Jump to content
Dogomania

Baron - 3 letni piękny pitbull - Żyje bez słońca, trawy ludzi! POMÓŻ


ab-agnieszka

Recommended Posts

baron na kolejnym spacerze-OBŁASKAWIANIU z rodziną zainteresowaną adopcją.
wszystko idzie dobrze, baron coraz bardziej się otwiera...jest tylko jedno ale. w domu są jeszcze 2 psy. marek wie, że z ludźmi się uda ale z psami pewnie nie..... :(
JEDNAK BARON TO PIES ADOPCYJNY. POTRZEBUJE TYLKO CZASU BY ZAUFAĆ!


[video=youtube;jFpboxQFNnU]http://www.youtube.com/watch?v=jFpboxQFNnU[/video]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 711
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

rozliczenie naszych piesków:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/140610-UWAGA%21-ab-agnieszka-z-Gliwic-to-oszustka%21-okrad%C5%82a-bezdomne-psiaki%21NIE-MO%C5%BBNA-JEJ-UFA%C4%86%21?p=16738076&viewfull=1#post16738076"]http://www.dogomania.pl/threads/140610-UWAGA!-ab-agnieszka-z-Gliwic-to-oszustka!-okrad%C5%82a-bezdomne-psiaki!NIE-MO%C5%BBNA-JEJ-UFA%C4%86!?p=16738076&viewfull=1#post16738076[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kocurek']Baronku mam nadzieje,ze paczka doszla i pochrupales sobie troche:)Miziam za uchami....chociaz sie boje...:)[/QUOTE]
nie ma się czego bać. nie taki diabeł straszny jak go malują ;)
baron zaprzyjaźnił się bardzo z całą rodziną, która go odwiedza, był też u nich w domu kilka razy, w święta nawet bez nadzoru marka. małymi kroczkami zbliża się w stronę adopcji, normalnego życia w rodzinie, choć jeszcze największe wyzwanie przed nim, musi zaakceptować zwierzaki
dowiem się czy paczka doszła. dziękuję w każdym razie :)

Link to comment
Share on other sites

[B]ZAPRASZAM NA SUPER-HIPER-MEGA GADŻECIARSKO-BIŻUTERYJNO-PSI BAZAREK
na psiaki z BB i nie tylko[/B]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/207432-SUPER-GAD%C5%BBECIARSKO-BI%C5%BBUTERYJNO-PSI-bazar-na-BB-i-nie-tylko-do-20.05?p=16839570#post16839570[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ARDNAS']Ta rodzinka to szansa dla Baronka, trzymam mocno kciuki oby jej nie zmarnował ;)[/QUOTE]
rozmawiałam wczoraj dłużej z panem markiem. nie spieszą się, choć w zasadzie baron jest prawie gotowy by się przeprowadzić do nowego domu. pan maciek-nowy-przyszły(mam nadzieję) pan baronka jest u niego prawie codziennie. miłość między nim a baronkiem kwitnie, baron cieszy się szaleńczo na jego widok. dziewczyny zostały zaakceptowane(żona i 2 nastoletnie córki). pan maciek wyprowadza barona na spacery, ćwiczy z nim komendy, już spaceruje z nim bez smyczy(baron jest bardzo karny i posłuszny), karmi go,m bawi się itp. dziewczyny często towarzyszą, uczą się obcowania z baronem pod czujnym okiem pana marka.
w przyszłym tygodniu ma być odebrany specjalny kaganiec skórzany-półpełny i wtedy zaczną zabierać na wspólne spacery z baronkiem swoją suczkę. jeśli się nie dogadają mimo prób, jest możliwość izolowania psów(pan maciek ma duży dom z dużym ogrodem). starutkiego yorka nie zamierzają zapoznawać z baronem, ma być izolowany.
pan marek bardzo dobrze zna pana maćka od wielu lat. mówi, że to bardzo odpowiedzialny człowiek, ma do niego zaufanie, że nie zrobi czegoś głupiego, lekkomyślnego czy nieodpowiedzialnego.
w tej chwili na posesji pana maćka jest jakiś remont dachu czy ogrodzenia, jak się skończy, to po tych zapoznawczych spacerach z suczką, zamierzają baronka zabrać do domu (jeśli nadal wszystko będzie szło zgodnie z planem).
dla pana marka adopcja barona jest sprawą priorytetową, chce dopilnować, by wszystko przebiegło idealnie, bezpiecznie, pewnie.
trzymamy kciuki mocno, mocno, mocno.

