, może teraz;)
Również serdecznie pozdrawiam:lol:ale fajny pudliszonek:loveu:

[quote name='GPooLCLD']i teraz wyżywa się na mnie potajemnie:placz:
ciekawe dlaczego tutaj nie zagląda :evil_lol:[/QUOTE]

Ja:cool3:przecież ja taka delikatna jestem:evil_lol::angryy:

[quote name='zerduszko']Cze diablico :)[/QUOTE]

[quote name='GPooLCLD']chciałabym poinformować serdecznie, że Energy jest aniołkiem:lilangel::lilangel::lilangel:

[SIZE=1]i wcale nie kazała mi tego napisać pod presją :mad:.....[/SIZE][/QUOTE]

I co Zerduszko:eviltong:jestem:lilangel::evil_lol:

Twego ostatniego zdania nie zauważyłam GPooLCLD:diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filodendron']A co ja Ci tam takiego posłałam, że się w Bieszczady wybierasz? Myślałam, że przewodnik po Roztoczu? Trzeźwa byłam! ;)[/QUOTE]

oj pomylić się nie można:eviltong:nie zdążyłam edytować, jak już cytat zrobiłaś:evil_lol:
Ja niby też jestem, ale od rana byłam w pracy, teraz jeszcze na szkoleniu i coś mi się pomajtało:cool3:

Jadę na Roztocze:multi::multi::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale ja wiem, dlaczego Ci się pomyliło - to na pewno z powodu koników polskich. Jakiś czas temu w Bieszczadach wypuszczono na wolność tabun koników, trochę było o tym w mediach, i za każdym razem jak widzę fotkę takiego konika, to Bieszczady nasuwają mi się na myśl automatycznie :) No bo jak jechać gdzieś oglądać koniki, to tylko w Bieszczady :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ona03'][U]Loluś życzy Wesołych Świąt[/U][FONT="Book Antiqua"][SIZE="4"][COLOR="#8b0000"][B][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Cudny Loluś, mój ulubieniec:loveu:bardzo dziękuję:lol:

[quote name='GPooLCLD'][SIZE=3][B]Też Wam życzymy świątecznie wszystkiego najlepszego :loveu:[/B][/SIZE][/QUOTE]

Dziękujemy bardzo:loveu:

[quote name='GPooLCLD']Loluś jest śliczny !:loveu: i z życzeniami przyszedł do Energy :lol:
[SIZE=1]a Energy to może skrzyneczkę wyczyścisz :mad:[/SIZE][/QUOTE]

No taki fajny krasnoludek:lol:
Wolałam te życzenia co są u góry:eviltong:znowu mnie straszą :mad:czyli wszystko wraca do normy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Brzuszki nas nie bolą Cheritko:lol:

Dostaliśmy świąteczną niespodziankę:multi:zdjęcia ślicznej Pusieńki:loveu::loveu::loveu:

[URL=http://img101.imageshack.us/i/pusia5.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/5055/pusia5.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://img13.imageshack.us/i/pusia.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/4838/pusia.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...