Jump to content
Dogomania

Poznań 2004


kasja

Recommended Posts

A ja mam tylko nadzieje, ze z Poznania zrobicie duza fotorelacje z rownie wielka relacja slowna :-) Bede na material czekac z niecierpliwoscia :-)

pozdrawiam,

Beatko,

fotorelacja oczywiście będzie :D i to zarówno z soboty ( ja i Kasia będziemy w jednym ośrodku a Waldek ma dojechać) i oczywiście w niedzielę też na wystawie popstrykamy jakieś fotaski :wink:

Buziaki

Gosia

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gosiu,

Super! Super! Super! Bawcie sie dobrze, uzywajcie urokow Poznania i wytarmoscie od nas swoje piekne szczescia :iloveyou:

Natomiast za startujacych mocno bede trzymac kciuki :-) Bez wzgledu na ocene sedziego Wasze psy i tak sa dla nas najpiekniejsze :D

Buziaki :)

Link to comment
Share on other sites

witam

Mylisz się misti_agatko. Wystawa w Poznaniu jest jednodniowa, a poza tym nie ma czegoś takiego jak eliminacje.

1. Pieski są podzielone na rasy.

2. w rasie podzielone sa na psy i suki.

3. każdy pies lub suka jest zgłoszona do: szczeniaków, młodzieży, pośredniej, otwartej, championów, weteranów.

Sędzia w każdej z tych grup ocenia nasze pupile. Dostajemy tzw. opis czyli papier, na którym sędzia opisuje co mu sie podaba lub nie podoba u naszego psa. Dostaje takie pismo każdy. W danej grupie sędzia przydziela lokaty od 1 do 4. Potem następuje porównanie na:

- najlepsza suka - wszystkie suki z pierwsza lokatą z wyjatkiem szczeniaków

- najlepszy pies - j.w.

następnie zwyciężca rasy czyli porównanie najlepszej suki i psa.

Po zakończeniu ocen w ringu zostaje wybrany zwyciężca wystawy spośród zwycięsców rasy. Czesto organizatorzy organizują wybór najładniejszego szczeniaka , pary hodowlanej.

To w super szybkim skrócie. Poza tym chciałem powiedzieć, że jestem w trakcie tworzenia stronki dotyczącej tematu wystaw.

Waldek

Link to comment
Share on other sites

Jussi jaki masz numer startowy?

Gdzieś się spotkaliśmy zapewne ale jak wystawiam psa to nic innego poza nią nie widze. W Poznaniu będę bez Megan tylko z aparatem więc nareście cosik będzie udokumentowane. Zapowiada się komplet yorkomaniaków. Co niektórzy bawią się już od soboty.

Link to comment
Share on other sites

Witam Cie Waldku....

Numer to 2106....mam nadzieje, ze wreszcie sie spotkamy na dluzej i pogadamy? widzielismy sie gdzies, chyba w Warszawie, ale Ja tez jestem jak w transie jak wystawiam....ale w Poznaniu bede dosyc wczesnie wiec mam nadzieje, ze sie uspokoje... :wink:

Koniecznie musimy sie spotkac!

pa,pa

Link to comment
Share on other sites

Witam

Pisze, poniewaz nie bedzie Nas na wystawie w Poznaniu, bardzo żałuje, bardzo chcialam zostac na finaly i popatrzec na wszystkie piekne psiaki....niestety mus to mus....zadzwonili z pracy i powiedzieli,ze musze sie dzisiaj stawic na 23.00 .... strsznie zaluje, nawet nie wiecie jak!

Trzymam za wszystkich wystawiajacych kciuki i czekam na relacje!

papa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...