mam obiecane zdjęcia lub filmiki z tych spacerów, jak coś dostanę, podzielę się z wami :)
znów jestem pełna nadziei, że się w końcu uda!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']rozmawiałam wczoraj dłużej z panem markiem. nie spieszą się, choć w zasadzie baron jest prawie gotowy by się przeprowadzić do nowego domu. pan maciek-nowy-przyszły(mam nadzieję) pan baronka jest u niego prawie codziennie. miłość między nim a baronkiem kwitnie, baron cieszy się szaleńczo na jego widok. dziewczyny zostały zaakceptowane(żona i 2 nastoletnie córki). pan maciek wyprowadza barona na spacery, ćwiczy z nim komendy, już spaceruje z nim bez smyczy(baron jest bardzo karny i posłuszny), karmi go,m bawi się itp. dziewczyny często towarzyszą, uczą się obcowania z baronem pod czujnym okiem pana marka.
w przyszłym tygodniu ma być odebrany specjalny kaganiec skórzany-półpełny i wtedy zaczną zabierać na wspólne spacery z baronkiem swoją suczkę. jeśli się nie dogadają mimo prób, jest możliwość izolowania psów(pan maciek ma duży dom z dużym ogrodem). starutkiego yorka nie zamierzają zapoznawać z baronem, ma być izolowany.
pan marek bardzo dobrze zna pana maćka od wielu lat. mówi, że to bardzo odpowiedzialny człowiek, ma do niego zaufanie, że nie zrobi czegoś głupiego, lekkomyślnego czy nieodpowiedzialnego.
w tej chwili na posesji pana maćka jest jakiś remont dachu czy ogrodzenia, jak się skończy, to po tych zapoznawczych spacerach z suczką, zamierzają baronka zabrać do domu (jeśli nadal wszystko będzie szło zgodnie z planem).
dla pana marka adopcja barona jest sprawą priorytetową, chce dopilnować, by wszystko przebiegło idealnie, bezpiecznie, pewnie.
trzymamy kciuki mocno, mocno, mocno.

mam obiecane zdjęcia lub filmiki z tych spacerów, jak coś dostanę, podzielę się z wami :)
znów jestem pełna nadziei, że się w końcu uda![/QUOTE]

To wbrew pozorą wspaniałe wieści ! Taka szansa dla naszego Baronka. I ja się cieszę! Czekamy więc na foteczki i filmiki.......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]bardzo proszę wszystkich deklarowiczów by zerknęli na rozliczenie:[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/140610-UWAGA%21-ab-agnieszka-z-Gliwic-to-oszustka%21-okrad%C5%82a-bezdomne-psiaki%21NIE-MO%C5%BBNA-JEJ-UFA%C4%86%21?p=16906361&viewfull=1#post16906361"]http://www.dogomania.pl/threads/140610-UWAGA!-ab-agnieszka-z-Gliwic-to-oszustka!-okrad%C5%82a-bezdomne-psiaki!NIE-MO%C5%BBNA-JEJ-UFA%C4%86!?p=16906361&viewfull=1#post16906361[/URL]
[B]i uzupełnili zaległości lub jasno się określili czy nadal podtrzymują swoje deklaracje[/B]
mamy pod opieką [B]nadal 7 psów [/B]a ostatnio z miesiąca na miesiąc wpłat ubywa! bardzo to wszystko przykre...:shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

od 1 czerwca baronek będzie codziennie kilka godzin spędzał w nowym domu. planowo od 1 lipca ma już tam zostać na stałe. do tego czasu ma być skończony remont ogrodzenia. codziennie spotyka się z nowym panem a z resztą rodziny kilka razy w tygodniu. spacerki z sunią są póki co w kagańcach i na odległość 2-3 metrów ale odbywają się spokojnie, bez zgrzytów. pan maciek może z baronem wszystko, łącznie z przewracaniem go na plecki :) miłość jest wzajemna, jesteśmy na dobrej drodze, więc nadal trzymamy kciuki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kocurek']Sprawuj sie wzorowo pieknisiu:)[/QUOTE]póki co wszyscy są bardzo ostrożni, baron pomału i stopniowo oswaja się z całą rodziną. dla p.marka to jest sprawa priorytetowa teraz, by wszystko odbyło się bezpiecznie dla całej nowej rodziny. dlatego też to tyle trwa, ale wierzę, że baronem zajmują się na tyle odpowiedzialni ludzie (marek i p. maciek), że wszystko będzie dobrze i adopcja dojdzie do skutku a baronek nie zawiedzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...