Jump to content
Dogomania

Poznań 2004


kasja

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochani yorkomaniacy!

Właśnie wrocilam z wystawy! Bylo bosko! Atmosfera extra. Dziekuje wszystkim, ktorzy trzymali kciuki za Yokusie - przydalo sie!!!!

YOKO BYLA TRZECIA w klasie otwartej! :lol: To wielki sukces, gdyz do tej pory byla wystawiana w klasie posredniej...a teraz skonczyla dwa lata (we wrzesniu) i byla duzo mlodsza od suczek, ktore ja wyprzedzily-1 miejsce/ Pretty Witch Stribrne Prani ma 3 lata, 2 miejsce/ Flamenco vom Haus English Cream ma 5 lat. Poza tym byla w swojej klasie najwyzej oceniona polska suczka - 1m.Czechy, 2m.Niemcy a potam MY!! :laola:

Jeszcze dzisiaj podam troche informacji - musze odsapnac ;) ...chcialam sie szybko pochwalic:)

Wspomne tylko, ze porobilam sobie zdjecie z najpiekniejsza suka w Polsce My Fair Lady!! i Kasia Stasiak zgodzila sie bym Wam je pokazala :D a poza tym z pierwszym w Polsce psem ze slynnej hodowli Camparis - IB MR Magic Camparis Anety Sobkowskiej-Dopieraly!!! Pokaze Wam zdjecia.

A teraz na goraco fotki - ja z Yoko:

93437.jpg

93436.jpg

93435.jpg

Do uslyszenia!

Link to comment
Share on other sites

Panula,

Dobrze, ze na Ciebie mozemy liczyc :)

Mocno Ci gratuluje :BIG: :BIG: :BIG: Ucaluj swoja piekna sunie ode mnie i od Majeczki :)

Pieknie prezentowalysci sie na ringu! Jednym slowem Polska znamienicie zapisala sie na kartach tej prestizowej wystawy :D

Bardzo, bardzo sie ciesze :D

pozdrawiam serdecznie,

Link to comment
Share on other sites

Panula,

nic nam nie pozostało jak pogratulować :laola: i cieszyć się razem z Wami Waszym sukcesem, ależ ja Wam zazdroszcze, chciałabym kiedyś choć raz poczuć się tak jak Ty w tej chwili. Jeszcze raz gratulujemy Tobie i YOKUNI, była dzielna.

P.S ależ pięknie się razem prezentujecie na foteczekch!!!! Czekamy na więcej :*

Link to comment
Share on other sites

Jussi wlasnie przeczytalam Twoj post - wlasnie Camparis IB Mr Magic wygral mlodziez i porownanie z najpiekniejsza suka mlodziezowa z Chilly Lilly Yorex (suk w mlodziezy bylo ponad 30!!!) I JEST NAJPIEKNIEJSZYM JUNIOREM WYSTAWY! Jest przepiekny! Sami zobaczycie, chod, wlosy, mordka, spojrzenia - boski, nowoczesny w typie, dlugonozny, jak na niego patrze, az wierzyc sie nie chce, ze ma dopiero rok (no, 13 miesiecy ;)). Taki pies to moje marzenie ...moze kiedys :lol:

Link to comment
Share on other sites

Panula

DZIEKI,DZIEKI!!! I SERDECZNE GRATULACJE!!! TAKA LOKATA NA WYSTAWIE MIEDZYNARODOWEJ TO OLBRZYMI SUKCES!!!!

To ze bylo 30 suczek to wiem.....niestety My tez bylysmy w katalogu...ale nie ulozylo sie zeby sie pokazac! co do tego pieska to znam go i znam jego hodowczynie (z opowiadan Mojej przyjaciolki z Niemiec, ktora ja swietnie zna), i powiem szczerze, ze myslalam,ze ten piesek nie wyrosnie az na takie cudo? Niemcy - nie wszyscy - oczywiscie - nie lubia sprzedawac dobrych psow za granice...

Link to comment
Share on other sites

Panula- my również gratulujemy sukcesu! Oby tak dalej :D

Jeżeli chodzi o moje relacje z wystawy to tak:

Była to moja pierwsza wystawa.Wrażenia-wspaniałe. Apetyt rośnie w miarę jedzenia i już niemogę się doczekać następnej, która będzie niedaleko Konina. Jednak to dopiero w pszyszłym roku. Atmoswera super! Poznałam niektórych Dogomaniaków z czego bardzo się cieszę. Wspaniali ludzie. Jak to na wystawie: podziwiałam piękne pieski, głaskałam tylko jestem strasznie zła na siebie,że nie miałam aparatu :evil: :wallbash: . Przez pierwsze jakieś pół godziny płąkalam się zagubiona po wystawie jednak szybko dołączyłam do grupki Dogomaniaków.(chusta DGM czyni cuda :lol: ). Ogólnie bardzo mi się podobało. Mam nadzieję, ze na kolejnej wystawie na jaką pojadę spotkam się z wami, a jak bedzie w Toruniu i mama mnie nie będzie chciała puścić to ucieknę :evilbat: Muszę wam się przyznać, że jak widziałam tyle pięknych yorkasków na wystawie to zastanawiam się czy mam wogóle po co jechać na wystawę z Czipsem. Z mojej strony to na tyle.

Pozdrawiam Agata

Link to comment
Share on other sites

Witam i również przyłączam sie do gratuacji. Nie miałyśmy okazji się poznać ale pewnie to z czasem nadrobimy.

Foteczek z wystawy wstawiać nie bedę bo są koszmarnej jakości. Niestety hale były naprawdę stanowczo zbyt mało oświetlone jak dla mojej cyfróweczki.

Pozdrowionka

Gosia

Link to comment
Share on other sites

Kochani!!! Yokuszka jest w telewizji!!!!

W wiadomosciach, gdy pokazuja wystawe psow, opowiadaja o naszej Yokusi, ktora prezentuje dwie ze swoich slodkich sztuczek ;) tanczy i prosi machajac lapkami.

Widzialam na rezie dwie wersje - w wiadomosciach wieczornych i teraz w nocnych! Jesli zdazycie - zobaczcie. Teraz o 21.45 widzialam w regionalnym dzienniku :)

Przeprowadzano tez z nami wywiad i nagrywali Yoko. Nakrecali tez ogolne przygotowania yoreczkow, zauroczyli sie nasza suczka, a pan prowadzacy "Podaj lape" bardzo zainteresowal sie Magic'iem Camparis i przeprowadzil rozmowe z wlascicielka - zapewne bedzie co ogladac w tym programie :). Bedziemy sledzic relacje, moze jeszcze zobaczymy.

Ale fajnie :lol:, po emisjach tej relacji rozdzwonily sie do nas telefony!! Zrobilo sie wesolo! :)

Link to comment
Share on other sites

My również chcemy bardzo gorąco pogratulować Panuli i Yoko!! :D :D

jak i innym forumowiczom, którzy wystawiali swoje pieski. Miałam okazję być w Poznaniu i muszę powiedzieć, że było na co popatrzeć :D , a i liczebność yoreczków w tym roku była powalająca :o :D

Link to comment
Share on other sites

Panula wielkie gratulacje!!! :D :D :D

Yoko na ringu wygląda rozkosznie! Życzę kolejnych sukcesów! :P :P :P Szkoda że późno przeczytałam ten wątek i nie widziałam Was w telewizji. :cry:

Chciałam tylko dodać, że cześć wystawców dalej korzysta z tych "trumienek" na wystawach. Jak z tym jest, czy wolno w ten sposób pokazywać yorki czy jest to zabronione? :-?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...