Jump to content
Dogomania

Poznań 2004


kasja

Recommended Posts

Chciałam tylko dodać, że cześć wystawców dalej korzysta z tych "trumienek" na wystawach. Jak z tym jest, czy wolno w ten sposób pokazywać yorki czy jest to zabronione? :-?

Nooo, też mnie to zdziwiło. Taki piesek ładniej się prezentuje, ale to nie fair w stosunku do innych - tak uważam! No ale jak to jest, można czy nie można?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam Was goraco w dzdzysty dzien! Tak sobie mysle, ze piekne zdjecia Waszych przemilych yorkasow moga rozjasnic nawet takia szaruge jak dzisiaj :)

:loveu: OGROMNE DZIEKI ZA TAKIE MILE SLOWA! Nie jestem na forum juz bardzo dlugo, ale dzieki Wam czuje sie tak dobrze jakbym tu byla od lat. To wspaniale, ze mozemy sie wspierac, pomagac i wspolnie cieszyc z sukcesow i codziennych radosci zwiazanych z naszymi psiakami!

Odnosnie postumencikow dla yorkow:

z tego co wiem, nie sa one zabronione, ale niektorzy sedziowie nie zycza sobie prezentowanie psow na nich. Poza tym stalo sie to juz niemodne. Owszem, york pieknie prezentuje sie na postumencie, szczegolnie gdy wlosy ma dluzsze niz do ziemi :). Tendencja jest, ze wystawa to konkurs urody psiej a nie wygladu, wysokosci, koloru stelazy, postumentow itp.

W sumie nie sposob sie z tym nie zgodzic! W Stanach yorki nie sa prezentowane na "trumienkach" - sa normalnymi pieskami a nie laleczkami. Mozemy zdjecia robic yoreczkom na czym chcemy, bo prezentuja sie na poduszkach, atlasach, postumentach i in. przepieknie, wystawa jednak to porowanie pieskow, a nie akcesoriow do ich prezentacji.

Link to comment
Share on other sites

Pokaze Wam teraz obiecane zdjecia i ocencie sami! Ciesze sie, ze z takimi pieskami moglam sobie zrobic pamiatkowe zdjecia:

1/Pisalyscie, ze ja podziwiacie.Otoz wiec ja Wam zaprezentuje!

Z duma trzymana przeze mnie slynna Interchampion'ka MY FAIR LADY Restart p.Kasi Stasiak i M.Supronowicz, najlepsza w rasie! i zwyciezczyni Polski 2004 w Poznaniu.Taki wlos, gracja prezentowanie, temperament, piekna suka:

93788.jpg

93796.jpg

93800.jpg

2/Musialam tez koniecznie sfotografowac sie z przepieknym Mlodziezowym Zwyciezca Polski 2004 Camparis IB Mr MAGIC Anety Sobkowskiej-Dopieraly.Hodowla Camparis to chyba obecnie jedna z najlepszych w Europie i to pierwszy pies w Polsce z tej hodowli. Niesamowity pies (ocencie sami !!) a ma dopiero 13 miesiecy!!!:

93793.jpg

93787.jpg

93798.jpg

Link to comment
Share on other sites

Panula,

śliczne foteczki, śliczne włosy obu piesków, ach kiedy mój Oskarek będzie miał takiej długości włoski jak ten 13miesięczny zwycięzca. Co ta hodowczyni mu podaje do jedzenia, że wyhodowała tak piękny, już długi jak na ten wiek włoski?? Mozesz mi zdradzić czym Ty karmisz swoje pociechy, że mają takie piękne włoski?? Ucłuj je ode mnie i Oskarka w nosalek

Link to comment
Share on other sites

Daga

dziekuje za uznanie. Robilam im zdjecia, bo bylam dumna mogac Wam je pokazac. Pytasz o Magic'a - coz, musz przyznac, ze slusznie zwrocilas uwage na jego nogi. Juz pisalam wczesniej jak podziwiam jego pokroj ciala, wyglad i gracje z jaka chodzi. Tak, on ma takie dlugasne gireczki - boskie! - przez to chodzi z takim wykrokiem, i tak pieknie!! A szata prawda, ze niesamowita.

Musze Cie zmartwic, oczywiscie zywienie jest wazne, ale jakosc i szybkosc wzrostu siersci to cecha scisle zwiazana z genetyka i mozna nieco pomoc karmiac dobrze, ale raczej sklanialabym sie do tego, ze mozna zaszkodzic psu karmiac go zle, niz wspomoc wzrost wlosa lepszym karmieniem. Jesli karma bedzie zbilansowana odpowiednio, a pielegnacja bedzie wlasciwa to siersc bedzie miala maksymalnie dobra jakosc JAK NA SWOJA SKALE. Włosa nie zmienisz! Magic ma po prostu genialne pochodzenie - i odziedziczyl taki wlos. Choc wlascicielce oczywiscie uklon za pielegnacje, bo jest on w doskonalej kondycji!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam

Byłam w Poznaniu. Wystawa duża, yorków też. Ale nie rzuciła mnie na kolana. Martwię się o MY FAIR LADY, niestety nie jest już tak piękna jak dawniej, choćby we Wrocławiu. Osobiście najbardziej podobała mi się w Bratysławie i choć wygrała ja widziałam tam dwa piękniejsze moim zdaniem yorki. Szkoda mi MYajki bo ją bardzo lubię. Bardzo podobała mi się prezentacja nowego przynajmniej w Polsce CAMPARISA, bardzo obiecująca. Trzymam kciuki. Zobaczymy jak wyrośnie ten czarnulek. Jak zwykle czarująca Marina pokazała BABY TAZ i ten właśnie piesek był najpiękniejszy na tej wystawie. Podobały mi się jeszcze dwa yorki, ale nie były tak przygotowane jak powinny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...