Jump to content
Dogomania

Poznań 2004


kasja

Recommended Posts

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam, że zmieniam tu temat, ale jestem tu nowa i nie wiem gdzie powinnam coś takiego napisać. Mam pytanie do Pani yoreczki. Chciałabym się dowiedzieć czy bedzie pani miała w najbliższym czasie szczeniaki, czy mozna zaklepać i kiedy by były do odbioru mniej więcej wrazie czego. Proszę o odp, może woli Pani kontakt telefoniczny? Jeśli tak to proszę podać w jakich godzinach. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów! :)

Link to comment
Share on other sites

Chciałam jeszcze napisać, że bardzo marzę o yorku od kiedy pierwszy raz zobaczyłam go w książce z psami, a było to już bardzo dawno. Mama mi niedawno obiecała, że sprawi mi własnie taki cudowny prezent i szukam teraz dobrych, sprawdzonych hodowli. Wiem, że pani yoreczka jest z Warszawy i choć mieszkam ok 300 km od, to wiem, że nie zrobi to dla mnie kłopotu. Już nie mogę się doczekać, codziennie zaglądam na to forum i czytam wszystkie Wasze wypowiedzi, żeby pożniej wiedzieć co robić. Nie potrafię tego wyrazić jak bardzo nie mogę się doczekać maleńkiego lokatora w domu! Jeszcze raz pozdrawiam! :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Księżycowa_Pyza- witam serdecznie na forum.

Kochani- być może i ja wybiorę się do Poznania.(To zależy czy kuzyn mnie zawiezie...) Dużo czasu spędzę na ringu Dobermanów (i jeżeli będą to również na DA) jednak na yorkach pojawię się napewno.

yoreczko- jeżeli pojadę na tę wystawę z kuzynem napewno wezmę aparat i prześlę Ci zdjęcia.

Pozdrawiam Agata

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam

Aby było łatwiej może wszyscy co będą na wystawie w Poznaniu wrzuca swoje fotki do topiku "my i nasze yorki". A gdzie sie spotkamy?? Wystawiać napewno będzie Nika oraz chyba Jussi jeśli one pozwolą to w pobliżu ich stanowisk????? Jęśli podałyby swoje numery startowe będzie jeszcze łatwiej.

Waldek

Link to comment
Share on other sites

My też będziemy i to juz od soboty

najwyższa pora, aby połączyć przyjemne z pożytecznym

pozdrawiamy

Kasia i Nika

Podpisuję się pod postem Kasi :P

Nawet mamy sąsiadujące pokoje :sweetCyb: :sweetCyb:

Fajnie będzie poznać nowe osoby z forum :P

Do zobaczonka

Gosia

Link to comment
Share on other sites

No cóż.....pożyjemy, zobaczymy.

Wszystko zależy od organnizatorów. Np w Płocku mozna było wchodzić z nie wystawianymi pieskami i nawet przy wejściu rozdawano torebeczki na "psie potrzeby' :wink: :lol:

W Poznaniu jeszcze nie byłam więc nie wiem.

Gosia

Link to comment
Share on other sites

Czesc wszystkim!

Tak jak napisalam wczesniej....wybieramy sie jak najbardziej!

Co do zdjatek to bede sie bardzo starala porobic fotki....co do wynikow to mimo szczerych checi to raczej nie dam rady....ale zdjecia bedzie robila Moja kolezanka i jak beda fajne (roznie to bywa), to napewno umieszcze kilka.... a Tobie Mariolu napewno przesle.....albo wreszcie do Ciebie wpadne???? przeciez mam tak blisko,ze az wstyd!

Kto ma ochotke sie ze mna spotkac to zapraszam do Mojego stolika!

Calusy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...